Yeni Coach olarak kimi görmek istersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet bugünkü yüz kızartıcı mağlubiyetten sonra Halil Ünerin Defteri dürülmelidir.Ve alternatif isimler konuşulmaya başlanmalıdır.

1-Koray Mincinozlu : Artık Dizi setlerini bırak ve yuvana dön.

2-Ömer Petorak

3-Orhun Ene : We need you

Gelecek hafta Ülker maçı kazanılsa bile ki bu basketbolla ve bu coachla imkansız Halil Üner gönderilmelidir.

BİTSİN ARTIK BU ÇİLE!!!!!!!!!!!!!

HALİL ÜNER İSTİFA!!!!

erman kunter nerde su anda bılen varm?
orhun ene bence super olur
nıhat ızıc olabılır
ama halıl unere bye bye demek lazım artık

Tanjevic derim ben :p Şaka bir yana aslında isterdim ama Milli Takımı bırakıp da gelemez.

Bize sürekli transfer isteyen bir hoca değil,elindeki kadroyu geliştirmeye bakan, gençlere ve altyapıya önem veren iyi bir antrenör lazım.

Erman Kunter'i isterim de, bu 3'lüden de Orhun Ene tercihimdir..

reise katılıyorum
Orhun Ene gelmeli
bi heyecan getirir o üstün basketbol zekasıyla

ama önce şu adamdan kurtulmanın yollarını aramak lasım

Orhun Ene diyorum
Korayla fln olmaz bu işler

Nihat iziç ve de Halil Üner dışında dünyadaki her ama her koç olabilir... Tarık Akan'la bile daha kötü basketbol oynayabileceğimizi sanmıyorum :) O hale geldik artık.

Gönüllerin koçu Erman Kunter ama bilmiyorum olur mu?

Keşke olsa...

Erman Kunter boştaysa cuk diye oturur.bi de Tekel'in koçu Hakan Demir'i çok isterim.(Efes'in eski yardımcı koçu).Tam bir sistem adamı.Ama gelmesi şu an için çok zor.

Ha bunlar olmasa da başkası gelse hayır der miyim, tabii ki demem.Şu an Yılmaz Vural bile gelse daha ii olur.

Aslında şöyle de düşünebiliriz, birinin gelmesinden önce birilerinin gitmesi daha ii olur.Sayın Canaydın ve kadirşinas yönetimi mesela.Böylece Halil Üner'de bavullarını toplamaya başlar.nerdeeeee...

ya arkadaşlar bugün maçta kahroldum...halil üner iki eli cebinde resmen maçı seyretti...çok yetersiz...menejer müge bile yanda daha hareketli..o ne öyle yarım dakkada bir adam değiştirmeler...hiçbir pozitiflik yok...ama yerine gelecek adam da yok...korayla orhunla olmaz bu işler...
cihansever yeşildağ agresif yapısıyla bize uyar ne dersiniz...anca iyi bir takım kurduk antrenör kurbanı oluyoruz

bnce galatasaray ı tanıyan bir kişinin galatasaray lı bir kişinin takımın başına gelmesi Takımı ateşleyen bir güç olur.Onun içinde erman kunter,orhun ene ve koraymincinozlu üçlüsünden biri seçilmelidir.ömer petorak da alternatif olabilir.halil den iyidir.

Benim gönlümdeki isimi Efes kaptı, şimdi onun üzerine yatırım yapacak ve bu isim çok içimizden biriydi. Keşke Ekrem Memnun gelebilse...

papyoncu' Alıntı:
ya arkadaşlar bugün maçta kahroldum...halil üner iki eli cebinde resmen maçı seyretti...çok yetersiz...menejer müge bile yanda daha hareketli..o ne öyle yarım dakkada bir adam değiştirmeler...hiçbir pozitiflik yok...ama yerine gelecek adam da yok...korayla orhunla olmaz bu işler...
cihansever yeşildağ agresif yapısıyla bize uyar ne dersiniz...anca iyi bir takım kurduk antrenör kurbanı oluyoruz

Aman diyim ..Cihansever filan..

Ali Emre sence Orhun Ene milli takimda yeterince hazirlanmadimi.Son zamanlarinda bile koc gibiydi zaten.

Erman Kunter'e teklif ypılsa kabul eder bence. Takım fena değil. erman olmasa bile birsürü adamvar takımı çalıştırabilecek.
Gordonun dediğine katılıyorum İziç ve H.Üner dışında herkes olabilir.(Evet Cihansever de olmasın).

X' Alıntı:
papyoncu' Alıntı:

Aman diyim ..Cihansever filan..

Ali Emre sence Orhun Ene milli takimda yeterince hazirlanmadimi.Son zamanlarinda bile koc gibiydi zaten.

Ben Cihansever Yeşildağ'ın başarılı olacağına inanıyorum. Ayrıca Ömer Petorak da olabilir.

yenii antrenöre ihtiyacımız yok biz takımımıza sahip çıkalım yeter

iste sene basından beri anlatmak istediğim bu kafadan isim bile bulamıyoruz kim burada calısmak ister?erman abiyi istiyoruz da baklım o bizi istiyormu hic sanmıyoruz orhun abi boyle bir riske girmez dha oncede reddetmisti hatırlarsanız ee koray bey gelir supheniz olamsın nobetci koc beklemededir heralde ama ondan ne hayır gordük ki bir daha gelsin peki kim var ne yazık ki ortada aday bile yok ama bunu biz değil sezon basında halil beyle devam kararı alanalr düşünsün

Ben Erman Kunter derim. Ustelik 3 yillik, yani Cafe Crown ile sponsorluk anlasmamiz suresini kapsayan bir anlasma yapabilsek, Erman kunter'in kisa, orta ve uzun vadede neler yapabilecegini gorurduk.

Hedeflerine ulasmasa hic degilse "kocumuz ADAM gibi adam" diye ovunme sansimiz olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...