Yabancı oyuncularımızın imza töreni

Re: Galatasaray Cafecrown imza töreni(Gidiyoruz)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Valla benim dersane Eylül'ün 1'inde başlıyor. Bu hangi dersane Onur Uncu kardeşim... :)
Fen Bilimleri. :) Gayet iyiymiş kıymetini bil dersanenin o kadar söyleyim. :)
Gökçecim 2 sene sonra kayıtsız şartsız bitecek umuyorum ki. :p
Ayrıca Eyüp abim de imzalayacaksa yerim dersaneyi her türlü gelirim. :)

Keşke banada imza attırsalar, 100.000 dolara oynarım, hatta 100 milyar bile kafi, olmadı 80 bin yetele :) :) :) :) :)

Gelmemek gibi bir lüksüm yok ama forma işi yaş bugün maça gittik forma ter kokuyor onu yıkamam lazım anca kurursa formayla gelirim . Forma olsun yada olmasın kesin gelecem .

Re: İmza törenine gidiyoruz 18.08.Pazartesi 12.00

imza törenine gelemeyecek arkadaşlar için resim çekelim arkadaşlar.atmosferi bizde görelim...

Onur gelmeyecekmiş o yüzden bende gelmiyorum :p :)

resimlerin nasıl aktarılabildiğini cevaplara bilen biri varsa hemen geçebilirim törenden fotoları

tören nasıldı izlenimlerini aktarsın törene katılan arkadaşlar

Tören gayet güzeldi. Törene Eyüp Abi'nin ''Fenerbahçe is over, kaputt'' sözleri damga vurdu... :) Gurovic'in yapılan tezahüratlar sonrasında yüzü güldü. Ne diyim adama kanım ısındı. Graves tam bir şovmen. Adam çok rahat. MS ise Eyüp Abi'nin Fenerbahçe ile ilgili sözlerini Türkçe ''bitti'' diyerek doğruladı. Milojevic de sıcakkanlı bir insan... Şunu söyleyebilirim bu adamlar dolu bir salonda çıldırır... Yalnız 200'ü bulmadık ona yanarım... :)
NOT: Resimleri ilk önce bir sitede upload edip(Örn. imageshack) daha sonra oradaki linki buraya kopyalayabilirsin.

ordaydım ama baktım 10 15 kişilik bi grup vadı başka kimse yoktu :roll: özellikle gurovic tezahurattan sonra öyle bi gülümsediki agzı kulaklarına varıyodu :) ama beni üzen bu kadar büyük oyuncuların imza töreninde az olamaızdı aklımda kalanlar bunlar

Kısaca geçiyim..

Tören çok kısa sürdü.Ahmet Dedehayır önce söz aldı.Hedeflerin bu sene hem Avrupa'da hem de BBL'de en üst sıralar olduğunu söyledi.Şampiyon olmak istiyoruz dedi ve Galatasaray'ın ilk kez bu kadar iddaalı bi kadro kurduğunu söyledi.1-2 Türk oyuncu takviyesi kesinlikle yapılacağını ekledi.Ayrıca Adidas'ın tasarladığı yeni sezon formalarının en kısa zamanda satışa çıkarılacağını söyledi.Bu arada laf arasındaformalara bayıldım.

Oyuncularsa ne hissettikleri konusunda 1-2cümlelik konuştular.Bu takımda olmaktan gurur duyduklarını ve başarıya ulaşmak için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını ifade ettiler.

Özellikle Gurovic en büyük ilgi odağımızdı.15-20 kişilik bir gruptuk.Bu arada Graves daha şimdiden taraftarlarla arasında bir bağ oluşturmuş bile.Onu çok sevebileceğimizi şimdiden rahatlıkla söyleyebilirim.

Törenle ilgili fotoğraflarbende mevcut.Bunu nasıl siteye aktarbileceğim konusunda biri yardımcı olabilirse onları da girebilicem..

B_60be551e0e671348c39f6be1b5a85c1a.jpg

Tanıdık simalar : )

yeni sezon formalarımız güzelmiş.cafecrown yazısının sarı olması forma ile uyum sağlamış.

İmza töreni iyi geçti arkadaşlar. 4 oyuncu birden imza attı.
Ahmet Dedehayır bir yanına iki amerikalı yı diğer yanına iki sırb oyuncuyu alarak gövde gösterisi yaptı.
Kısa bir konuşma yaptıktan sonra gazetecilere "basketbol" la ilgili sorusu olan sorabilir diyerek gereksiz soruları engellemiş oldu.
Ne yazık ki çok kalabalık olamadık. 15-20 kişi civarındaydık, gönül 100leri görmek isterdi ama hafta içi öğlen saatinde bu imkansızdı.

Süperdi . Özellikle Graves ile baya konuştum :) Eyüp abi Gurovic den söz aldı Fener ile ilgili :)

Necati BAŞARAN' Alıntı:
Kısaca geçiyim..

Tören çok kısa sürdü.Ahmet Dedehayır önce söz aldı.Hedeflerin bu sene hem Avrupa'da hem de BBL'de en üst sıralar olduğunu söyledi.Şampiyon olmak istiyoruz dedi ve Galatasaray'ın ilk kez bu kadar iddaalı bi kadro kurduğunu söyledi.1-2 Türk oyuncu takviyesi kesinlikle yapılacağını ekledi.Ayrıca Adidas'ın tasarladığı yeni sezon formalarının en kısa zamanda satışa çıkarılacağını söyledi.Bu arada laf arasındaformalara bayıldım.

Oyuncularsa ne hissettikleri konusunda 1-2cümlelik konuştular.Bu takımda olmaktan gurur duyduklarını ve başarıya ulaşmak için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını ifade ettiler.

Özellikle Gurovic en büyük ilgi odağımızdı.15-20 kişilik bir gruptuk.Bu arada Graves daha şimdiden taraftarlarla arasında bir bağ oluşturmuş bile.Onu çok sevebileceğimizi şimdiden rahatlıkla söyleyebilirim.

Törenle ilgili fotoğraflarbende mevcut.Bunu nasıl siteye aktarbileceğim konusunda biri yardımcı olabilirse onları da girebilicem..
Türk oyuncu takviyesi yapılacak olması güzel ufak bonservisler vermek pahasınada olsa mutlaka yerli transferi yapmalıyız