Yeni Sezon Formaları...

selamlar herkese;

daha önce kız basketbol forumuna yaptığım öneriyi yeni bir başlıkta tekrarlamak istiyorum.

konu, erkek ve kız takımlarımızın 2007 / 2008 formaları...

çoğu taraftarımız, futboldaki yeni sezon forma tasarımlarını eleştiriyor. aynı şeyin basketbolda da başımıza gelmemesi için konuyu şimdiden (sezona zaman varken) gündeme getirmeli, gerekli yerlerin dikkatini çekmeliyiz.

bu konuda en tutarlı olan beşiktaş CT, dün basket formalarını bile tanıttı. gayet klasik bir model seçmişler gene...

biz de bu sene GALATASARAY'a yakışır formalarla oynamalıyız, bu 1.

başta formalar olmak üzere basketbol ürünlerini GS STORE'larda bulabilmeliyiz, bu da 2.

bu konuda galatasaray'ın menfaatine olacak pazarlama önerilerini de tartışabiliriz... oyuncu adı yazan minimalist tişörtler, sarı kırmızı basket topları (bir ara vardı), havlu bileklikler vs. uzağa gitmeye gerek yok, örnekleri NBA store'da var...

sonuçta şubenin geliridir bu; diğer bir ifadeyle, "müşteriler" burada; sıra yönetimde!

Katılıyorum açıkcası ilk kez de bu kadar içten katılıyorum :)
Gs Basketbol unutulmamalı , sadece Basket değil ,Voleybol içinde aynı şeyler yapılabilir.Basket formalarına aşırı istek olacagına inancım sonsuz.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Katılıyorum açıkcası ilk kez de bu kadar içten katılıyorum :)
Gs Basketbol unutulmamalı , sadece Basket değil ,Voleybol içinde aynı şeyler yapılabilir.Basket formalarına aşırı istek olacagına inancım sonsuz.
:D Bende içten katılıyorum.

Formalar güzel olmalı.Galatasaray'a yakışır olmalı.Yıllardır bıktık tuhaf renkli formalardan...

Geçen sene bayan takımının formaları olduka güzeldi.Converse yapıyordu sanırım,erkek takımının formaları için de Converse ile anlaşabilirsek güzel formlara sahip olacağımızı düşünüyorum.
Formaların Store'larda satılması olumlu olacaktır elbette;ancak fiyatların da yüksek tutulmaması gerekiyor.

Re:

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Geçen sene bayan takımının formaları olduka güzeldi.Converse yapıyordu sanırım,erkek takımının formaları için de Converse ile anlaşabilirsek güzel formlara sahip olacağımızı düşünüyorum.
Formaların Store'larda satılması olumlu olacaktır elbette;ancak fiyatların da yüksek tutulmaması gerekiyor.
Ben 2 sene önce Kappa anttreman forması gibi birşeydi onu aldım 40 milyona.Bu sene çıkarsa heralde 50'den aşağı yapmazlar. :?

beyler ben voleybol takımınkını lescon gordum gecen sene artık su yonetımın acizligini gorun GALATASARAY gibi bir takımın voleyboy A takımları lescon giyiniyosa oturup 1 dusunmek lazım bence yönetimin umrunda degil işlah ben mahcup olurum burda reklam yapmıcam ama lescon dan cok daha iyi firma say deseniz 15 tane sayarım üstüne galatasaray takımından bahsediyoruz ...
Sunuda solemeden gecemıcem kendinle celikıye dusuyo dıyebilirsiniz ama gecen lesconun yaptıgı formalar voleybol için baskete 10 basar ama firma yanlıs bunu demek istemistim:)

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":5cefd]Geçen sene bayan takımının formaları olduka güzeldi.Converse yapıyordu sanırım,erkek takımının formaları için de Converse ile anlaşabilirsek güzel formlara sahip olacağımızı düşünüyorum.
Ben 2 sene önce Kappa anttreman forması gibi birşeydi onu aldım 40 milyona.Bu sene çıkarsa heralde 50'den aşağı yapmazlar. :?[/quote:5cefd]
Zaten forumda da yazılmıştı formalar satılırken fiyatlar,daha önce yüksek fiyatlara satıldığı için yüksek fiyatlara satılmamalı temennisinde bulundum.Makul fiyatlarla satılırsa formalar,tribünde basketbol formalı seyircilerle güzel bir görüntü oluşur.

Re: Re:

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":e679e][quote="Emre Sarp Kocaoğlu":e679e]Geçen sene bayan takımının formaları olduka güzeldi.Converse yapıyordu sanırım,erkek takımının formaları için de Converse ile anlaşabilirsek güzel formlara sahip olacağımızı düşünüyorum.
Ben 2 sene önce Kappa anttreman forması gibi birşeydi onu aldım 40 milyona.Bu sene çıkarsa heralde 50'den aşağı yapmazlar. :?[/quote:e679e]
Zaten forumda da yazılmıştı formalar satılırken fiyatlar,daha önce yüksek fiyatlara satıldığı için yüksek fiyatlara satılmamalı temennisinde bulundum.Makul fiyatlarla satılırsa formalar,tribünde basketbol formalı seyircilerle güzel bir görüntü oluşur.[/quote:e679e]
Aynen katılıyorum.Artık basketbol maçında futbol forması giyen taraftar görmek istemiyorum. :?

2 senedir aynı formaları giyiyoruz inşallah bu sezon değiş bir forma ve sponsorla devam ederiz kappa çok sıktı. Ayrıca formalarınada pek beğenmiyorum kappaların.

Bence formaların güzelliği çok önemli ancak şubeye katkıda bulunmak isteniyorsa kombine alabilirsiniz. Maçlara gitmesenizde destek adına alabilirsiniz. GStore çadırda uzun süredir havlu bileklik basketbol forması ve şortu hatta kappanın t-shirt ü dahil bir standtta satılmakta zaten bileninz alanınınz varmı? Ayrıca Nerdeyse tüm kappanın kendi satış merkezlerinde Galatasaray Basketbol ürünleri satılmakta zaten (Güneşli marka dünyası-ikitelli marka dünyası-Olivium kappa vs...)

Fiyat pahalı olmasın ama iyi oyuncular alalım, fiyat pahalı olmasın ama şampiyonluğa oynıyalım. Nerden gelecek bu değirmenin suyu peki?

Ayrıca bence futbol takımının formasının aynısının basketbol voleybol kürek hatta yüzme takımı için uyarlanmalı ve bu bütünlük sağlayacakyır. Tek marka Tek motifler.

Artık tuhaf renkler olmamalı fb nın turkuaz mavisi gibi öle şeylerde olmasın. Düzgün ve taraftarın alacağo formalar ıstıyoruz.

GS forması parçalıdır!!!
Parçalı Basket forması istiyoruz!

bencede parcalı forma istiyoruz bızım renklerımız de siyah yok siyah ne alakadır anlamıs degilim beyaz anlıyorumda ev sahibi gibi bir olay ama ben 2 3 yılldır parcalı forma gıyındıgımızı hatırlamıyorum

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
bencede parcalı forma istiyoruz bızım renklerımız de siyah yok siyah ne alakadır anlamıs degilim beyaz anlıyorumda ev sahibi gibi bir olay ama ben 2 3 yılldır parcalı forma gıyındıgımızı hatırlamıyorum
deplasman maçları için sarı ağırlıklı evimizdeki maçlar içinde kırmızı ağırlıklı formalar güzel olur.siyah-beyaz gibi renklere yer yok bizim formalarımızda !!!!

fazla denenmedi ama çuvuklu forma çok güzel olacaktır geçen sene bayanların giydiği gibi birşey olursa güzel olur ama 1 parçalı forma şart bu sezonun 2.yarısındaki formalar tam fiyaskoydu

Arda Öztürk' Alıntı:
fazla denenmedi ama çuvuklu forma çok güzel olacaktır geçen sene bayanların giydiği gibi birşey olursa güzel olur ama 1 parçalı forma şart bu sezonun 2.yarısındaki formalar tam fiyaskoydu
GS forması parçalıdır arda.

pardon abi yanlış yazdım 2.yazıyı ilk mesajdada parçalı forma şart demiştim ama çubuklu formayı bu sezon bayanlar giydi bayada olumlu tepki toplandı ama tekrar diyorum parçalı şart derbilerde filan mutlaka giynilmeli voleybol takımı giyiyor