Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Yuksel' Alıntı:
Bir de bence şıklar şöyle değişmeli;

1) İtalya da basketbol ateşi ile yanan Oktay Mhamuti
2) Fransa da Galatasaray aşkı ile tutuşan Erman Kunter
3) Yeni Zelanda da triangle-offence aşkı ile kavrulan Baldwin
4) Akatlarda Beşiktaş aşkı ile kızaran Ergin Ataman

Ne diyeyim siz doğrusunu biliyorsunuz .Ama bu seçeneklerin hepsi kariyer olarak murat Özyer'den daha kariyerli olduğundan hepimiz hem fikiriz.Bu arada sevgili emre sen galatasarayın basketbolda şampiyonluğunu gördünmü.Merak etme tam 12 ay sonra beraber kutlayacaz.

Mithat Bey; Farz edelim ki yeni sezon başlarken şampiyon kim olur başlıklı bir anket düzenleniyor ama bir çok alternatif seçenekler arasında yer bulurken kadrosu iyi değil gerekçesiyle Galatasaray yer bulamıyor. Böyle bir ankete tepki verir misiniz vermez misiniz?

Murat Özyer´i seçenekler arasında görmekten neden bu kadar korkuyorsunuz? Yoksa bilinçaltındaki endişeniz taraftar her şeye rağmen hocasına sahip çıkar da planlar alt üst olur düşüncesi mi?

Neyse son günlerde açılan güdümlü konu başlıklarına ve anketlere alışmaya başladım. Benden bu kadar...

Görmedim.. Hayattaydım ama hatırlamıyorum.. Görmeyi de çok isterim.. 12 ay sonra inşalah dediğiniz gibi olur..

Bizim sizle aramızdaki fark bu işte Mithat Bey. Biz Galatasaraylıyız.. Erman Kunterle de destekleriz, Halil Üner le de.. Anti parantez Erman Kunter i severim yanlış anlamayın.. 98 Avrupa Şampiyonasında oynadığımız nefis basketbolu da unutmadım.. Benim karşı olduğum sizin düzenli bir şekilde bu forumda Murat Özyer aleyhine kamuoyu yaratma çabalarınız.. Ki bunu sezon ortasında da yapmayı denediz.. Bu Fransa da Galatasaray ateşi ile yanan Erman Kunter, Fransa nın kralı Erman Kunter laflarını ben çıkarmadım.. Ben sizden duydum..

Ben her şartta Galatasaraylıyım.. Benim taraftarlığım, sevgim coacha veya oyuncuya göre değişiklik göstermez.. Olay bu..

Oktay Mahmuti asla!... Bu sezon Benetton gibi bir takımla Kızılyıldız'a iki defa yenilerek elenmiştir. Oyuncu - taraftar ilişkileri kötüdür. Elinden kaçırdığı yıldızlar bugün Euroleague'nin en değerli oyuncularıdır. O dönem her sene TBL'yi domine eden Efes Pilsen'de yaşadığı domestik başarılar ne kadar kendisine aittir!?...

Ergin Ataman iyi bir koç; başarılı da... Ama Galatasaray'ın yapısına uygun görmüyorum!...

Erman Kunter'in bunca yıllık koçluk kariyerinde (1994'den beri) dişe dokunur ne gibi bir başarısı vardır!? Kaldırdığı kupa ya da taktığı bir madalya var mıdır!? Üstelik Beşiktaş'ı küme düşürmemiş midir!?

Tab Baldwin oynattığı basketbolla başarılı sayılabilir. Banvit'te fiyat-performans olarak iyi işler yapmıştır. Ama onunda Yeni Zelanda'daki başarısının haricinde dişe dokunur bir icraati yoktur. Şu an da bildiğim kadarıyla boştadır...

Çetin Yılmaz, Murat Didin gibi koçlar olmamalı diyorum. Bunca yıldır ne yapmışlardır ki!?... Her ikisininde bu sezon yaptıkları ortadadır. Çetin Yılmaz aldığı kaliteli oyunculara ve sponsor desteğine rağmen Beykoz'un küme düşmesine engel olabilmiş midir?! Üstelik sezon ortasında bırakıp gitmiştir...

Murat Özyer, iki senelik baş antrenörlük kariyerinde, ilk senesinde kısıtlı kadroyla dördüncü olup Uleb Cup'a katılmayı başarmış ve bu sezonda Uleb Cup'ta yarı final görmüştür. Yani Ergin Ataman haricindeki diğer koçların çıkamadığı seviyelere bu denli kısa sürede çıkmıştır.

Murat Özyer'in de her koç gibi eksileri var, ben de yaptığı hataları çok eleştiriyorum ama bir şansı daha hakediyor!

Unutmayalım ki, Telekom bu sezon iki katı bütçemizle, hakemler desteğiyle ve yaptığımız çok basit hatalarla turu geçmiştir.

O seride oynanan ikinci maçta 30 serbest atışa, 7 serbest atışın nasıl meydana geldiğini ve o maçta son 5 dakikaya 8 sayı önde girdiğimizi unutmayalım!

Saha dışı faktölerde bu denli zayıf kalmasaydık belki bugün Murat Özyer'i yine ayakta alkışlayacaktık; bunları unutmayalım!...

Seneye Murat Özyer'i görmek istiyorum...

Basketbol Camiasında değer verdiğim yönetici bir büyüğüm; " Eğer biri sana şampiyonluk garantisi veriyorsa hemen polis çağır " derdi.

Bunun yanı sıra kişisel fikrim; Murat hoca olur; şu olur bu olur ; da ufku biraz geniş tutun; hep bildik 3-5 isim dönüyor; Erman Kunter gitsin bilmemkim gelsin; bilmemkim gitsin Erman Kunter geri gelsin; Dixon gitsin Fitch gelsin; Fitch gitsin; Dixon gelsin; hepsi git Dee gelsin; sonra Dee gitsin ikisi de geri gelsin; onları Murat Didin- Erman Kunter- ergin Atamandan oluşan konsorsiyum çalıştırsın; Üstlerine Çetin Yılmaz gelsin altına şu olsun bu olsun vesaire vesaire... Takdir edersiniz ki ; koç ve oyuncu getirme işleri; kokoreçciden çeyrek ekmek kokoreç yaptırmaya benzemiyor. Forum iyice acaip bir hal aldı ; topu topu 4 tane cümle var ; 2 tanesini 5 kişi ; diğer 2 tanesi diğer 5 kişi söylüyor. İnsanlar eleştiri yapabilir; bu forum da onun için var; ama iyice mantıksız bir hal almaya başladı ; kendi yarattığınız putlara önce bir tur tapıyorsunuz; sonra da allah Allah diye kırıyorsunuz bütün gücünüzle. Basketbolun realitesinden giderek uzaklaşıyorsunuz; hep bu forumun övündüğü birşeydir " Yöneticiler burayı ciddiye alıyor " sözü; bu süratle giderseniz emin olun çok uzun sürmez.

Not: Mithat Bey; anket rica ediyorum değiştirilsin. Bilmediğinizi tahmin etmiyorum ama Ted Boldwin diye biri yok ; koçun adı Tab Baldwin. Düzeltirseniz sevinirim.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey; Farz edelim ki yeni sezon başlarken şampiyon kim olur başlıklı bir anket düzenleniyor ama bir çok alternatif seçenekler arasında yer bulurken kadrosu iyi değil gerekçesiyle Galatasaray yer bulamıyor. Böyle bir ankete tepki verir misiniz vermez misiniz?

Murat Özyer´i seçenekler arasında görmekten neden bu kadar korkuyorsunuz? Yoksa bilinçaltındaki endişeniz taraftar her şeye rağmen hocasına sahip çıkar da planlar alt üst olur düşüncesi mi?

Neyse son günlerde açılan güdümlü konu başlıklarına ve anketlere alışmaya başladım. Benden bu kadar...

Beni tanıyanlar bu korku kelimesine eminim çok gülmüştür.verdiğiniz örnekle bizim konumuzun hiç alakası yok bunu farkındamısınız .Biz alternetif hocaları niye arıyoruz murat hoca bu işin piride bizmi salağız.bu sene bu yatırımla bu takım uzak çekerdi.her hangi bir koçla isimsiz bir hocada buna dahil.Ama bizim hocamız takımla kavgalı abilerle sorunlu murat hoca bu tutumunu yarısını sahada gösterseydi bu takım hakemlere bu kadar ezilmezdi bunu biliyormusun.Bu arada biz kimsenin güdümünde değiliz .Sen değilmiydin sezon bitsin kim ne konucaksa konuşsun şimdi zamanı değil diyen,yoksa biz elenmedikmi?telekom bizi süpürmedimi?bizim için sezon bitmedimi?sence avrupada alınan dördüncülük bu yatırımın karşılğımı?geçen sene tarihi fark yerken maç sonrası biz bu sezon cafe crown olarak başarılıyız diyen hangi takımın koçuydu.Yoksa bursada gece yaşanan olayı benmi gömezlikten geldim.bu takıma 3 numaraya takviye derken sakat adamı ben mi aldım .son üç sezonunu en fazla 20 dakka oynayan hüseyine 30 dakkalarda süre veren benmiydim .herkes doğruyu bilecek .daha saymama gerek varmı varsa sayarım.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":htxx35g2]Mithat Bey; Farz edelim ki yeni sezon başlarken şampiyon kim olur başlıklı bir anket düzenleniyor ama bir çok alternatif seçenekler arasında yer bulurken kadrosu iyi değil gerekçesiyle Galatasaray yer bulamıyor. Böyle bir ankete tepki verir misiniz vermez misiniz?

.Ama bizim hocamız takımla kavgalı abilerle sorunlu murat hoca bize karşı tutumunu yarısını sahada gösterseydi bu takım hakemlere bu kadar ezilmezdi bunu biliyormusun..[/quote:htxx35g2]

Pardon; abi derken?

Ünsal Y.' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3blbrv5r][quote="Onur Yavuz":3blbrv5r]Mithat Bey; Farz edelim ki yeni sezon başlarken şampiyon kim olur başlıklı bir anket düzenleniyor ama bir çok alternatif seçenekler arasında yer bulurken kadrosu iyi değil gerekçesiyle Galatasaray yer bulamıyor. Böyle bir ankete tepki verir misiniz vermez misiniz?

.Ama bizim hocamız takımla kavgalı abilerle sorunlu murat hoca bize karşı tutumunu yarısını sahada gösterseydi bu takım hakemlere bu kadar ezilmezdi bunu biliyormusun..[/quote:3blbrv5r]

Pardon; abi derken?[/quote:3blbrv5r]
eski galatsaraylı efsanevi yenilmez armadanın üyeleri onlar galatasarayın abileridir

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":2go9iy7v]Mithat Bey; Farz edelim ki yeni sezon başlarken şampiyon kim olur başlıklı bir anket düzenleniyor ama bir çok alternatif seçenekler arasında yer bulurken kadrosu iyi değil gerekçesiyle Galatasaray yer bulamıyor. Böyle bir ankete tepki verir misiniz vermez misiniz?

Beni tanıyanlar bu korku kelimesine eminim çok gülmüştür.verdiğiniz örnekle bizim konumuzun hiç alakası yok bunu farkındamısınız .Biz alternetif hocaları niye arıyoruz murat hoca bu işin piride bizmi salağız.bu sene bu yatırımla bu takım uzak çekerdi.her hangi bir koçla isimsiz bir hocada buna dahil.Ama bizim hocamız takımla kavgalı abilerle sorunlu murat hoca bize karşı tutumunu yarısını sahada gösterseydi bu takım hakemlere bu kadar ezilmezdi bunu biliyormusun.Bu arada biz kimsenin güdümünde değiliz .Sen değilmiydin sezon bitsin kim ne konucaksa konuşsun şimdi zamanı değil diyen,yoksa biz elenmedikmi?telekom bizi süpürmedimi?bizim için sezon bitmedimi?sence avrupada alınan dördüncülük bu yatırımın karşılğımı?geçen sene tarihi fark yerken maç sonrası biz bu sezon cafe crown olarak başarılıyız diyen hangi takımın koçuydu.Yoksa bursada gece yaşanan olayı benmi görmemezlikten geldim.bu takıma 3 numaraya takviye derken sakat adamı ben mi aldım .son üç sezonunu en fazla 20 dakka oynayan hüseyine 30 dakkalarda süre veren benmiydim .herkes doğruyu bilecek .daha saymama gerek varmı varsa sayarım.[/quote:2go9iy7v]

Bu yatırımla derken?!...

Sezonu üzerimizde bitiren beş takımın da bütçesi bizden fazla idi. Yanılmıyorsam Efes Pilsen 12 milyon dolar, F.bahçe Ülker 10 milyon dolar, Telekom 7-8 milyon dolar, Beşiktaş 6 milyon dolar; biz ise 4 milyon dolar civarında bir bütçeye sahiptik. Hakemlerle ve son dakika hatalarıyla elendiğmiz Telekom'un guardı El-Amin'in kazandığı yıllık parayı bizim yabancıların neredeyse tamamı kazanıyor!

Lütfen, yazdığımız, paylaştığımız fikirlerin doğruluğunu teyid etmeden eleştiri yapmayalım.

dün akşam coachun ntvspor da bahsettiği, sinerji yaratamadık dediği abiler işte.. şeref tribününde sürekli en ön sıraya bacak bacak üzerine atarak oturup, yatmaya yakın bir pozisyonda maç izleyen abiler işte.. mesela erman kunter coach iken ona arkadan " onu çıkar bunu sok " diyen yalçın granit abi gibi dimi mithat bey..

bu adamlarla iyi geçinmezsen, söz dinlemezsen böyle olur.. o abiler 2007 yazında aydın örs e görev teklif eden abiler işte..

Mithat Bey bahsettiğiniz insnalara camia saygı duyuyor; o konuda bir sıkıntımız yok. Lakin; bilemiyoum basketbolla profesyonel oalrak mı ilgileniyorsunuz - ben işin profesyonel tarafındayım ; o yüzden forumda çok fazla konuşmayı da arzulamıyorum- da ; bilmeniz gerekir ki; profesyonel basketbolda; birileriyle iyi geçinmek gibi bir zorunluluk yoktur. Bir insan başarılıysa kalır; başarısızsa gider; ama kiminle iyi kiminle kötü geçineceği kendi tasaruffudur; bu bir göreve devam etme kriteri değildir; en azından olmamalıdır. Murat hoca ; Galatasarayda basketbol oynamış kongre üyeleriyle sorunlu olabilir; üyeler de hocayı sevmiyor olabilir; ama bu duygulara binaen kararlar almak; çok profesyonelce değil...

bu arada aklıma gelmişken o yenilmez armada dan bir galatasaraylı daha yazayım.. abilerimiz.. turgay demirel abi.. kaptanımız.. görüyoruz abiliğini..

şıklarda murat hocanın olmaması bu başlıgın art niyetli olarak açıldıgının bariz göstergesidir benim nazarımda ve forumda bulunup da murat hocanın gelecekte de takımın basında bulunmasını isteyenlere herhangi bi hak tanımayan bi ankettir ve dolayısıyla anti-demokratiktir.

murat hıcayı seversiniz yada sevmezsiniz. begenirsiniz yada begenmezsiniz ama bu kadar haksızlık fazla hocaya. zaten gitmesi gerekiyosa gidicektir ve sırası gelen o takımın basına gecicektir.

Ahmed Salih' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":15dbp3nu][quote="Onur Yavuz":15dbp3nu]Mithat Bey; Farz edelim ki yeni sezon başlarken şampiyon kim olur başlıklı bir anket düzenleniyor ama bir çok alternatif seçenekler arasında yer bulurken kadrosu iyi değil gerekçesiyle Galatasaray yer bulamıyor. Böyle bir ankete tepki verir misiniz vermez misiniz?

Beni tanıyanlar bu korku kelimesine eminim çok gülmüştür.verdiğiniz örnekle bizim konumuzun hiç alakası yok bunu farkındamısınız .Biz alternetif hocaları niye arıyoruz murat hoca bu işin piride bizmi salağız.bu sene bu yatırımla bu takım uzak çekerdi.her hangi bir koçla isimsiz bir hocada buna dahil.Ama bizim hocamız takımla kavgalı abilerle sorunlu murat hoca bize karşı tutumunu yarısını sahada gösterseydi bu takım hakemlere bu kadar ezilmezdi bunu biliyormusun.Bu arada biz kimsenin güdümünde değiliz .Sen değilmiydin sezon bitsin kim ne konucaksa konuşsun şimdi zamanı değil diyen,yoksa biz elenmedikmi?telekom bizi süpürmedimi?bizim için sezon bitmedimi?sence avrupada alınan dördüncülük bu yatırımın karşılğımı?geçen sene tarihi fark yerken maç sonrası biz bu sezon cafe crown olarak başarılıyız diyen hangi takımın koçuydu.Yoksa bursada gece yaşanan olayı benmi görmemezlikten geldim.bu takıma 3 numaraya takviye derken sakat adamı ben mi aldım .son üç sezonunu en fazla 20 dakka oynayan hüseyine 30 dakkalarda süre veren benmiydim .herkes doğruyu bilecek .daha saymama gerek varmı varsa sayarım.[/quote:15dbp3nu]

Bu yatırımla derken?!...

Sezonu üzerimizde bitiren beş takımın da bütçesi bizden fazla idi. Yanılmıyorum Efes Pilsen 12 milyon dolar, F.bahçe Ülker 10 milyon dolar, Telekom 7-8 milyon dolar, Beşiktaş 6 milyon dolar; biz ise 4 milyon dolar civarında bir bütçeye sahiptik. Hakemlerle ve son dakika hatalarıyla elendiğmiz Telekom'un guardı El-Amin'in kazandığı yıllık parayı bizim yabancıların neredeyse tamamı kazanıyor!

Lütfen, yazdığımız, paylaştığımız fikirlerin doğruluğunu teyid etmeden eleştiri yapmayalım.[/quote:15dbp3nu]

İşte bu bu sözün ne kadar doğru bu yıl harcanan para tam 7 milyon dolar 10 diye bildiğin fenerbahçe 8.4 milyon dolar el amin ise yıllık 1.1 milyon dolar alıyorya geri kalanı ne kadar biliyormusun bilmiyorsan söyleyim toplam 3.2 milyon bana el aminden başka sakat wrihite dışında para olarak 500 bin dolardan fazla alan oyuncusu varmı söyleyebilirmisin

Emre Yuksel' Alıntı:
bu arada aklıma gelmişken o yenilmez armada dan bir galatasaraylı daha yazayım.. abilerimiz.. turgay demirel abi.. kaptanımız.. görüyoruz abiliğini..

tugay demirel o zamanlar 5,6 yaşalrında çocoktu sevgili emre o bu takıma değil abi bu saatten sonra neyse.Bu konuda sen aynı fikri paylaşıyoruz ama turgay direl dışında

Mithat Bey ; El amin'in kontratı 1.1 milyon dolar değil ; daha fazla. Üstelik dolar üzerinden değil; euro üzerinden. Bunun yanısıra ; 500 bin dolardan fazla para alan oyuncular da var... Bunun dışında ; kendi adıma bir tartışma yaratmak istemiyorum; hoşçakalın...

Ünsal Y.' Alıntı:
Mithat Bey bahsettiğiniz insnalara camia saygı duyuyor; o konuda bir sıkıntımız yok. Lakin; bilemiyoum basketbolla profesyonel oalrak mı ilgileniyorsunuz - ben işin profesyonel tarafındayım ; o yüzden forumda çok fazla konuşmayı da arzulamıyorum- da ; bilmeniz gerekir ki; profesyonel basketbolda; birileriyle iyi geçinmek gibi bir zorunluluk yoktur. Bir insan başarılıysa kalır; başarısızsa gider; ama kiminle iyi kiminle kötü geçineceği kendi tasaruffudur; bu bir göreve devam etme kriteri değildir; en azından olmamalıdır. Murat hoca ; Galatasarayda basketbol oynamış kongre üyeleriyle sorunlu olabilir; üyeler de hocayı sevmiyor olabilir; ama bu duygulara binaen kararlar almak; çok profesyonelce değil...

Tabiki yazında haklı olduğun yerler var.Ama biz abileri geçinmesini sorun etmiyoruz.sorun hocanın kendini bu camiaya ait hissetmemesi hala müessese kulübünde olduğunu sanıyor olması,yenilgiler yergiler galatasaraya başarı cafe crowna bu nasıl bir anlayış.Bakın son yılların en sağlam bütçesi ayrıldı bu yıl mali sorun olmadı peki takım başarılımı.Avrupada dördüncülüğe başarı kabul ediyorsanız ki ben etmiyorum bizim için şampiyonluk harici her sonuç başarısızlıktır.Benim görüşüm bu katılır katılmazsınız saygı duyarım.Onuda geçtim bana bir tane oyun seti söylermisiniz ,işte bu galatasarayın oyun seti diye oda yok son top kullanma set dahi yok o zaman nasıl bir başarı bu

Mithat Duran' Alıntı:
Beni tanıyanlar bu korku kelimesine eminim çok gülmüştür.verdiğiniz örnekle bizim konumuzun hiç alakası yok bunu farkındamısınız .Biz alternetif hocaları niye arıyoruz murat hoca bu işin piride bizmi salağız.bu sene bu yatırımla bu takım uzak çekerdi.her hangi bir koçla isimsiz bir hocada buna dahil.Ama bizim hocamız takımla kavgalı abilerle sorunlu murat hoca bu tutumunu yarısını sahada gösterseydi bu takım hakemlere bu kadar ezilmezdi bunu biliyormusun.Bu arada biz kimsenin güdümünde değiliz .Sen değilmiydin sezon bitsin kim ne konucaksa konuşsun şimdi zamanı değil diyen,yoksa biz elenmedikmi?telekom bizi süpürmedimi?bizim için sezon bitmedimi?sence avrupada alınan dördüncülük bu yatırımın karşılğımı?geçen sene tarihi fark yerken maç sonrası biz bu sezon cafe crown olarak başarılıyız diyen hangi takımın koçuydu.Yoksa bursada gece yaşanan olayı benmi gömezlikten geldim.bu takıma 3 numaraya takviye derken sakat adamı ben mi aldım .son üç sezonunu en fazla 20 dakka oynayan hüseyine 30 dakkalarda süre veren benmiydim .herkes doğruyu bilecek .daha saymama gerek varmı varsa sayarım.
Öncelikle konu hakkında verdiğim örnekle yaşanan durumun sağlam bağlantısı var ama bakış açınız bunu reddediyor.

Söylemlerinize göre eğer Murat Hoca "takımla kavgalı abilerle" iyi geçinseydi, onların suyuna gitseydi takım bu kadar ezilmezdi. Yani hakemlerin takımı ezdiğini ve takımla kavgalı abilerin kulüp çıkarlarını bir kenara bırakarak bu duruma seyirci kaldığını kabul ediyorsunuz.

Acı ama gerçek bilgiler vererek beni aydınlattığınız için teşekkür ederim.

Mithat Duran' Alıntı:
İşte bu bu sözün ne kadar doğru bu yıl harcanan para tam 7 milyon dolar 10 diye bildiğin fenerbahçe 8.4 milyon dolar el amin ise yıllık 1.1 milyon dolar alıyorya geri kalanı ne kadar biliyormusun bilmiyorsan söyleyim toplam 3.2 milyon bana el aminden başka sakat wrihite dışında para olarak 500 bin dolardan fazla alan oyuncusu varmı söyleyebilirmisin

Verdiğiniz bilgiler yanlıştır. F.bahçe Ülker'in bütçesinin 10 milyon dolar olduğunu şeksiz biliyorum! El-Amin'in kazandığı parayı, bizde Dee Brown, Charles Gaines, Robert Hite ve Chris Owens dörtlüsü toplamda kazanıyor. Yani bu dört oyuncunun senelik maliyeti takriben 1.5 milyon dolar civarında... O halde nasıl 7 milyon dolar bütçeye sahip olmuş oluyoruz!? Kim alıyor geri kalan 6 milyon doları Hüseyin'le Cüneyt mi!?

Lütfen, Murat Özyer'e atalım-tutalım derken fikirlerinizi doğru bilgilerle destekleyin!...

Çok iyi bir kadroya sahibiz sorun bu kadronun verimli bir şekilde kullanılamaması. Seçekler arasına "Diğer" seçeneği eklediği takdirde bir sorun kalmayacaktır diye düşünüyorum. Seçenekleri beğenmeyenler Diğer seçeneğini seçerek fikrini beyan edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...