Yeni sezonda ne yapmalı?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Ülker ile devam etmemizin sebebi Futbolda şampiyonlar ligine girememizmi ?

Yine Galatasaray Cafe Crown mu olacak ?

İki tarafında halinden memnun olması nedeniyle devam ediliyor, ama klüp biraz bastırmalı bence.

Ndog,Eze,lavrinovic... v.s. bu tip oyuncuları getirebilmemiz için öncelikle eurolig de oynamamız gerekir.Eğer birgün eurolig de oynarsak efes ve fenerin bile getiremeyeceği oyuncuları getirebiliriz.Çünkü Galatasaray ismi dünya da çok önemli ve tanınan bir isimdir.Bu özelliğimiz euroligde barcelona,pana,olympiakos, cska gibi takımları, Türkiye'den sadece bizim ismimizi karşılarında gördüklerinde çekinmelerini sağlar.Bu takımlarla ancak bir Türk takımı olarak biz başedebiliriz.O yüzden yönetimimizin bu takımı üst seviyeye çıkartıp eurolig de oynamamızı sağlamalılar. Buda güçlü bir sponsora veya başka maddi bir kaynağa bağlıdır.Bu işin ülker'in bize vereceği parayla olacağını sanmıyorum. Bir banka veya daha büyük bir firmayla anlaşılırsa daha iyi olur.Şu dünya da Galatasaray'a Ülker'den başka sponsor yoksa yada araştırıp bulamıyorsak bu bizim için kaygı vericidir.

Ülker'den başka sponsor mu yok Allah aşkına ya ...

Biz nasıl memnunuz bu firmadan hala anlamış değilim.

Bari verdikleri paranın biraz daha üstü fiyata sponsorluk anlaşması olsaydı. Bize 2 verirken diğer takıma 10 veriyor, salon, kompleks, mini bir city yapıyor adamlara. Bizimkiler de o 2 ye tamamdır deyip sponsorluk anlaşması yapıyorlar. Boşuna umutlandık o kadar, forma olayı sonrası bir musibet bin nasihatten iyidir; yatırım olur vs hepsi fasa fiso çıktı. Bekle 4.lük geliyoruz...

öncelikle kadro açısından:can akın-evren büker-tufan-fatih solak-murat kaya kalmalı 4 yabancı geleceğini düşünürsek 1 tanede altyapıdan oyuncu gelirse 2 yerli transferi yapmalıyız bence ersin görkem ve ömer aşık çok iyi olur...ayrıca bütçe ne kadar ayrılır bilinmez ama öncelikle yönetimin basketbol ve voleybola bakış açısı şampiyonluk olmalı..para yoksa eğer futbolda bir transfer yapmasınlar bu branşlara ayırsınlar o paraları..çünkü gs sadece futbol kulübü değil spor kulübü...ezeli rakibimiz bunu nasıl beceriyorsa bizde bunu yapıp şampiyonluklar görmeliyiz bu branşlarda...

E.Nisan YILDIZ' Alıntı:
Ülker ile devam etmemiz bence kötü değil, burda hata anlaşmanın eksik olmasında, daha kapsamlı ve geniş bir sponsorluk olmalı.

Nasıl kötü değil ?

Ülker dediğiniz isim Fenerbahçe basketbol takımının bir diğer adı .. Hangi mantık çerçevesinde kötü değil..

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="E.Nisan YILDIZ":2gfokyqn]Ülker ile devam etmemiz bence kötü değil, burda hata anlaşmanın eksik olmasında, daha kapsamlı ve geniş bir sponsorluk olmalı.

Nasıl kötü değil ?

Ülker dediğiniz isim Fenerbahçe basketbol takımının bir diğer adı .. Hangi mantık çerçevesinde kötü değil..[/quote:2gfokyqn]
%100 katılıyorum.
Bunu nasıl içimize sindirebiliyoruz?
şu ana kadar bir sözleşme vardı.Bize sözleşme var bozarsak ağır tazminat öderiz tarzı şeyler söylendi ve o sözleşme nihayet bitti.

Ben artık takımımızın
ÜLKERLE AYNI CÜMLEDE BİLE KULLANILMASINI İSTEMİYORUM.

Ülker iyidir(!)
Kaderde bunuda duymak varmış yöneticilerimizde böyle düşünüyor sanırım,yok hakikaten bizden olmaz...Kurumsal olarak açıkca bizi ikinci takım yerine koymuş kısacası bize üvey evlat muamelesi yapmış,desteğinin kime olduğunu açıkca heryerde deklare etmiş bir kurumdan bahsediyoruz,yanılmıyorum değilmi...Hala bu kurumla yola devam ediliyorsa ve hala bu ismini ağzına almadığım,alamadığım kurumla yola devam kararı bizler tarafından iyi bir karar olarak değerlendiriliyorsa ne desek boş artık...
Sözün bittiği yerdeyiz...
Ülker İyidir...

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="E.Nisan YILDIZ":g49y6qbi]Ülker ile devam etmemiz bence kötü değil, burda hata anlaşmanın eksik olmasında, daha kapsamlı ve geniş bir sponsorluk olmalı.

Nasıl kötü değil ?

Ülker dediğiniz isim Fenerbahçe basketbol takımının bir diğer adı .. Hangi mantık çerçevesinde kötü değil..[/quote:g49y6qbi]
Ben Ülker ismine karşı değilim, karşı olduğum anlaşmanın yetersiz olmasında, bunun nesini anlamadın?

Eyüp ben şahsen direk Ülker ismine karşıyım. Ülker firmasının spora verdiği desteğe teşekkür ediyorum. Ama bizim de bir başka firmayla özdeşleşmemiz lazım. Türkiyedeki sponsor olabilecek büyük şirketlerinde bu tarz çakallıkları bırakması lazım. Ülker FB'ye büyük bize küçük lokma verip antipatik oluyor. Sadece FB'ye sponsor olsun antipatisi kalmaz en azından.. Ciddi anlamda klübün gerekise bu seneki gibi küme düşmeye oynamasını ama sponsorsuz ya da başka sponsorla olmasını istiyorum

Tolga!
Anlamana sevindim. Başarılar sana.
Sühan Cem!
Hocam, hepimizin bir yaşam görüşü var, bende mesela 'Galatasaray Halk Gücü' adıyla mücadele etmemizi çok isterdim, ama malesef mümkün değil.
Galatasaray bu anlaşmayı daha kapsamlı bir hale getirirse daha iyi olur demek istedim sadece.

Merak ettiğim bir konu var.Yönetim ülker'in dışında başka bir sponsor arayışları yaptımı?Yoksa hazır ülker varken başka arayışlara girmeye ne gerek var deyip kestirip atıldımı?
Sebep gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.Yani yönetim bir açıklama yaparak; biz şu nedenlerden dolayı tekrar ülker ile anlaştık (başka sponsor bulamadık,araştırma yapmadık,en çok parayı ülker verdi v.s...).Lakin ne açıklama yaparlarsa yapsınlar şuna inanıyorumki en az ülker kadar para verecek başka sponsorlar bulunabilir.
Ayrıca bu konuda yetkili Hakan Üstünberk'in basketbola nekadar faydası olacağını merak ediyorum.Verdiği roportajlardan dolayı pek ümitli değilim umarım yanılırım.İnşallah görüntü amaçlı o mevkide bulunmaz. :?

M.Furkan Şenbabaoğlu' Alıntı:
daha iyi şartlarda sponsor bulabilseydik onunla anlaşırdık zaten
İşin en üzüldüğüm tarafıda bu işte.Yönetimimiz daha iyi bir sponsoru bulamıyor ve küme düşmemeye oynamaktansa Ülker'in verdiği sus payını tercih ediyor...

:(

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Ülker sponsorluğu iyi ise bize de salon yapsınlar o zaman en az 10.500 lük

Arkasından Beşiktaşada yapsınlar Trabzonada dimi :) Ülker bizi oyalıyor bence futbolla sponsor olurken bazı anlaşmlar yapıldı işte futbolla oluyoruz baskettede bizden başkasıyla anlaşmıcaksınız gibi.Gizli oyunlar anlaşmalar var basketten çekerseniz bizi bizde futboldaki sponsorluk gelirini düşürüz gibi bişey var gibi geliyor bana.Aklı selim hiçkimse ülkerin bize sponsor olmasına katlanamaz.Bence eyüp abinin bildiği bişeyler var ama burda açıklancak şeyler değil yoksa Eyüp abi kolay kolay ülkeri savunmaz!