Yeni sezonda ne yapmalı?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Böyle aciz ve ezik bir yönetim varken heleki herşeyleri futbol takımı olan onda da fiyaskolar yaşanıp florya panayır yerine dönmüşken yine kadere bakki fener imdatlarına yetiştide kendi beceriksizlikleri tam gümdeme oturmadı...

Ne basketbolu arkadaşlar bunlar için böyle şubeler ''yük'' bakmayın öyle popüler konuşmalara hepsi göz boyama gerçekten burada basketbol şubesi için kafa yoran beyin fırtınaları yaşayanlar için çok üzülüyorum...

Şubeye yük olarak bakılıyor günü kurtarma adına adımlar atılıyor ki böyle vizyonsuz ve geleceği okumaktan yoksun adamlardan da fazlasını beklemek hayalcilik olur...

İşin özü kendinizi karşı yakadakiler gibi amatör branşlara önem veren yatırım yapan bir zihniyet ile yönetilmesini beklemeyin Y.DEMİRÖREN'in ruh ikizi olma yolunda giden fiyasko bir yönetim var...

Tek işleri futbol onda da iç çamaşırı değiştirir gibi hoca oyuncu değiştiriyorlar...

Yazık çok yazık...

Yıldırım Demirören ile çok dalgada geçmedim,gülme komşuna diyecek birşeyde yok kendi adıma...Syn.Canaydın'ı çok eleştirdik ama haklıydık be kardeşim,onunda ahı tuttu diyemeyiz...Bir yerlerde oldu bir hatamız ama nerde bilmiyorum...

Güzel bazı haberler var, tam net öğrendiğimde paylaşacağım, belki biraz olsun içimiz açılır.

Son yıllarda yaşananlardan sonra bu şubede iyi bişeyler olabileceğine dair inancım kalmadı.Olabilecek iyi şeyler uzun bir süreden beri bir parmak bal kıvamında..

Eren Bekdemir' Alıntı:
efes mi vestel mi telekom mu?

inşallah 3ünden biriyle sponsorluk vardır.
Keşke olsa ama sanmıyorum böyle bişey olacağını.
Bence kesinlikle cafecrown ile devam ederler.Büyük beklentilere girmemek lazım,büyük beklentiler büyük hayal kırıklıkları getirir.Biz Galatasaray taraftarı olarak yeterince hayal kırıklığı yaşamadık mı?

A.Polat an itibari ile başarısız, basketbolu önemsediğini de düşünmüyorum, şuan sadece futbolda başarılı olmak dışında birşey düşünmüyor gibi.
Bizler yıllardır bir çok olumsuzluğa 'RAĞMEN' salonda olduk, bu sezonki takım için sezon başı neler yazıldı, forma skandalında küme düşelim böğkk diyenler oldu, ama Bornova ve BJK maçlarında herkes ayakta alkışladı takımı.
Bu takım ceza almasaydı yarın EP veya FB ile final oynayabilirdi....
Bizler her koşulda tribünde olmalıyız, tribünde olmak demek söz sahibi olmak demek.
Yok abi bizden birşey olmaz, kapatalım gidelim, kandırıldık boşu boşuna salonlara gittik diyenler, bu forumda veya salonda boşuna vakit kaybetmesin!

Ayrıca bir taraftar salona niye gider???
Kupa almak içinmi?
Bu sezon maça gidenler mutlu olmuştur, gururlanmıştır, bunun için o tribünlere gelen insan sayısı artmıştır, önümüzdeki sezon dahada kalabalık olacağız göreceksiniz!

Çünkü GS taraftarı salonda olmaktan, armanın yanında olmaktan mutluluk duyuyor, o forma kimin sırtındaysa onu alkışlıyor!
Rancik, Mike, DWash ve Simas neden iyi oynadı? bizim payımız yokmu bunda?

Kaderci, teslimiyetçi, bizden bir bok olmaz diyen zihniyet tüketti beni, bir Ülker maçı bilirim 10 kişi A.İpekçi'de, ah derdik 100 kişi olsa yıkardık, bu klüp o günlerden 2500 kişilere geldi, kupaylamı geldi? Lebron veya Kobe'mi vardı???

Galatasaray'ı tutmanın gururunu yaşayın, parke üzerinde aslan arma'nın yanında olmanın onurunu yaşayın, eğer biz bu işin peşini bırakmazsak, sadece TBL de değil, Avrupa'da bile zirvede olacağız!

BAŞARILAR GELİR GEÇER DİYENLERİZ BİZ....

"Daha sezonun başlamasına zaman var. Şimdiden moral bozmaya gerek yok." demek isterim; ama bunun için mantıklı gerekçelerim yok.

Sezon başı yaşanan olaydan sonra, ligi kafamızda bitirmiştik. Sezonun ortasında ne olacağımızı bilmiyorduk, verilmeyen karardan dolayı. Sezon sonuna ise ümitli girmiştik. Her şey bizim yanımızdaydı. Şampiyonluğu bile koklayacak duruma gelmiştik bunca olaya rağmen.

İstesek, yapabiliriz inancı oluşmuştu hepimizde. Bir şekilde olmadı; ama hepimizin gönlüne girdi, bu azmi bizlere yaşatan herkes.

Yeni sezona da bu azimle girmek, basketbolun Türkiye'ye gelmesini sağlayan kulüp olarak hakkımızdır. Bunu sağlayacak olan da yönetimdir.

Her sene 5.'liği, 4.'lüğü zorlayan bir takım değil, sezonu 8. de bitirsek şampiyon olma ihtimalimizin olduğu bir takım istiyorum ben.

Umarım erken davranmışımdır bunu yazmak için. Seneye, zirveye oynayınca aklıma gelir belki bu yazdığım. "Bak, sezon başlamadan ne düşündün, şimdi takım nerede!" derim.

Her aezon için yapılacak ilk iş tribünde olmak. Sevincimizi protestomuzu tribünde yapmak. Tribünleri sahipsiz bırakmayalım...

Tamamı ile kendi tahminim. Hiç bir yerde duyum aldığım yok. Ama sanki bir birleşme olacak gibi hissetmeye başladım ben. Bayan basketbolunda bu hızlı girişe rağmen, Erkek basketbolunun yakaladığı bu ivmeye ters oranda sessizlik beni böyle düşündürtüyor.

GS yerli oyuncu tarnsferi yapacaksa, bunu hangi klüplerden yapar sizce? Büyük oranda FB ve Efes'den öylese final serisinin bitmesini bekleyelim. Olası yerli transferlerimiz o zaman şekillenmeye başlayacaktır. Mesela şu an için Kaya'ya seneye bize gel diyip kafası karıştırılmaz. Kaya Müsade etmez.. Her halükarda seneye gene tribündeyim bakalım hangi salonda olacaz bu kez:S

Sühan Cem' Alıntı:
Her aezon için yapılacak ilk iş tribünde olmak. Sevincimizi protestomuzu tribünde yapmak. Tribünleri sahipsiz bırakmayalım...
Tamamen böyle düşünüyorum.

Transferle ilgilenen iyi bir ekip var, H.Üstünel, Y.Şardan, S.İren, H.Üstünberk ve A.Türsan. Bizzat kendileri teknik ekibin verdiği listeyle ilgileniyormuş.
Bekir ile görüşüldüğü doğru, ayrıca gerçekten listede kaliteli oyuncular var, Efes'in durumunun netleşmesinide beklediğimiz söyleniyor.
E.Ataman ile görüşüldüğü dedikodu olmaktan çıktı, gerçekten E.Ataman ile temas var, umarım Cem Hoca'ya haksızlık edilmez.
Erkek takımının bütçesi, Medical Park'ın Kadın Basketbol ve Voleybol takımlarına sponsor olması nedeniyle 7.5 milyon civarı olacağı söyleniyor.
Darius ile %90 anlaşılacak gibi, Wilkinson ile biraz fark varmış ama çözülemeyecek bir fark değilmiş.
Seneye yine A.İpekçi'deyiz, bu sezonki destek herkesi çok memnun etmiş, bencede seneye daha iyi ve kalabalık olacağız.
Telekom, kararsız bir durumda, şuan için ne yapacaklarını kendileride bilmiyor, ama bize sponsor olmaları zayıf bir ihtimal.

Duyduklarım bunlar.

Transferle niye bu kadar çok kişinin ilgilendiğini anlamadım,Sanki Nba yıldızlarını getirmek niyetindeyiz.Hakan Üstünberk'in transferle ilgilenmesi doğal,Ali Türsan'ında doğal ama Haldun Üstünel'in ve Selçuk İren'in Basketbol takımının transfer görüşmeleriyle ne alakası var anlamadım.

Ergin Ataman'ı getirirlerse zaten söyleyecek söz bulamıyorum,Cem Akdağ gibi Galatasaray'lılara her zaman ki gibi haksızlık yapılmış olacak.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Transferle niye bu kadar çok kişinin ilgilendiğini anlamadım,Sanki Nba yıldızlarını getirmek niyetindeyiz.Hakan Üstünberk'in transferle ilgilenmesi doğal,Ali Türsan'ında doğal ama Haldun Üstünel'in ve Selçuk İren'in Basketbol takımının transfer görüşmeleriyle ne alakası var anlamadım.

Ergin Ataman'ı getirirlerse zaten söyleyecek söz bulamıyorum,Cem Akdağ gibi Galatasaray'lılara her zaman ki gibi haksızlık yapılmış olacak.
Az kişi ilgilenir neden az deriz, şimdi çok kişi ilgileniyor ondanmı rahatsız oldun?
Gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum, demekki önemsiyorlar diyeceğimize, böyle garip yorumlar yapıyoruz....

Rahatsız olmadım sadece garip buldum,Futbol takımına yapılan transferlerle bile bu kadar çok kişi ilgilenmiyor,Heralde bu çok büyük yıldızlar geleceğinin habercisi yoksa orta seviye oyuncular getirmek için bu kadar kişi transferle ilgilenmez.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Rahatsız olmadım sadece garip buldum,Futbol takımına yapılan transferlerle bile bu kadar çok kişi ilgilenmiyor,Heralde bu çok büyük yıldızlar geleceğinin habercisi yoksa orta seviye oyuncular getirmek için bu kadar kişi transferle ilgilenmez.
Bu yorum daha doğru bence, iyi oyuncular getirmek için çabalanıyor sanırım, ayrıca Efes'in durumu ciddi bir şekilde takip ediliyor.