Yarı Final 2. Maç | Galatasaray CC 78 - 90 Efes Pilsen

Re: Galatasaray - Efes Pilsen TBL Playoff 2. Maç

biraz daha gayret etsek yakalardık ama artık çok geç 2dk kaldı ve fark 9 sayı ya kadar indi.

birazcık savunmayı sertleştirdik mi neler olduğunu görüyoruz.bu savunmayı oyunun geneline yaymayı sene başından beri becerebilseydik sonuç bu OLMAYACAKTI.

artık maç bitti. önümüzdeki sezona bakacağız artık. efes pilsen' i tebrik ederim. taraftar takımı tribüne çağırdı ve sezon bitti. seneye bu hatalar tekrarlanmaz umarım.

malesef bu kahrı 2010 mart ayına kadar çekeceğiz yazık bunca paraya emeğe artık yolun sonuna geldiklerini öğrenmeleri lazım.

Umarım seneye Cafe Crown belasından kurtulup adam gibi bir sponsorluk sözleşmesi yaparız.Taşın altına elini sokan herkeze sonsuz teşekkürler.

Özellikle Büyük Kaptan Hüseyin.Umarım bu forma altında basketbolu bırakırsın.

Her sezon Uefa kupasının yıldönümü diye kutlamalar yaparken sayın Yöneticilerimiz ben 22 yaşında hala Galatasarayın basketbolda şampiyonluğunu göremedim..ve Trt nostalji kuşağını izlemeklede yetinemiyorum maalesef

içimden geldi yazayım dedim..anlayana anlayanlara...

Mithat Duran' Alıntı:
malesef bu kahrı 2010 mart ayına kadar çekeceğiz yazık bunca paraya emeğe artık yolun sonuna geldiklerini öğrenmeleri lazım.
Mithat Bey, bakıyorum yeni bir tarih vermişiniz.

Özellikle genç taraftarlara bir özür borcunuz olduğunu düşünüyorum. Çünkü 1,5 senedir umutlarıyla oynadınız onların.

Hani play off´ta süpürülmeyecektik, hani play off mücadelesi başlamadan önce takıma bir müdahale yapılırsa final oynamak mümkündü, hani...

benim anlamadığım nokta; niye hep cafe crown sponsorluğundan şikayet var.ne yani bütün sorun ülkerde mi? başarısızlığın sorumlusu onlar mı? yönetimin hiç mi suçu yok? keza bu seneki bütçeyle de şampiyonluğa oynayan bir ekip yaratılabilirdi.Geçen sene ergin atamanlı bjk gibi.yönetimin kendi yanlışlarıyla yüzleşmesi lazım.

tatil için kaldığım otelden ilk yarı sonunda aşağı indiğimde hem de imkansız bir yerde (Kemaliye)birden eski efsane başkan Faruk Süren'i gördüm... Bu basketbol kökenli büyük başkanımıza dert dökecektim ki sayın başkan arkadaşlarıyla uzaklaştı... Akşam görürsem herkes için bu takıa kulübe bir el atın diye büyük ricalar edeceğim.......öncelikle sponsor olayı....

Yazıklar olsun.Bu formayı bu kadar hassiyetten yoksun kişiler tarafından yönetildiğini görmek bir taraftara .iktir ol git diyebilen insanların yönettiği bir anlayış olduğu için yazıklar olsun.

Taraftardan bugun ciddi bir protesto bekledim çok bekledim 23 sayılık farkta tek duyduğum, ' Bu sene baskette tarih yazalım.' Kusura bakmayın da bu anlayışla ancak böyle foruma yazıklar olsun yazarız biz.

2010'un Mart'ın gününü belli mi :roll:
Koray Hoca Abi çok sağol armamızın bu denli rezil olmasını sağladığın için.Koray Hoca'nın hiç bir takımı 15 sayı farkla geri düşmez denilen günler dün gibi aklımda hey gidi hey kendimizi kandırdık 9 ay boyunca.

P.tesi günü 1 Haziran, Yiğit Şardan basın toplantısı yapacakmış.Yönetimin yerinde olsam voleybol, basketbol, futbol şubelerini sıfırdan kurardım.

Koray Bey ve tribünler arasındaki diyalogları tam anlamıyla birileri paylaşırsa memnun olurum.

3 sene boyunca C.Crown un sponsorluk parası C.Croen'un adamlarına gitti ne bütçe planlaması nede başarı planlaması yapıldı.. İlk senede Türk oyuncu piyasasını yükselttik uzun süreli kontratlar yapıp oyuncuların hayatına garantiye aldık.. Ne verdiler bizlere.. Yabancı transferlerinde istikrar sağlanamadı..

Şube yönetiminin ne olduğunu bir türlü anlayamadık Dedehayır, Şardan, C.Crown, Hakan AYDINOL derken şube yönetimi fiyaskoya dönüştü.. Bu arada Liseliler de şubede çoğaldı.. Bir poltikadır gidiyor.. İktidar kavgaları, herşey benim kontrolümde demeye çalışan fakat dünyadan bir haber insanlar... Şube bu bütçeleri bir daha görürmü bilmem ama bu yönetim bu iktidar şeklini inşallah görmeyiz... Mithat'a Mart konusunda katılmamal da mümkün değil... Haa gayret Ali DÜRÜST...