Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adnan Polat yönetimiyle Özhan Canaydın zihniyetinden kurtulduğumuzu sanmıştım. Meğerse hala başımızdaki koçun kalıp kalmayacağını Galatasaray ismini kullanarak kendine satış piyasası oluşturan Ülker karar veriyor. Zorla bir koçla devam edeceksek, aynı mantık devam edecekse kendi adıma ben maçlara gitmeyeyip sonu belli bu senaryoya hizmet etmeyeceğim.

Öncelikle sakin olalım!!!

Mithat bey'e yüklenmek manasız kaçıyor, şayet M.Hoca kaldıysa zaman kimin haklı çıkacağını gösterecek!

Gelelim sponsor baskısıyla kaldığı iddaalarına, ben bunu söyleyen arkadaşlara soruyorum forumda hoca kalsın diyen bizleredemi sponsor baskı yapıyor????

Galatasaray spor klübünü sponsorlar yönetemez böyle düşünüyorum, olay bence yöneticilerimizin bizim gibi M.Hocaya inanmasıyla ilgili!

Ülker konusunda bu forumda ilk karşı çıkanlardan biri ben olmuştum, hatta pankart bile yapmayı düşündük, kesinlikle bir vadede bu sponsorluk bitmeli, bunu bitirmek sadece yöneticilerin yapabileceği bir durum değil, bizimde bu takıma daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor.

Bilindiği üzere ezeli rakibimiz para konusunu çözmüş bir camia, bu rahatlıkla her branşta kafaya oynayan takımlar kurabiliyorlar, şimdi bizde bu yapılanma sürecinden geçiyoruz ve bu süreç bittiğinde bütün kalbimle inanıyorumki çok daha ileride olacağız ama azıcık sabır edelim, taraftar olarak eksik olan bütçeyi biz tamamlayalım sonra bir bakmışız ÜLKER'İ denize dökmüşüz!!!

Galatasaray Türkiye'nin en büyük spor klübüdür, en büyük markasıdır, vede en fazla taraftara sahip olanıdır, bunu unutmayalım vede gerekli desteği verelim bir kaç sene içinde neler olacağını hep beraber göreceğiz!!!!

Eyüp abi siz bu sekilde murat hocanın kalmasını sindire biliyosanız lafım olmaz hep vurgulamıstım yönetim neyi uygun görürse desteklicem diye ama bunu yönetim degil ülker uygun görüyosa yazıklar olsun . Kombinede alın demeyin bence cünkü ülkerin egolarını tatmin edicek diye kombıne almanın anlamı yok senlede konusmalarımda kombıne almak istıyodum limitlerimi zorlıcaktım diye sölemistim ama bu sartlar bedava verseler almam nede bilet alıp giderim kimsenın oyuncagı degiliz biz GALATASARAYIZ türkiyenın en büyük klübü biz ULTRASLANIZ türkiyenın en büyük taraftar grubu bunu içinede sindiren varsa helal olsun

eğer murat hoca kalırsa onun şahsiyetinden şüphe duyarım!!! zira yaklaşık 1 aydır, kendisi pazarlık meselesi olmuştur galatasaray ve ülker arasdında bunu kabullenebiliyorsa buyursun kalsın !!!

Hasan Temizel' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":gclc1eoo]Şimdi sevgili kardeşlerim arkadaşlarım herkes öncelikle sakin olmalı bu takım her zaman bizim şimdi olmasa bile elbet doğru ellere teslim edilecektir ama öncelikle sakin olmalısınız şaşırmayın bunu ben söylüyorum lütfen ama lütfen herkes sakin vede uslubuna dikkat etsin daha kesin olmamakla beraber murat hoca ile devam kararı büyük ihtimalle alınabilir sabah netleşecek ama karar ne olursa olsun bu kulüp bizim ne ülkere nede başkasına bırakmayacağız.Ama tekrar yazıyorum lütfen sakin bu güne kadar bu forumda elimizden geldiği kadar doğru bidiklerimizi hep yazdık bize mualif olan arkadaşlarımız da oldu onlar kendince haklıydı bizde sonunda aynı renklere gönül veren insanlarız bu güne kadar görüşlerime destek olan bütün arkadaş ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.Bu bir veda değil başlangıç'ın temelleridir zamanı geldiğinde oy sandığında bu günün hesabı sorulacaktır kimse ama kimse GALATASARAY'dan büyük değildir.

Son kelimem SEVGİLİ murat hocaya o koltuğu haketmemene rağmen gönül rahatlığınca otura bilecekmisin ama unutma artık sana sıfır tölarans gösterecek bir taraftar gurubun var

sevgilerimle
M.DURAN

Bu grup, belirli sayıda kişinin bir araya getirdiği herhangi bir topluluk mu yoksa bir ismi falan var mı tribün eşrafınca bilinen ?

Sizin şu 2 haftadır girdiğiniz hal, durum bir taraftar sitesinde takındığınız davranışlar midemi kaldırıyordu, bunu dile getirmek için bu işin sonlanmasını bekledim ama siz sonlandırırken bile daha da iğrençleştirerek hesap sormaya, tehdit etmeye bile getirmişsiniz durumu.

Murat Hoca'nın kalmasını hep istedim, kaldığı için de çok mutluyum ama içimden hep keşke de dedim ve merak ettim;Mithat bey yeni dönem gelince de yapacağı iş'te burada yaptığı propaganda kadar hırslı olacak mı diye ?[/quote:gclc1eoo]
kendimi muhattap gördüm bu konuya ultrAslan grubuna üyeyim her maça gidiyorum ben tölerans göstermiyorum, yeni sezonda da göstermiyeceğim emin olabilirsin.. benim gibi bir çok arkadaşım var !!!

Arkadaşlar; farklı görüşleri savunurken lütfen hitap şeklimize dikkat edelim!!!
Mithat bey ile çok farklı düşünmeme rağmen kesinlikle onu rencide edici bir üsluba girmedim, onunda yaklaşımları böyle oldu, ama şimdi birazda sinirle yazılan yazılar maksadını aşmış lütfen dikkatli olalım!!!

2006/2007 Sezonu

wi0ltx.jpg

2007/2008 Sezonu

2vd2rg2.jpg

Ey Ahmet Dedehayır o kadar laflar söyleyip nasıl bu işe girdiniz gerçekten ağzından bunları duymayı çok merak ediyorum,Asım Cam Gündüz'ün bir şarkısı var ''Biz komple...'' diye,final izlemeye alıştık nasıl olsa seneyede Efes-Ülker finali izleriz sorun olmaz.

Tunç Altanlar' Alıntı:
2006/2007 Sezonu

wi0ltx.jpg

2007/2008 Sezonu

2vd2rg2.jpg

Ey Ahmet Dedehayır o kadar laflar söyleyip nasıl bu işe girdiniz gerçekten ağzından bunları duymayı çok merak ediyorum,Asım Cam Gündüz'ün bir şarkısı var ''Biz komple...'' diye,final izlemeye alıştık nasıl olsa seneyede Efes-Ülker finali izleriz sorun olmaz.
hay sen çok yaşa be !!!

Volkan Ozger' Alıntı:
Eyüp abi siz bu sekilde murat hocanın kalmasını sindire biliyosanız lafım olmaz hep vurgulamıstım yönetim neyi uygun görürse desteklicem diye ama bunu yönetim degil ülker uygun görüyosa yazıklar olsun . Kombinede alın demeyin bence cünkü ülkerin egolarını tatmin edicek diye kombıne almanın anlamı yok senlede konusmalarımda kombıne almak istıyodum limitlerimi zorlıcaktım diye sölemistim ama bu sartlar bedava verseler almam nede bilet alıp giderim kimsenın oyuncagı degiliz biz GALATASARAYIZ türkiyenın en büyük klübü biz ULTRASLANIZ türkiyenın en büyük taraftar grubu bunu içinede sindiren varsa helal olsun
Ne şekilde kaldı Murat hoca???
Sen yönetimin içindesin galiba???
Bizedemi sponsor baskı yapıyor????

Son olarak kombine almam ne gerek var zihniyetiyle daha çok sürünürüz, ayrıca sen almayacaksın zaten, bari almak isteyenlerin midesini bulandırma!!!

Yok öle demiyelim kurumsallasıyoruz aydınlık yola girdik :kop :kop :kop

Bunları söleyenler kendileri inanıyolarmı ? kurumsallasmaya, aydıklık yolda oldgumuza sponsor baskısı ile hoca tutulucak o hoca yönetim tarafından istenmedıgı halde kalıcak ve taraftar yine bosa gecen bir senın ardından baskasının finalını izlicek !!!

Dallası gecmısız ülkerli sampiyonluktansa ülkersiz 10 culuga tercih ederim sadece GALATASARAY altyapı ile oynayalım sadece türklerle oynayalım ama sadece GALATASARAY olalım

Volkan Ozger' Alıntı:

Bunları söleyenler kendileri inanıyolarmı ? kurumsallasmaya, aydıklık yolda oldgumuza sponsor baskısı ile hoca tutulucak o hoca yönetim tarafından istenmedıgı halde kalıcak ve taraftar yine bosa gecen bir senın ardından baskasının finalını izlicek !!!

Dallası gecmısız ülkerli sampiyonluktansa ülkersiz 10 culuga tercih ederim sadece GALATASARAY altyapı ile oynayalım sadece türklerle oynayalım ama sadece GALATASARAY olalım
aynen öyle !! bir de şaşırdığım bir konu, yenilmez armada ya jenerasyon olarak bizlerden daha yakın olan bazı abilerimizin forumda yazdıklarına hayret ediyorum. şu durumu başarı olarak kabul ediyorlar pes !

Volkan Ozger' Alıntı:

Evet inanıyorum. Ve de şampiyonluk iddia etmiyorum herkes de biliyor. Ama boş hayallere kapılıp durun sanki başkası geldiğinde bizi şampiyon yapacak. Salon yapılıncaya kadar büyük oyuncular almamız, şampiyon olmamız zor. Ben bu yüzden Murat Hoca'yı istiyorum. Erman gelsin Ergin gelsin diyeceğime haddimi bilerek ileriye dönük şampiyonluklar hedefliyorum.

Volkan!

Sen nereden biliyorsun hocanın sponsor baskısı ile kaldığını????

Ayrıca ona kızıp buna kızıp takıma destek olmayacaksan olma, senin zihniyetinde taraftardan bir fayda gelmez

Biz 2 sene önce ülker'i protesto etmeyi düşünürken hiç bir zaman bırakmayı gitmemeyi düşünmedik, bu klübün gerçek sahibi bizleriz diye düşündük.

Kombine almam maçlara gelmem, alt yapı oynasın vs.... bunlar reklam kokan hareketler!

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":3gxwg45l]Yok öle demiyelim kurumsallasıyoruz aydınlık yola girdik :kop :kop :kop

Evet inanıyorum. Ve de şampiyonluk iddia etmiyorum herkes de biliyor. Ama boş hayallere kapılıp durun sanki başkası geldiğinde bizi şampiyon yapacak. Salon yapılıncaya kadar büyük oyuncular almamız, şampiyon olmamız zor. Ben bu yüzden Murat Hoca'yı istiyorum. Erman gelsin Ergin gelsin diyeceğime haddimi bilerek ileriye dönük şampiyonluklar hedefliyorum.[/quote:3gxwg45l]
kerem kardeşim bu takımın adı galatasaray!!karşı tarafın zibidileri, aynı sponsorla iki senedir şampiyon oluyorsa, bizimkilerde olmuyacak ha olmadılar mı yol verecek yönetim, hocasından malzemecisine kadar hepsine...

Ben bu takımın adının Galatasaray olduğunu bildiğim gibi kulübün imkanlarını da biliyorum.

Cafe Crown'u ben de istemiyorum, şampiyon olamayız ama Cafe Crown olmasa burada yeni yazan gençler, basketbola ilgi duymaya başlayan apaçi tipli taraftarlar ve de her defasında basketbolu çok iyi bildiğini iddia edenler(!) kafalarını kumdan çıkarmazlardı.

Cafe Crown olmasa yine 50 kişiye maçlar oynardık.

Cafe Crown olduğu sürece şampiyon olamayız ama her geçen gün daha büyük bir basketbol seyircisini salona çekeriz.

Kimse de çıkıp Yenilmez Armada'yız biz, Galatasaray'ız deyip durmasın. O günler bu spora büyük paralar karışmadan önceydi.

neyse bir daha murat hoca ile ilgili tek kelime yazmıyacağım.. buyursun hayrını görsün!!! alt yapıyla oynayalım, evet!!! kendi çocuklarımızla oynayalım demek şovenistlikse öyle olsun! nasılsa böyle de bir ... olacağı yok!! hiç olmazsa çocuklarımız oynasın!! bizim bu takıma desteğimiz hiç bitmedi!! yaşadığımız sürecede bitmez!! ama başarı istemek hakkımız!! yazık günah harcanan paralara !!!

EYÜP abi sagır sultan duydu ama nedense murat hoca yandasları duymamıs tesadüf işte 8)

Neyse siz sevinin ama sonunda yine final izlersiniz hersene izlediginiz other takımın finalini susmak erdemlik nasılkı sene basından beri sampiyon olucak dedınız elenınce 3 0 ben o topiclerde sizleri göremedim karsıyaka yı suns yaptınız spurs yaptınız onlarda sizi kırmadı suns gibi spurs gibi yendı bizi

Siz aydınlık yolda olun other takım sampiyon olur siz galatasaraylı diye hocayı isteyın millet yabancı hoca ile sampiyon olur play off serisinden eze eze bileklerının hakkı ile sampiyon olur other takım biz suan burda böle konusuruz

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben bu takımın adının Galatasaray olduğunu bildiğim gibi kulübün imkanlarını da biliyorum.

Cafe Crown'u ben de istemiyorum, şampiyon olamayız ama Cafe Crown olmasa burada yeni yazan gençler, basketbola ilgi duymaya başlayan apaçi tipli taraftarlar ve de her defasında basketbolu çok iyi bildiğini iddia edenler(!) kafalarını kumdan çıkarmazlardı.

Cafe Crown olmasa yine 50 kişiye maçlar oynardık.

Cafe Crown olduğu sürece şampiyon olamayız ama her geçen gün daha büyük bir basketbol seyircisini salona çekeriz.

Kimse de çıkıp Yenilmez Armada'yız biz, Galatasaray'ız deyip durmasın. O günler bu spora büyük paralar karışmadan önceydi.

Sen para ıcın kukla olmaya galatasarayı kukla etmeye gönlün razı oluyosa helal olsun !!!

Klüp her anlamda yeniden yapılanma sürecine girdi, şayet bu yapılanma devam ederse 2 sene sonra dev bütçelere sahip amatör branşlarımız olacak.

Aslında bugün Ülker'e kapıyı göstermek vede bizim sponsorumuz taraftarımız olacak demek lazım, bu sponsorluğun hakkını veren bir firma çıkana kadar tek başımıza mücadele edeceğiz demek lazım, fakat gel görki öyle bir taraftar yok, herkes şampiyon olmak istiyor ama kimse kombine almak istemiyor, 250 milyonluk adidas nike ayakkabılar ile dolaşan arkadaşlar 1 ytl lik maçlara bile bedava girmeye çalışıyorlar! Nasıl olacak bu işler????

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Klüp her anlamda yeniden yapılanma sürecine girdi, şayet bu yapılanma devam ederse 2 sene sonra dev bütçelere sahip amatör branşlarımız olacak.

Aslında bugün Ülker'e kapıyı göstermek vede bizim sponsorumuz taraftarımız olacak demek lazım, bu sponsorluğun hakkını veren bir firma çıkana kadar tek başımıza mücadele edeceğiz demek lazım, fakat gel görki öyle bir taraftar yok, herkes şampiyon olmak istiyor ama kimse kombine almak istemiyor, 250 milyonluk adidas nike ayakkabılar ile dolaşan arkadaşlar 1 ytl lik maçlara bile bedava girmeye çalışıyorlar! Nasıl olacak bu işler????
eyüp abi fenerbahçe kaç kombine satmış Allasen ya, kombineyle mi oluyor bu işler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...