Yeni Hocamız Kim Olacak?

Yeni Hocamız Kim Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    105
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orhun ene olmaz daha bu kıvamda değil belki de murat hoca da bu yüzden başarısız oldu
bir süre koray mincinozlu idare etsin
Jasmin Repesa takımın başına getirilsin

Murat Özyer gibi bir adamdan adam gibi adamdan sonra bu takıma gelecek hiç bir türk coachu kolay kolay kabul edemem çünkü gelecek adamın çok bariz bir üstünlüğü olmalı
Yani Oktay Mahmuti Aydın Örs tamamda bunlar olmazsa türk coacha sıcak bakmam
Bu yüzden Repesa diyorum

Benim düşüncelerim bunlar benim gibi düşünenler takımın başında bir dünya markasının olmasını isteyenler konuyu desteklerse sevinirim

Re: Yönetimden İsteğimizdir:JASMİN REPESA

sadece ben istiyorsam
kerem sil şu konuyu:)
ben benim gibi düşünenler vardır diye açtım ama
şaka bir yana genel istek değilse silin konuyu

Hocamız resmi olarak belli olana dek başlığın bu şekilde kalması daha uygun olur Can.

Söylentiler Koray Mincinozlu'nun geleceği ama bir süre sonra da Orhun Ene'nin takımın başına geçeceği yönünde.

Murat Taşer' Alıntı:
Koray Hoca olmasın da Murat Didin'e bile razıyım..
Herhalde herkesin (tum forumun) uzerinde hemfikir oldugu (tek) konu bu :p

Koray hocayla devam etmeyelim... Baslıgı degistirsek mi? ;)

Saka bir yana yeni koç adayları az cok belli zaten, sezon ortasındayız, koç bulmak kolay degil ustelik, acıkcası bu kadroyla ve ligdeki guç dengeleri gozonune alınırsa, yarım sezon için buyuk bir koç getirmenin pek biranlamı yok.

Yeni koç için tek kıstasım(istegim) nispeten katı bir oyun anlayışı olan, taktik disiplini ust duzey birini tercih ederdim.

Acıkcası 10-2 galibiyet ya da derbi sonuçlarını onemsemiyorum. 2.5 sezondur oynadıgımız oyun belirgin degildi fazlasıyla esnek bir oyun anlayışımız vardı. Savunmadaki yardımlaşma ve mucadeleyle ayakta kalıyorduk cogu zaman, hucum başlı başına -doğal, spontane- gelişiyordu. İçinden gelenin 3'luk attıgı bir takım olmayalım.

Benim için isim önemli değil... a olsun, b olsun hiç fark etmez! Yeter ki; kazanma hırsı olan,yenilgiyi hazmedemeyen,istikrarlı ve tecrübeli bir antrenör olması kâfidir!

Burak Ceyhan' Alıntı:
Benim için isim önemli değil... a olsun, b olsun hiç fark etmez! Yeter ki; kazanma hırsı olan,yenilgiyi hazmedemeyen,istikrarlı ve tecrübeli bir antrenör olması kâfidir!
Koray Mincinozlu yu tarif ettin

Can Akan' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":2h32orru]Benim için isim önemli değil... a olsun, b olsun hiç fark etmez! Yeter ki; kazanma hırsı olan,yenilgiyi hazmedemeyen,istikrarlı ve tecrübeli bir antrenör olması kâfidir!
Koray Mincinozlu yu tarif ettin[/quote:2h32orru]

Can abi, tam anlamıyla Koray hoca hakkında bilgilere sahip değilim.Eğer bu saydıklarım Koray hoca'da mevcutsa benim için çok sevindirici.Tek bildiğim Koray hoca çok hırslı bir insan...

öze dönüşü savunduğum için yabancı koç gelmesinde de koray hoca olur orhun hoca olur ama olursa erman hoca yı daha çok tercih ederim hayırlısı olsun bakalım kim gelecek

Teknik ekip sanırım aynı. Her şey her an değişebilir modunda durumlar sanırım. Fenerbahçe maçının geçmesi beklenebilir.

Anladım ben herşey aynı Koray Hoca farklı.
Sanırım Yogacı değil bu adam sihirbaz olsa gerek.4 günde şapkadan tavşandan başka ne çıkarabilir ki.

Burak Barut' Alıntı:
Anladım ben herşey aynı Koray Hoca farklı.
Sanırım Yogacı değil bu adam sihirbaz olsa gerek.4 günde şapkadan tavşandan başka ne çıkarabilir ki.
yanılıyosun
Tavşan çıkartamaz
Tavşan çıkartmada Halil Üneri tek geçerim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...