Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: YENİ SEZON TERCİHLER

E)Çetin YILMAZ :)

Bence daha hoca ile devam edilip edilmeyeceğinin belli olmamışken böyle konular açmak pek şık değil.

Ama büyük ihtimal devam edilmeyeceğini düşünürsek Oktay MAHMUTİ en büyük aday olur.

Erman KUNTER de Türkiye'yi özlemiştir bizde kendisini özledik bu hasretlik bitebilir ;)

Yabancı tercihi olacağını sanmıyorum.

bu dört hocadan hiçbiri gelmeyecek benim tahminim yine Murat Özyer gibi Galatasaraylı olup çokta fiyat olarak uçmus olmamıs biri gelecek.. Ama kim :roll:

Tamer Oyguç,Ömer Petorak,Koray Mincinozlu benim bildiğim GS'lı olup yetişmiş olanlar bunlar.

Ama yukarıdakilerden ilk 2'liden gelme ihtimali zayıf olan Ergin Ataman'dır.

Murat Özyer illa gidecek yani..?
Ergin Ataman hariç hepsi olabilir bence...
Özellikle Oktay Mahmuti'yi çok isterim...

Kimsenin aklına gelmemiş anlaşılan...

Bence bizde sistemini rahatça uygulayabilecek ve başarılı olabilecek mantıklı tek bir yabancı oda şuanda David Blatt

Bu sezon Orhun Ene ligde güzel işler başardı. Galatasaraylılığını da biliyorum. Tahminim görüşme yapabilirler. 8)

Anket düzenlenirken amaç kendi doğrularımız çerçevesinde bir sonuca ulaşmak mı yoksa oy verenlerin fikrini öğrenmek mi? Eğer oy verenlerin fikrini öğrenmek istiyorsak -ki doğru olan budur- o zaman Murat Özyer de seçenekler arasında yer almalıdır diye düşündüm.

Seçeneklere Murat Özyer eklensin lütfen..

Yönetici ekliyor,kullanıcı değiştiriyor.Bir karar verin de oy kullanalım.

Seçeneklerde murat özyer'in olmamasının sebebi kendisine alternetif hocaları düşünmemizdir.Onur beyin dikkatine .ankete katılır veya katılmassınız.Kararınıza saygı duyarım ama benim düzenlemiş olduğum anketi bana sormadan değiştirmenizi .Size yakıştıramadım.

Madem alternatif arıyorsunuz neden Orhun Ene yok da Ergin Ataman var?

Ergin Ataman Galatasaray kültüründe çalışabilecek gerekli terbiyeye sahip değil.

Gerekirse Halil Üner'i yazın,Ergin Ataman'ı yazmayın lütfen.

Sevgili tugay orhun ene'nin nasıl bir galatasaraylı olduğunu benden daha iyi bilen pek azdır.kendisi galatasaraya yakışan bir koçtur.Yalnız hocalığının daha başında olması sebebiyle erkenden gelip yıpranmaması için ismini yazmadık .Lütfen bu konuda başka bir şey aklınıza gelmesin yoksa murat özyer'le düştüğümüz hatayı tekrarlamış oluruz.Bu arada yeni sezonda para sorunumuzun olmayacağını şimdiden size müjdelerim.

Murat Özyer ' i yardımcı hoca yapıp coach olarak Çetin Yılmaz olabilir,Murat Didin olabilir..Özyer 'in 2 sene yardımcılık yapması şart tabi bu iki adamın yanında..

en olmadı Özyer'i genç takıma koyup kaybetmemek adına,Orhun Ene'yi başa getirebiliriz..

Mithat Bey ben Erman Kunter diyorum.. Hani şu Fransa da Galatasaray aşkı ile yanıp tutuşuyor dediğiniz coach.. Umarım biraz olsun sevindirmişizdir sizi..

Anketinizin adını da "Yeni sezonda takımın başında kimi görmek istersiniz " koymuşsunuz.. "Murat Özyer ile tekrar anlaşılmazsa alternatif kim olur " dememişsiniz ki..İnsanların Murat Özyer demesi normal.. Ben demiyorum ama.. Bence Fransa da Galatasaray ateşi ile yanan Erman Kunter olsun..

BAŞLIĞI SEVGİLİ ONUR YAVUZ değiştirdi .Haklısınız ERMAN HOCAYA GELİNCE takımı şu kupada finale kaldı .Tek sorun fransa mili takımının başına geçicek olması.

Bir de bence şıklar şöyle değişmeli;

1) İtalya da basketbol ateşi ile yanan Oktay Mhamuti
2) Fransa da Galatasaray aşkı ile tutuşan Erman Kunter
3) Yeni Zelanda da triangle-offence aşkı ile kavrulan Baldwin
4) Akatlarda Beşiktaş aşkı ile kızaran Ergin Ataman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...