Yabancı oyuncularımızın imza töreni

Re: Gurovic ve Milojevici karşiliyoruz

Arkadaşlar imza töreni klüp binasında yapılacak, orayada girmemiz mümkün değil, hadi yine gittik kapıda bekledik, bu sefer kendi içimizden bazıları bizi rencide edici ithamlarda bulunacaklar, bundan dolayı vazgeçmek doğru değil belki, ama imza töreninin klüp binasında olmasıda eklenince gitmememiz gerektiğini düşündüm.

Oysaki ilk defa çok büyük bir basketbolcu karşılaması olacaktı, bunu bize haram edenlere selam olsun!!!!!

gurovicin dönen bütün bu tiyatrodan haberi var,size şimdiden söyliyeyim fazla durmaya bilir,bu yılın sonunda bakarsınız guroviç yok:)
adama düpedüz ırkçılık yapılıyor. ve türkiye de ciddi hayati tehlikesi olduğunu düşünüyorum,sokakta manyağın bol olduğu bi ülkeyiz.Ben guroviç olsam atmazdım o imzayı veya şartlara bazı şeyler eklerdim.

Tarihte Türkiye'ye gelmiş en büyük basketbolculardan birine böyle davranmak ve cephe almak... Gerçekten olmaz. Umarım bu zamanla geçer. Gurovic'i rahat bırakırlar. Eğer böyle devam ederse deplasmanlarda Gurovic'e yapılan saldırılar karşısında Gurovic'in dayanması güçleşir...

Arkadaşlar, eğer bir durum sonucu gitmemiz gerekmiyosa gitmeyelim.Evet ama gitmememizin sebebi bu çetnik olaylari ise ben buna karşiyim.Bugün basketbol haber siteleri forumlarda ne görüyolarsa haber yapiyolar.Bugün yarin çıkacak bi haberle "gs taraftari sirp milliyetçisi lafini işitmemek için törene katilmadi" daha çok sarsilabiliriz.Daha oyuncularimiz türkiye ye gelmeden neler yazildi neler çizildi.İnanin bu durum zamanla bize ve oyuncularimiza zarar verecek.Benim korkum bu.Biz bu oyuncularin siyasi kimliğine mi bakacağiz, oynayacaği oyuna mi bakacağiz? Onun için diyorum gitmemiz gerekmiyosa gitmemeliyiz, ama bu olayi daha fazla büyütmemeliyiz...

İmza töreninin klüp binasında olması ve hatta Tufan'ın sakatlığı gibi nedenler tamam da birilerinin tepkisi yüzünden bazı şeylerden imtina etmek yönünde bir eğilim oluşturulursa bunun sonu gelir mi ? O zaman maçlarda bu oyuncuları desteklediğimiz zaman da birileri birşeyler diyebilir hatta diyecektir. Bu durumda oyncularımızı desteklemekten de kaçınacak mıyız ?

aslinda bu olayi biraz da büyüten bizleriz.Dediğim gibi haberler artik günümüzde forum sitelerinden yazilir oldu.Bizler oyuncularimizin siyasi kimliğini eleştirdik diye büyüdü biraz bu olay.Mesela efes pilsenin yeni guardi milos vujanic.kendiside bir sirp ve sirp milliyetçisi(çetnik).Ama efes taraftari tarafindan fazla büyütülmediği için böyle bri haber ne basinda yer ne de başka bir yerde.O yüzden bu tip haberleri biraz da önümüzün kesilmesini hedefledikleri için yaptiklarini düşünüyorum.Yarin bir gün bu oyuncular tbl de ya da avrupa da maça çıkacak.Bu eleştiriler devam ettiği sürece bu psikoloji oyuncularimiz üzerinde olumsuz etki yapabilir.Bu yüzden artik oyuncularimizin siyasi kimliğini değil, bu büyük camiaya neler katabileceğini düşünmeliyiz.Ayrica bir kaç kendi bilmez yüzünden hiç bir zaman bu oyunculara olan desteğimi kesmemeli, artirarak sürdürmeliyiz.

Eser Atalay' Alıntı:
gurovicin dönen bütün bu tiyatrodan haberi var,size şimdiden söyliyeyim fazla durmaya bilir,bu yılın sonunda bakarsınız guroviç yok:)
adama düpedüz ırkçılık yapılıyor. ve türkiye de ciddi hayati tehlikesi olduğunu düşünüyorum,sokakta manyağın bol olduğu bi ülkeyiz.Ben guroviç olsam atmazdım o imzayı veya şartlara bazı şeyler eklerdim.

O kadar uzun boylu değil, yapmayın... Bu ülke kimleri, neleri gördü!...

Gurovic agresiftir fakat, konsantre olursa işinden başka birşeyle uğraşmayacak kadar da soğukkanlıdır.

Basında ve taraftarlar arasında yayılan eleştirileri büyütmemek lazım. Tenkitler zamanla etkisini yitirir...

Bir süre sükûnetle beklemek ve desteği devam ettirmek lazım...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar imza töreni klüp binasında yapılacak, orayada girmemiz mümkün değil, hadi yine gittik kapıda bekledik, bu sefer kendi içimizden bazıları bizi rencide edici ithamlarda bulunacaklar, bundan dolayı vazgeçmek doğru değil belki, ama imza töreninin klüp binasında olmasıda eklenince gitmememiz gerektiğini düşündüm.

Oysaki ilk defa çok büyük bir basketbolcu karşılaması olacaktı, bunu bize haram edenlere selam olsun!!!!!

abi sen böyle deyince gerçekten çok üzüldüm kendi içimizdeki derken tribündeki büyüklerimiz yoksa haşmet babaoğlunun dediği gibi ultraslan dan oradaki büyüklerimizden abilerimizden bitepki mi var bundan dolayımı çekiniyoruz.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3qimen0k]Arkadaşlar imza töreni klüp binasında yapılacak, orayada girmemiz mümkün değil, hadi yine gittik kapıda bekledik, bu sefer kendi içimizden bazıları bizi rencide edici ithamlarda bulunacaklar, bundan dolayı vazgeçmek doğru değil belki, ama imza töreninin klüp binasında olmasıda eklenince gitmememiz gerektiğini düşündüm.

abi sen böyle deyince gerçekten çok üzüldüm kendi içimizdeki derken tribündeki büyüklerimiz yoksa haşmet babaoğlunun dediği gibi ultraslan dan oradaki büyüklerimizden abilerimizden bitepki mi var bundan dolayımı çekiniyoruz.[/quote:3qimen0k]Hayır.

Bu kadar yorum yapıLdı bu konu hakkında içerden dışardan herkes bişey söylüyor ama bi insanı sırf ırkından dolayı eleştirmek ne kadar mantıklı?Zoran Simovic yıllarda GALATASARAY'ın kalesini korudu buyuklerımızın unutamadı efsaneleşmiş biridir doğum yeri ''KARADAĞ''...Mateja Kezman keza Sırp vatandaşı bi yanlışını şahsen görmedim...Sasa İLİC aynı şekilde Sırp vatandaşıydı Trübinlerin Sevgilisi olmuştu Samiyende oyundan cıkınca dakikalarca ismi bağırılırdı.Simdi 'MİLAN GUROVİC' geldi ve herkes isyanlarda Karşılamaya gidiLmiyo sEbeb?TEPKİ olabilirmiş neden GALATASARAY taraftarı gitti die..Şahsi fikrimi söyleyecek olursam bu takımın formasını giyecekse bu adam ırkına adına yaşına bakılmaksızın göz bebeğimiz oLmalıdır..''SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ'' ne oLursa törene G-İ-D-İ-L-M-E-L-İ-D-İ-R...ALAYINA İNAT OLARAK...saygıLar

Ramazan Uzun' Alıntı:
Bu kadar yorum yapıLdı bu konu hakkında içerden dışardan herkes bişey söylüyor ama bi insanı sırf ırkından dolayı eleştirmek ne kadar mantıklı?Zoran Simovic yıllarda GALATASARAY'ın kalesini korudu buyuklerımızın unutamadı efsaneleşmiş biridir doğum yeri ''KARADAĞ''...Mateja Kezman keza Sırp vatandaşı bi yanlışını şahsen görmedim...Sasa İLİC aynı şekilde Sırp vatandaşıydı Trübinlerin Sevgilisi olmuştu Samiyende oyundan cıkınca dakikalarca ismi bağırılırdı.Simdi 'MİLAN GUROVİC' geldi ve herkes isyanlarda Karşılamaya gidiLmiyo sEbeb?TEPKİ olabilirmiş neden GALATASARAY taraftarı gitti die..Şahsi fikrimi söyleyecek olursam bu takımın formasını giyecekse bu adam ırkına adına yaşına bakılmaksızın göz bebeğimiz oLmalıdır..''SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ'' ne oLursa törene G-İ-D-İ-L-M-E-L-İ-D-İ-R...ALAYINA İNAT OLARAK...saygıLar
Bence de gidilmeli ve oyuncumuza yanında olduğumuz gösterilmelidir

Bizim takımın da biraz daha düşük oyunculara verdigi önemi anladık herhalde...Zizic,Milojevic,Gurovic'e imza töreni var...

Ama Stickland ve Graves'e yok..

Burak Uzundere' Alıntı:
Bizim takımın da biraz daha düşük oyunculara verdigi önemi anladık herhalde...Zizic,Milojevic,Gurovic'e imza töreni var...

Ama Stickland ve Graves'e yok..

Bu sadece bize hâs bir tutum değil. Dünya'nın hemen hemen her kulübü oyuncunun kariyerine ve popularitesine göre imza töreni düzenler.

Misal, Ronaldinho'ya Milan'da yapılan tanıtım prodüksiyonu ile Mathieu Flamini'ye yapılan tören bir değildir.

Arz-talep meselesi...

arkadaşlar talep gerçekten bir hayli fazla.Biz bursa ekibi olaark yaklaşik 10 kişi gelecektik.Daha önceden de haber verdiğim insanlar var.hemen hemen tüm gs forum sitelerine yazmiştim.Oradan da gelecek arkadaşlar var.
Tabi organizasyon olursa !

Eyüp ağabey müjdemi isterim tören çadırda !
2008 - 2009 sezonuna hazırlanan Galatasaray Cafe Crown, yeni transferlerimiz için 18 Ağustos 2008 Pazartesi günü bir imza töreni düzenleyecektir. Tören, Ali Sami Yen Stadı'nın yanındaki Cafe Crown Cafe'de, saat 12.30'da başlayacaktır.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü