Yahoo NBA Fantasy League 2011-2012

J-Rich şut yüzdesinde,Pao Gasol serbest atış yüzdesinde hayal kırıklığına uğrattı beni.Şut yüzdesindeki iddiamı geri alıyorum :)

S.Curry'ye bak da öyle geri almayı düşün bence iddianı. :)

Zaten 3-4 maçım eksik sana karşı, bir de ilk 2'den aldığım adamlardan biri patladı. Maç eksiği top kaybında işime yarayacak ama diğer parametrelerde işim zor.

Zaten 3-4 maçım eksik sana karşı, bir de ilk 2'den aldığım adamlardan biri patladı. Maç eksiği top kaybında işime yarayacak ama diğer parametrelerde işim zor.

Stephen Curry sakatlığından ötürü bu maçta durgundu. Benim takımımda da Curry var ve ben ona inanıyorum :)

Sana demiştim ya iki adamını merak ediyorum biri Curry,sakatlığı vardı nası oynayacak diye,kötü sonuçlandı ilk maç için.

Abi J-Rich'i de Curry'yi de izledim,sahada olsam Yılmaz Vural gibi girişirdim ikisine de,nası taşlıyorlar göreceksin.

Hamilton istatistik olarak iyi başlamadı ama sadece 2 maç oynayıp direk sistem takımında 35-40 dakika süreyle çok şut kullanmasını beklemiyordum ilk maç ki sorumluluk anlamında fena değildi, 4-5 maç sonra süresi iyice artıp 12-13 sayı ortalamalara çıkacaktır tahminimce, ribaund ve asisti var, serbest atışı iyi top kaybı çok yapmaz daha nolsun:) Beklediğimi aldım Hamilton'dan son turdan seçilmiş biri olarak gelecek anlamında. Cousins'in verimi çok önemli, Lakers maçı da test olacak riskli seçim oldu.

Hamilton istatistik olarak iyi başlamadı ama sadece 2 maç oynayıp direk sistem takımında 35-40 dakika süreyle çok şut kullanmasını beklemiyordum ilk maç ki sorumluluk anlamında fena değildi, 4-5 maç sonra süresi iyice artıp 12-13 sayı ortalamalara çıkacaktır tahminimce, ribaund ve asisti var, serbest atışı iyi top kaybı çok yapmaz daha nolsun:) Beklediğimi aldım Hamilton'dan son turdan seçilmiş biri olarak gelecek anlamında. Cousins'in verimi çok önemli, Lakers maçı da test olacak riskli seçim oldu.
Cousins bu sene süre alır bana göre. Çünkü artık daha olgun olmalı. Bizler inandık.

Bynum cezalı, Thomas sakat[ilk 2 maçı kaçıracak],Ibaka-Bosh formsuz inanılması güç ama Dalembert dışında pota altı oyuncularım berbat durumda.Takımın namusunu Dalembert kurtarıyor :)

Buna rağmen sayıda 1 ,reboundda 2, asistte 8, top çalmada 4 farkla gerideyim.Buda Tanju'nun ayıbı olsun :p

En güvenilir 2 uzunum Josh Smith ve Horford hiç maça çıkmadı ki daha:) O saydığın dezavantajları avantaja çevirecek bir durumum yoktu yani, maça çıkan toplam oyuncu sayımız da eşitti, Çarşamba'dan sonra sen düşün:D

Bu arada dünyadaki hiçbir oyuncunun 26 dakika oynadığı maçta sayı dışındaki tek olumlu istatistiği 1 rebound olmaz.Anthony Morrow kardeşim iyisin güzelsin hoşsunda sayı-üçlük-serbest atış yüzdesi dışında tam anlamıyla sıfırsın.

Kaan uzunum çok zaten benim.Bir tane daha alamam maalesef :)

Bu arada bilen cevap verirse sevinirim,hafta bitmeden boştaki oyuncuları alamıyor muyuz ?

Kısalar üzerinden konuşuruz o zaman Sarper :)
Kadroda ki dengesizliği bir şekilde çözmem lazım. Gelecek tüm takas tekliflerini değerlendirebilirim. Yeter ki verdiğimin karşılığını alabileyim.

Paul Pierce yine yokmuş bugün galiba. 2 maç kaçırmış olacak, kötü oldu benim için. Nowitzki'de maçtan erken koptukları için pek oynayamıyor 2 maçtır. İlk haftadan ligin en az maç yapan adamlarını bulmuşum resmen yahu. Daha Joe Johnson bugün teşrif edecek. :)

Birde şu Kirilenko'ya biri imza attırsın artık, canımı sıkmasınlar. O kadar risk aldık erken turda, patlayacak elimizde. 2. haftaya yetişsin. :)

Nowitzki, Hibbert ve Griffin dışındaki tüm takas tekliflerine açığım bende. Pek yazmıyorum foruma ama teklif yapmayı düşünüyorsanız yazabilirsiniz. Geç de olsa görürüm illa.

Paul Pierce yine yokmuş bugün galiba. 2 maç kaçırmış olacak, kötü oldu benim için. Nowitzki'de maçtan erken koptukları için pek oynayamıyor 2 maçtır. İlk haftadan ligin en az maç yapan adamlarını bulmuşum resmen yahu. Daha Joe Johnson bugün teşrif edecek. :)

Birde şu Kirilenko'ya biri imza attırsın artık, canımı sıkmasınlar. O kadar risk aldık erken turda, patlayacak elimizde. 2. haftaya yetişsin. :)

Nowitzki, Hibbert ve Griffin dışındaki tüm takas tekliflerine açığım bende. Pek yazmıyorum foruma ama teklif yapmayı düşünüyorsanız yazabilirsiniz. Geç de olsa görürüm illa.

Senin ihtiyacın olan pozisyon kim yada nelerin eksik? Mesela DJ Augustin için bir teklif yapabilirim.

Haslem'in 9/1, Enes'in 7/1, Milicic'in 5 top kaybı yaptığı iğtenç bir gece oldu. Ortalama 10'ar ribaunt aldılar ama en az ihtiyacım olan şey ribaunt olduğu için çokta sevinmedim :)

Taner , 4. sıradan Kevin Love'ı aldığın için mock draft'a kızmıyorsun artık değil mi?Bugün Milwakuee karşısında 31 sayı 20 rebound 2 asistle oynamış.