Yeni Teknik ve İdari Kadromuz

gecmıste turkıyeyye baskatbolu sevdıren lıselı abılerımıze saygımız sonsuz ama artık abı kardes ılişkılerıyle buyuk bır camıanın cok onemlı bır subesını yonetmek olacak iş degıl.zaten sezon basında buyuk yanlıslıklar yaptık coach secımınde bızım maddı olarak en zor gunlerımızde yıllarca gemısını terk etmeden fedakarca oynayan orun eneyı takımımıza coach yapmalıydık.ve genel menajer olarakta genc dınamık işinde uzman iyi bır spor yöneticisini getırmelıydık...bu son gunlerde yasadıklarımız bızı galatasarayımıza daha cok bagladı belkı ama baskanın dogru yada yanlıs ancak uygulmada yuzkızartacak hareketlerı benı şaşkına çevirdi koca bir kulubude oyuncaga...

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Altını oyan sendelemesini bekleyen hatta düşerken belki bi tane ben vururum havasında olan bi gurup olduğu sürece seçim yatırımı da her zaman olacaktır çok doğal.

Bende soruyorum madem böle bir gurup olduğunu iddaa ediyorsun.Kimmiş o kişiller açıkla bakalım.

Yok öyle boşa attım dolu tuttum.

Özhan Canaydın ve ekibi abi bunda açıklamıyacak ne varki.
Sürekli eski yöneticileri ziyaret edip nabız yoklayan, Bursalarda yemekler tertip edip medyaya çeşitli haberler servis eden ben değilim.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Özhan Canaydın ve ekibi abi bunda açıklamıyacak ne varki.
Sürekli eski yöneticileri ziyaret edip nabız yoklayan, Bursalarda yemekler tertip edip medyaya çeşitli haberler servis eden ben değilim.

de git,bas git,yürü git,benim canımı sıkma,ne nabzı geçen sene yemek yedik ne olacak,tabiki toplanılacak görüşler fikirler söylenecek.

Özahan abini kimseden icazet almasına gerek yok,o parmağını bir yöne işaret eder 2000 oy o yöne gider.

Adam niye kumpas kursun,ihtiyacı -yok ki!!!

Ya Mithat abi Nur bey'in gelmeden önce ve geldikten sonra yaptığı açıklamaları doğru buluyormusun. Belki Adnan Polat'a bu adamı getirttiler o zaman acil olarak ancak zaman geçtikçe bişilerin yanlış olduğunu başkan anladı ve yolları ayırdı. Farkındaysan başkan istifa etmemi istedi diyor. Demekki aralarında bi husumet olmuş olamaz mı ? Ki şuda var diceksin ki ozaman öyle söylensin. Herkese her açıklama yapılacak diye bişey yok. Bazı şeyler böyle olmalı. Belliki bişeyler yanlış gitti belki çıkarlarımıza uymayacak davranışlar oldu. ve Adnan Polat bu kişiyi sildi. Neden hemen yanıp tutuşuyoruz. 1 haftada gelip giden hocalar olduğu gibi 1 hafta gelip giden yöneticilerde olması çok normal insanlar göreve gelirken a dedikleri şeylere göreve gelince z diyebiliyorlar ve bu durumda yollar ayrılabiliyor. Hemen bişeylere bağlamak bana göre yanlış geliyor. Hoş artık Adnan Polat hapşırsa seçim için hapşırdı diyecek hale geldik. Bu adam bunları hak etmiyor.

Cem Diken' Alıntı:
Ya Mithat abi Nur bey'in gelmeden önce ve geldikten sonra yaptığı açıklamaları doğru buluyormusun. Belki Adnan Polat'a bu adamı getirttiler o zaman acil olarak ancak zaman geçtikçe bişilerin yanlış olduğunu başkan anladı ve yolları ayırdı. Farkındaysan başkan istifa etmemi istedi diyor. Demekki aralarında bi husumet olmuş olamaz mı ? Ki şuda var diceksin ki ozaman öyle söylensin. Herkese her açıklama yapılacak diye bişey yok. Bazı şeyler böyle olmalı. Belliki bişeyler yanlış gitti belki çıkarlarımıza uymayacak davranışlar oldu. ve Adnan Polat bu kişiyi sildi. Neden hemen yanıp tutuşuyoruz. 1 haftada gelip giden hocalar olduğu gibi 1 hafta gelip giden yöneticilerde olması çok normal insanlar göreve gelirken a dedikleri şeylere göreve gelince z diyebiliyorlar ve bu durumda yollar ayrılabiliyor. Hemen bişeylere bağlamak bana göre yanlış geliyor. Hoş artık Adnan Polat hapşırsa seçim için hapşırdı diyecek hale geldik. Bu adam bunları hak etmiyor.

Cem kardeşim ben başkanı Nur efendiyi gönderdi diye eleştirmedim ki!!! bilakis çok iyi yaptığını söyledim.

Nur efendi dün ayrılmak için 25 mil. para aldı madem öyle çıkıp bunu niye söylemiyor da başkana laf atıyor.

Peki bu adamın sözleşmesini anında imzalayan kulüp genel sekreteri ne diyor bu işlere.

Burda yanlış olan kulübün düzlüğe çıkarmak isteyenleri küstürmek,zor durumdayız yetişin diyorsak düzlüğe çıkacağını hissetiğimiz an,o insanları ortada bırakmanın ne anlamı.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":2v2md9rf]Özhan Canaydın ve ekibi abi bunda açıklamıyacak ne varki.

de git,bas git,yürü git,benim canımı sıkma,ne nabzı geçen sene yemek yedik ne olacak,tabiki toplanılacak görüşler fikirler söylenecek.

Özahan abini kimseden icazet almasına gerek yok,o parmağını bir yöne işaret eder 2000 oy o yöne gider.

Adam niye kumpas kursun,ihtiyacı -yok ki!!![/quote:2v2md9rf]

Mithat abi

Biz Murat hoca ile kahvaltı yaptığımızda sende böyle suçlamalarda bulundun.Kimse sana böyle tepki vermedi. Bak demek ki senin dediğin gibi herşeyin altından bir şey çıkarmamak gerekiyor.
Ya da çıkarınca böyle tepkiler verilmemesi gerekiyor.

Tahkimin durumu belli olana kadar ne hoca ne idari kadro ne transfer netlesir. Ama burada ilginc olan kimse yonetimden cikip da 20 milyonluk gs camiasina rahat olun biz ne yapip edip en iyisini yapacagiz tarzi bir laf soylemiyor. En kotu sey bu sessizlik..

Nur Gencer zaten 2 haftadir yaptigi cok sivri aciklamalarla uzun vadede subeye zararli olabilecegini gostermisti. Istifasi iyi oldu.

Kaldi ki Ozhan Canaydin basarisiz bir baskandi ama benim bildigim kadariyla su anda bayagi rahatsiz ve de saglik sorunlari nedeniyle gs ile ilgili en ufak bir vakit harcayacak durumda degildir. Yani kimse abuk sabuk senaryolar yazmasin secim geliyor diye.

Mithat Duran' Alıntı:

Adam niye kumpas kursun,ihtiyacı -yok ki!!!

Taraftar bazında sevilmeyen bir başkan olmak,'Büyük Başkan' sıfatını ancak koltuğu bıraktığında başkasının başkanlığı altındayken duymak,sürekli eleştirilmek onunda canını sıkıyor olsa gerek Mithat Bey.Canaydın'da insan değilmi?

Mithat Duran' Alıntı:

şu laf GS camiasındaki bir çok kişiye büyük haksızlık içeriyor. zaten eğer haksızlık içermiyorsa o zaman taraftara büyük haksızlık içeriyor demektir...

Çok iyi yönetiliyoruz başkan ve yönetimine bu yönetim tarzı için kendi adıma teşekkür ediyorum.....

Özhan abimizi bile arar olacağız bu gidişle vay halimize...

Tamam Yiğit şardanı sevebilirsiniz ama Koray mincinözlüyü takımın başına getiren bu camiaya bu bu utancı yaşatan adam olarak onurlu davranmış sorumluluğunu gereği istifa etmiştir. Tekrardan ödüllendirir gibi danışman yapmak ne?

Birde biz danışmanların durumunu biliyoruz geçen sene Kalliydi.sezon bitmeden kovuldu....

Onu daha önce çok tartıştık bir sonucada varamadık boşverin Sühan Bey...Sadece çok abartılı bir rakam olduğunu söyeleyebilirim... :) Zaten seçim süreçlerini iyice incelerseniz görürsünüz...İlah ilan edilen kişi,Yiğit Şardan karşısında az kalsın seçimi veriyordu...Yanlış anlamayın dünkü çocuk denilen Yiğit Şardan'dan bahsediyorum...Hemde bundan çok yıllar önce... :)

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Onu daha önce çok tartıştık bir sonucada varamadık boşverin Sühan Bey...Sadece çok abartılı bir rakam olduğunu söyeleyebilirim... :) Zaten seçim süreçlerini iyice incelerseniz görürsünüz...İlah ilan edilen kişi,Yiğit Şardan karşısında az kalsın seçimi veriyordu...Yanlış anlamayın dünkü çocuk denilen Yiğit Şardan'dan bahsediyorum...Hemde bundan çok yıllar önce... :)

Ali kardeşim o seçimlere Yiğit bey kendi listesine iki başkan alarak girdi çıkarın o isimleri aldığı oyun %20 sini alamaz.

O yüzden sevgili Ali kardeşim Özhan beyin gücü sizin sandığınızdan,çok daha fazla.

Özhan Canaydın mümkün mertebe yönetici olarak kalsın başkanlıktan uzak dursun.Ondan tek ricam budur.Hiç bulaşmasın artık diyeceğim eğlencesi olmadan napar.

Özhan Abinin gücü lise de sınıf başkanlığından ötesi değildir.
Yaşından dolayı saygı görüyor bu doğrudur başka da saygı duyulması gereken birisi değildir kendi düşüncem.

Özhan Canaydın dediğiniz adam kimdir ?
Alp Yalman, Ali Uras, Faruk Süren gibi bence gerçek efsane başkanların arkasında yöneticilik yapan birisi.
Yıllarca başkanlık yapmak için bekledi 2002 de Terim sayesinde göreve geldi, 2004 te Ergun Gursoy sayesinde seçildi, 2006 da Adnan Polat'ın desteği olmasaydı çekilmezdi ki Adnan Polat'a 2008'de bırakacağını da o zamanlar kendisine söylemişti.

Şimdi sene oldu 2009 hasta yatağında hala Galatasaray'ın arkasından kumpaslar çevirmekle meşgul olan birisi.

Yapma ya gücü mücü yok en azından taraftar tarafından en NEFRET edilen başkan olduğunu inkar eden var mı ?

Burak Barut' Alıntı:
Yapma ya gücü mücü yok en azından taraftar tarafından en NEFRET edilen başkan olduğunu inkar eden var mı ?

Hangi taraftar Burak,ona göre değişir.Fb taraftarları çok çok çok sever kendisini.Sokaktan bahsediyorsan o ayrı...

Burak Barut' Alıntı:
İçinde Gerçek Galatasaray sevgisi olan herkes içindir düşüncem.

Senin düşüncen sana ait.Yalnız başkaları adına fikir beyan etme,burda kimse Özhan bey yeniden başkan adayı demedi.

Kendisi çok ağır hasta,bu konularla uğraşacak ne vakti var nede hali,bol keseden sallamayın.

Özhan abinin gücünü ne kadar olduğunu hala tartışıyorsan,bu bile onun gücünden ne kadar korktuğunun en güzel ifadesi.