Yeni sezonda ne yapmalı?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Transferle niye bu kadar çok kişinin ilgilendiğini anlamadım,Sanki Nba yıldızlarını getirmek niyetindeyiz.Hakan Üstünberk'in transferle ilgilenmesi doğal,Ali Türsan'ında doğal ama Haldun Üstünel'in ve Selçuk İren'in Basketbol takımının transfer görüşmeleriyle ne alakası var anlamadım.

Ergin Ataman'ı getirirlerse zaten söyleyecek söz bulamıyorum,Cem Akdağ gibi Galatasaray'lılara her zaman ki gibi haksızlık yapılmış olacak.

Bayram, Haldun Üstünel Futbol'da çok ön plana çıktı ama kendisi Başkan yardımcısı. Transferden sorumlu yönetici. Sonuçta yapılacak transferleri, teknik kadro söylüyordur. Bu bahsi geçen kişiler ise transferleri halletmeye çalışıyorlardır. Keşke aynı grup voleybol ile de ilgilense. Bunda sakınca görmüyorum. 4 yönetici ilgeleniyor diye 4 tane pivot alınacak değil mesela:)

Bu arada vay be iki sene üstüste aynı salonda maç yapacağız. Abdi İpekçi'de oynayacağız gene maçlarımızı. Bu da demektir ki bu sene seyirci sayımız biraz daha artar. Kimbilir belki iyicene sahipleniriz orayı.

Valla tüm gelişmelerden şu sonucu çıkardım ben ,bu yaz dönemi çok büyük sürprizler yaşayacağız bu sürprizler ya iyi anlamda olacak yada kötü anlamda,ama çok hareketli geçecek bu yaz dönemi.

stad bittikten sonra para yağacak klübe bilet satışı reklam tv hakkı stad içi gelirler localar vs vs vs sıkıntılar bitecek

ama stad bitene kadar kemer sıkmaya devam edilirse yatırımlar seneye kalır

malum stad 26 ekimde açılacak.....

Yönetim E.Ataman'ı çok istiyor, çünkü bu transfer ile ne olursa olsun iddaa lı bir takım olacağımız düşünülüyor.
E.Ataman, normal sezonu lider bitirmek konusunda, tam bir usta, liderliğe oynayan bir takımımız olursa, taraftarın salona çok fazla geleceğide aşikar.
Kısaca, E.Ataman gelir, iyi bir kadro kurulur, iddaa lı demeçler patlar, taraftarın desteği ile başarılı bir sezon geçirilir. PROJE BUDUR ARKADAŞLAR....
Birisi Cem hocamı dedi???
Cem hoca, E.Ataman sezon ortası kaçarsa, akıllara gelecek ilk isim olur.

Cansu hanım, Cem Hoca'yı emniyet sibobu gibi her sıkıştığımızda çağıracaksak o adama haksızlık yapmış oluruz.

cansu şen' Alıntı:
Yönetim E.Ataman'ı çok istiyor, çünkü bu transfer ile ne olursa olsun iddaa lı bir takım olacağımız düşünülüyor.
E.Ataman, normal sezonu lider bitirmek konusunda, tam bir usta, liderliğe oynayan bir takımımız olursa, taraftarın salona çok fazla geleceğide aşikar.
Kısaca, E.Ataman gelir, iyi bir kadro kurulur, iddaa lı demeçler patlar, taraftarın desteği ile başarılı bir sezon geçirilir. PROJE BUDUR ARKADAŞLAR....
Böyle saçma bir proje olmaz.Gerçi söz konusu bu yönetim olursa olur ama yine de saçma olduğu gerçeğini değiştirmez.Cem Akdağ bu kulübün nöbetçi koçu mu? Gel dediklerinde gelsin git dediklerinde gitsin.Cem Akdağın da bir onuru var bununla oynamaya kalkmasınlar.

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Cansu hanım, Cem Hoca'yı emniyet sibobu gibi her sıkıştığımızda çağıracaksak o adama haksızlık yapmış oluruz.
Bende sizin gibi düşünüyorum.
Fakat, E.Ataman ne olursa olsun, takımın başına geçtiği an, bundan önce yaptıkları nedeniyle, herkesin taktir ettiği bir hamle olacak.
Cem hoca, bence E.Ataman'a göre çok daha iyi bir taktisyen, ama E.Ataman'ın, F.Terim etkisi yapacağı konuşuluyor.

Can Akan' Alıntı:
[quote="cansu şen":2xsjh93y]Yönetim E.Ataman'ı çok istiyor, çünkü bu transfer ile ne olursa olsun iddaa lı bir takım olacağımız düşünülüyor.
Böyle saçma bir proje olmaz.Gerçi söz konusu bu yönetim olursa olur ama yine de saçma olduğu gerçeğini değiştirmez.Cem Akdağ bu kulübün nöbetçi koçu mu? Gel dediklerinde gelsin git dediklerinde gitsin.Cem Akdağın da bir onuru var bununla oynamaya kalkmasınlar.[/quote:2xsjh93y]Can Bey...
Cem hocaya, böyle bir şey teklif edilmedi, ben böyle görüldüğünü düşünüyorum.

Cansu hanım eğer şube yönetimde yer alan biri değilseniz lafım size değil zaten
Diğer konuya gelincede Ergin Atamanla Fatih Terimin bir çok benzer noktası var ve bunlardan en belirgini megaloman olmaları.

Haklısın Can ağabey...

Bakalım önümüzde ki günler neyi gösterecek?

Asım Pars haberinin doğruluğu var mıymış?

Çağlar, o haberi sizin salsa mı yaptı?

Artık gerçekten bıktım ben... Her sene birilerinin maça gelmemesi, klübüne dargın olması için bir bahane yaratıyor klüp. Geçen sene ZK geldi ve gördük Erkeklerin maçından sonra kızlarımızın maçlarını takip etmek için bekleyenleri. Bu sene de eğer Ergin Ataman gelirse aynısı olacaktır. Bu kezde erkek maçı biterken salon dolacaktır kızlarımızın maçını seyretmeye gelen taraftarlarımız tarafından. O sırada da gene bağırtırırsınız birilerini "GS Basket dışarı !!!" diye böylece her şey günlük gülistanlık olur. Şu olay basit bir olay değildir. Klübün bakış açısını gösteriyor. Bu yüzden futbolda da çuvalllıyoruz. İsimler gelsin geçsin.

Ergin Ataman'ı ben şahsen severim. FB ve bi cümle topuna tek başına karşı duracak bir adam. Arkadaşların dediği gibi değil, taktik bilgisi de yüksek biri. Sadece zeki değil kurnaz bir koç. Bu yüzden oyun içinde kumarı çok oynuyor. Mesela bugün Efes'te Smith ve Rakoceviç sıcakken durum 74-72 iken son topu Ender'e verdirtti. Çünkü herkes biliyordu, "C. Smith ya da Rakocevic sıcak ve onlara kulllandıracak" diye.. Alemin tek kurnazı o çünkü. Mesela Lakers da son topu ne olursa olsun Kobe kullanır. P.Jackson'un kafa çalışmadığından hep Kobe'yi seçer ama Ergin kurnaz işte :)

Gene de arkasına GS taraftarını alacak bir E. Ataman ülkeyi epey sarsar. Yeni bir Mourinho doğar bu topraklarda. Klübümüz de kendine ait(bağlı) taraftarlarını salona toplatmaya çalışır (ki sayıları 1000 olamadı ) herkes mutluluk oyunu oynar. Dediğim gibi ERgin Ataman'a karşı değilim. Cem Hocaya yapılana akrşıyım. O zaman sezon sonu devam edeceğiz demeseydiniz. GS'lı olup GS'a hizmet vermek gerçekten "Özveri" istiyor. Bu sene salona gelmemiz istenmiyor ben analdım yöentimi.. Gene de buyürek gene orda olacak ama bu ekz protesto edeceğim yönetimi E.A gelirse...

Bütçe artarsa Ergin Ataman'a teslim edeceğiz demek takımı,Sizce Ergin Ataman Efes Pilsen'in o büyük bütçesini doğru kullanabildi mi ? Bakın kendi görüşümdür şunu söyliyeyim eğer forma skandalından sonra cem akdağ yerine takımın başına ergin ataman getirilmiş olsaydı şuan biz ikinci ligdeydik, ergin ataman'da bırakıp çoktan gitmiş olurdu bizi.

Ergin Ataman normal şartlar altında çok doğru bir hamle, ama Cem hocaya haksızlık olacağıda aşikar.
E.Ataman'ın, koçluğu tartışılmaz, başarıları ortada. BJK yi çalıştırdığı sene, ödemeler düzgün yapılsaydı, şampiyon olacaklardı bence.
E.Ataman, Efes'te tek başına FB ye direniyor, FB nin her hamlesine hem saha içinde hemde saha dışında karşılık veriyor. Böyle bir hoca, GS taraftarını da arkasına alırsa, çok büyük işler yapabilir.
E.Ataman'ın, fanatik bir GS li olduğunu sanırım hepimiz biliyor, ayrıca bu sezonki taraftar desteğinden de çok etkilendiğini çok beğendiğini söylüyormuş(kulağımla duymadım) bütün bunları yanyana getirirsek, aslında fena bir hamle değil gibi gözüküyor.

cansu şen' Alıntı:
Ergin Ataman normal şartlar altında çok doğru bir hamle, ama Cem hocaya haksızlık olacağıda aşikar.
E.Ataman'ın, koçluğu tartışılmaz, başarıları ortada. BJK yi çalıştırdığı sene, ödemeler düzgün yapılsaydı, şampiyon olacaklardı bence.
E.Ataman, Efes'te tek başına FB ye direniyor, FB nin her hamlesine hem saha içinde hemde saha dışında karşılık veriyor. Böyle bir hoca, GS taraftarını da arkasına alırsa, çok büyük işler yapabilir.
E.Ataman'ın, fanatik bir GS li olduğunu sanırım hepimiz biliyor, ayrıca bu sezonki taraftar desteğinden de çok etkilendiğini çok beğendiğini söylüyormuş(kulağımla duymadım) bütün bunları yanyana getirirsek, aslında fena bir hamle değil gibi gözüküyor.
Öyleyse bir şekilde Cem Akdağ'da görevine devam etsin,Yardımcı Antrenör olsun veya daha üst bir görev verilsin Cem Akdağ'a.