Yarı Final 1. Maç | Efes Pilsen 103 - 77 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen - GALATASARAY 'Play-off 1.Maç'

Arkadaşlar müsait olan herkes bu maça gelsin, içeri gireceğiz!

Onur Yavuz' Alıntı:
Şamil Abi bize ayrılan bölümün biletleri maç günü gişeden satılacak mı? Bir de eğer bilet alamazsam, maç günü seni nasıl bulabilirim? : )

Abi son bir soru daha, yarı final eşleşmesindeki her maç için Mecidiyeköy´den salona otobüs kalkacak mı? Cumartesi günkü maç Sivasspor maçıyla yakın saatte olabilirmiş. Eğer kulüp otobüs kaldırırsa, sanki daha çok taraftar gelir salona.

Onurcum canım kardeşim sıkıntı yok rahat ol sen gel ben senin biletini alırım satmazlarsa sana bilet basarım yeni gıcır gıcır otobüs meselesine gelince ilk maçı alırsak neden olmasın ayrıca uçak bile kaldırırılır ayıpsın sen yeterki gel sıkıntı yok :) :) :) .

Haydi bastır CİMBOM um şarkılar söylet yine
O şanlı destanların hayat bulsun seninle
Tarihin sayfaları yenı yer açsın bize
Götürelım kupayı birdaha MÜZEMİZE...

bukadar yaklaşmışken neden olmasın ?

Onur Yavuz' Alıntı:
Şamil Abi bize ayrılan bölümün biletleri maç günü gişeden satılacak mı? Bir de eğer bilet alamazsam, maç günü seni nasıl bulabilirim? : )

Abi son bir soru daha, yarı final eşleşmesindeki her maç için Mecidiyeköy´den salona otobüs kalkacak mı? Cumartesi günkü maç Sivasspor maçıyla yakın saatte olabilirmiş. Eğer kulüp otobüs kaldırırsa, sanki daha çok taraftar gelir salona.
onur abi şöle bir deyim vardır duydun mu ayhan şahanke galatasaray maçlarını izlemeye gelen kimse dışarda kalmaz bir şekilde girilir içeri merak etmeyin şamil abinin de dediği gibi kimse bilet parasını ödeyemem şunu yapamam demesin salona gitsin zaten %99.9 içerdesiniz salonda görüşmek üzere

Şamil Abi'nin dediklerinden anladığım uA sağolsun :) Bizde İzmirde o şekilde girmiştik :) Yani herkes salona... Bu maç çok önemli !

arkadaşlar ne kadar uzadı bu konu. şöyle yenerler böyle yenerler. inanmayan evinde izlesin. inanan salona gitsin. Galatasaraylı' ya bu konuşmalar yakışmaz. unutmayın Galatasaray varsa umur vardır. biz umudun peşinden koşanlarız.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Onurcum canım kardeşim sıkıntı yok rahat ol sen gel ben senin biletini alırım satmazlarsa sana bilet basarım yeni gıcır gıcır otobüs meselesine gelince ilk maçı alırsak neden olmasın ayrıca uçak bile kaldırırılır ayıpsın sen yeterki gel sıkıntı yok :) :) :) .
Şamil Abi gelip dışarıda kalırsam, alırım kombineni haberin olsun. : )

Yakınlarda kahve de yok maçı izleyebileceğin. Neyse hattın Avea olduğu için, sana bir kıyak yapıp sık sık skor yazarım. : ) Sonra da "Ben böyle adaletin içine tüküreyim, sezonda 2 kez Efes maçına gel, yenil sonra telefonla galibiyetin müjdesini al." dersin.

pota altını iyi kullanmak zorundayız dışardan graves atkins(oynarsa hosley) cücü m.kaya nın yuzdeli oynaması lazım ilk maç çok önemli yenilirsek 2 0 olacak ama yenersek seri yeniden başlıcak hadi hayırlısı

http://www.tbl.org.tr/beko/haber_detay.asp?Haber=5716

Resmi sitedeki Efes Pilsen ve Türk Telekom serilerinin detaylı analizi..

Efes Pilsen - Galatasaray Cafe Crown serisi tarafımdan yazıldı. Yazdığınız yer resmi site olunca haliyle çok net cümleler kuramıyorsunuz iki taraf hakkında da. Buna karşın hem diğer seriyi hem de bizim seriyi çözmeniz için yardımcı olacaktır diye tahmin ediyorum.

Efes Pilsen'in çok bariz bir üstünlüğü olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat en az onlar kadar kadro kalitesine sahip, onlar kadar iyi oynayan bir Fenerbahçe Ülker'i biz Ayhan Şahenk'de tıklık tıklım bir salonda 16 sayı farkla yenmeyi başardık. Sağı solu belli olmayan bir takım olarak, biz bu inancı gösterirsek eğer tribünde, salonu salkım saçak doldurursak yine bu takım Efes'den maç ya da maçlar çalabilir diyor bir tarafım.

Şamil Ağa; salona geldiğimizde seni nasıl bulacağız ? :)
Beni de içeri sokarsın herhalde :)

Efes bilet fiyatlarını çok yüksek tutmuş, ama resmi açıklama gelene dek bekleyelim, itirazımız olacakmış. Zira düşmezse kimse bilet alamaz.

Efes bile artık bu tip şeyler yapıyorsa ben daha ne diyeyim..