Yarı Final 2. Maç | Galatasaray CC 78 - 90 Efes Pilsen

Re: Galatasaray - Efes Pilsen TBL Playoff 2. Maç

efes pilsen üçlük çalışıyor, top çalma çalışıyor....
tribünler tüm takıma tek tek tezahürat yapıyorlar. taraftara helal olsun. ama takım için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Bi tarafta polat oynuyo diğer tarafta kasun,daha ne olsun.Fark 20 oldu.Ne diyelim canları sağolsun.Keşke geçen seneki takım olsaydı :(

Taraftar en yanlış şeyi yapıyor. Tepki gösteresinki takımna yatırım yapılsın,güzel şeyler yapılsın.

3. periyot sona erdi. 55-75 efes açık ara önde devam ediyor. efeste artık zormalmıyor. sayı yerse atıyor. rahat rahat devam ediyorlar.

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Ali Erdem Güntepe":1yxrspv2]Taraftar en yanlış şeyi yapıyor. Tepki gösteresinki takımna yatırım yapılsın,güzel şeyler yapılsın.
yönetim taraftarın tepkisine göre mi transfer yapıyor?[/quote:1yxrspv2]

Haklısın Selçuk abi sinirden ne dediğimi biliyormuyum ki.

Selçuk dediğin gibi yönetim taraftarın tepkisine göre transfer yapmaz, ama tepki verilirse en azından bazıları taraftara koyun muamelesi yapılamayacağını anlar.

Turdan ya da maçtan yana en ufak bir umudum olsa, en azından maç sonu beklensin derim ama...

Hüseyin Beşok´un emeklerine yazık...

çok kızmıştım efes 3-0 alır diyenlere demek ki gönülle bu işler olmuyor çalışmak istemek bilmek lazımmış

Onur Yavuz' Alıntı:
Selçuk dediğin gibi yönetim taraftarın tepkisine göre transfer yapmaz, ama tepki verilirse en azından bazıları taraftara koyun muamelesi yapılamayacağını anlar.

Turdan ya da maçtan zerre kadar umudum olsa, en azından maç sonu beklensin derim ama...

Hüseyin Beşok´un emeklerine yazık...
onur abi taraftar tepki versede değişen birşey olmaz. herşey güzel olacak demekten öteye gitmiyor. tepki sert olursa cezasını hep beraber çekiyoruz. en iyisi böyle kalması gibi görünüyor.

bu arada bazı taraftarlar salonu terk etmeye başladı.

Hosley neden o kadar zor 3 lük atıyor daha rahat şut bulsak.13 e inicek son 6 dakika olmıcak şey değilki. Sus Erdem ya boş ümitlerle uğraşıyorum.

benchin arkasında büyük bir tepki var. birisi istemiyoruz diye bağırıyor ama tam olarak anlamadım.

Selçuk Kahveci' Alıntı:
onur abi taraftar tepki versede değişen birşey olmaz. herşey güzel olacak demekten öteye gitmiyor. tepki sert olursa cezasını hep beraber çekiyoruz. en iyisi böyle kalması gibi görünüyor.

bu arada bazı taraftarlar salonu terk etmeye başladı.
Selçuk kanımca yeri geldiği zaman taraftar tepkisini kendine yakışacak şekilde vermelidir. Takımda mücadele eden oyuncuyu alkışlayarak, geçmişteki değerlererimizi anarak...

Bu şube birilerinin oyuncağı olmamalı!

Efes, Fener maçı öncesi son hazırlık maçını galibiyetle tamamladı diyebiliriz herhalde :(

onur abi taraftar zaten takımda mücadele edenlere destek veriyor. cüneyt, hüseyin ve tufan'a bağırdılar sadece. birde murat özyer'e. benchin arkasında koray hoca taraftarla tartıştı. ama olay duruldu. tribünlerdeki sese dikkat:
SENEYE BASKETTE TARİH YAZALIM.
yönetim duy bu sesi