Yasemin Horasan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Hoşgeldin Yasemin Horasan!

işte bu süper bi yerli transfer kutluyorum yönetimi bide fenerin de teklifte bulundugu bi oyuncuyu almak daha hoş bişiiiii yuppi yupii yuppii

Alınabilecek en iyi Türk oyuncuydu bana göre gücümüze güç katacak.Bu transferle sanırım gaza geldim ama yabancıları tutup Chantelle Anderson'un yerine çok kaliteli bir yabancı alırsak bütün kupaları alırız bu sene :p

Kaynak:gsbha

Alınabilecek en iyi Türk oyuncuydu gümbür gümbür geliyoruK.

Ah birde şu yabancıları tutsak...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Önemli not:Galatasaray'da oynamak için!!! other teamden kendisine teklif edilen yüksek ücreti geri çevirmiştir!!

Demekki bazı şeyler parayla alınamıyormuş :) :) :)

Paranın satın alamayacağı şeyler varmış geri kalan herşey için Adnan Polat :)

Müthiş bir transfer oldu,Hayırlı olsun

Yasemin'e ve yöneticilerimize teşekkürler.Bu herşeyin para olduğunu sananlara da ders olsun,şimdi yüzlerini görmek isterdim.

Bu takımı bu yönetimi Ankarada ödüllendirmek gerekiyor :)
Ne diyorsunuz gsbasket Ankarada Cumhurbaşkanlığı kupasında buluşurmu :) ?

aslında gsbasket olarak ankara'ya gitsek çok iyi olur..bu takım herşeyi hakediyor..böyle birşeyin olma ihtimali var mı önder abi?

Bu transferi gerçekleştirmek için büyük çaba harcayan Yöneticimiz A.Dedehayır vede Menejerimiz M.Oğuza'da teşekkürler.

Bugün işten sonra ilk olarak girdim yeniden bu habere baktım :)
Sophia ve VJ kalırsa geriye 2 isim kalıyor sadece. Haydi dayanın.

çok iyi ve yerinde bi transfer. Nokta değil çift nokta hatta üç nokta bu. Böylelikle petra ve yasemin pivot pozisyonunda sorunsuz olmamızı sağlar ve yasemin türk petra avrupalı avrupa maçlarını düşününce gerçekten çok iyi. Sophiayı tutabilirsek çok çok iyi olur sophia ve didem sarıca ikilisi de 4 numara için çok iyi.

3 Numara için Şebnem Kimyacıoğlu mutlaka tutulmalı
2numarada esra tuğba var
1 nuamra da ışıl var

Bence vickienin yerine pondexter gibi eli titremeden şut sokabilen maç kazandırabilen kendini şutunu kendi yaratan bir süper stara ihtiyaç var. Bence onu da almalıyız Bu oyuncu alınırsa kısa rotasyonumuz çok rahatlar. Bi avrupalı 3 numara da alabiliriz aslında

kadro
petra
yasemin
didem
sophia
şebnem
esra
tuğba
ışıl
wnba yıldızı (2 numara yeri geldimi 1 oynayabilen)
avrupalı görev adamı (3 numara) (fbde bi bayan vardı volnayaydı galiba onun tarzında) ya da şaziye

Eyüp abi sana sorular soracağım-Lütfen cevapla kafamızdaki sorular bunlar
-Vickie düşünülüyor mu yoksa wnbaden çok daha kaliteli yıldız bir oyuncu mu düşünüyoruz (Fbnin pobdexter ayarında bi adam alacağını düşünüyorum)
-Sophianın durumu nedir?Sence nolur?
-yasemin ve tuğbadan sonra türk oyuncu transferi bitti diyebilir miyiz?
-Şebnem Kimyacıoğlu'nun durumu nedir?
-Toplamda kaç yabancı oyuncuyla oynamayı düşünüyoruz(2 avr 2 abd mi)

Lütfen cevaplayınız ;)

Petra yı tutmak zor avrupalı olduğu için. Ama kalırsa zaten tek transfere inanılmaz bir takım oluruz.

Berkan selam!

Sophia, V.J vePetra'yı tutmak istiyor klüp hatta teklifimizide yaptık cevap bekleniyor, birde 5 numara düşünülüyor wnba'den ama kim olabilir bilmiyorum.

V.J yerine Pondexter gibi biri demişsin ama V.J takıma mentör olarakta katkı yapıyor, takım nasıl olunur profesyonel nasıl olunur bunları takıma uygulamalı öğretiyor, bu anlamda gelecek sezonda kadroda kalması isteniyor ama daha az süre oynayarak.

Yerli oyuncu transferi sanırım bitti, belki Şaziye'yi alabiliriz diye düşünüyorum ama onun dışında transferi kapattık gibi.

Şebnem ile iyi bir sezon geçirilemedi, gelecek sezon o bizi bizde onu düşünmüyoruz sanırım, yada farklı bir gelişme olmadıkça Şebnem gitti diyebiliriz.

Ben büyük bir ümitle Bahar Çağlar'ı bekliyorum. Gelecekte çok büyük yıldız olacak. Heralde bu oyuncuyu da almak için yönetimuğraşıyordur diye tahmin ediyorum.

Eyüp abi şebnem gönderilirse bence 3 numara problemi doğabilir. Vickie bence de çok büyük katkı yaptı özellikle fenerbahçe final serisinde çok iyi bir şütör bence ama insanın canı oyun kilitlendi mi çabilecek bi adam istiyor. Wnbaden pivot arıyoruz demişsin acaba bu daha önce yasemin olmazsa wnbaden alalım bi pivot die düşünülmüş olmasın çünkü petrayı tutabileceğimizi tahmin eidyorum. Bir de yasemin bir de wnbaden pivot çok ağır kaçar. Şebnem giderse wnbaden bir 3 numara almak kalıyor gibi geliyor bana ama bence şenem keşke tutulsa.

Sence Sophia'yı tutabilirmiyiz? Ya da klüp içindeki görüşler ne türde?Teklifimizin kabul edileceği düşünülüyor mu?Çünkü sophia çok parladı ve parlayacak rusya liginden teklif almasından korkuyorum. Sophiayı tutmak da çok önemli çok iyi bir 4 numara

Verdiğin tüm cevaplar için teşekkür ederim

Bayan Takımımız Çok İyi Transferlerle Başladı Darısı Erkek Takımının Başına....