Yeni Teknik ve İdari Kadromuz

Galatasaray'ın gücünü bilmem ama güçsüzlüğünün nedenlerinden biri, zamanında büyükelçilik müsteşarlık, diplomatlık, yapmış devlet kademelerinde üst mevkilerde bulunmuş GS lisesi mezunu ve kongre üyesi insanların emekli maaşı ile geçinememeye başlamasından sonra birilerinin güdümüne girmesi diye özetliyebilirim.

Ondan sonra burda özhan canaydın elini sallasa 2000 oy inan kıraç şu kadar oy selahattin beyazıt koşsa 3000 oy demeye başlıyoruz. Bu oyunu ruhunu satan kişilerdne bahsetmiyoruz. o yüzdn özhan başkan da suç yok. suç kendini satmaya hazır üyelerde.yeri geldi Galatasaray adasına giremiyorlar diye yeri geldi kalamışda çay 2 lira diye sorun yaptı bir çoğuda. Seçim zamanı geldiğinde de neyse.. detayları mithat bey daha iyi bilir. neden özhan canaydının 2000 oyu olduğunu.

Mithat Duran' Alıntı:
Ali kardeşim o seçimlere Yiğit bey kendi listesine iki başkan alarak girdi çıkarın o isimleri aldığı oyun %20 sini alamaz.

O yüzden sevgili Ali kardeşim Özhan beyin gücü sizin sandığınızdan,çok daha fazla.

Abi daha öncede tartıştık bu konuyu...Yani şimdi Özhan Başkan'ın 2000 kemik oyu oluğu varsayımının ispatı olmadığı gibi bunu çürütecek birşeyde yok...Sadece yorum bazında olaya yaklaşıyoruz...Özhan Canaydın'ın güçlü olmadığını iddia etmek zaten rasyonel bakışla çelişir...Benim yorumum bu gücün fazlaca abartıldığı üzerine...Bunları kazandığı 3 seçimi göz önüne alarak yapıyorum...Yaptığı hamleleri gözönüne alarak yapıyorum...Yoksa Özhan Canaydın kim onu kim tanır demek sadece komik duruma düşmektir...

Mithat Bey, şubeyi yönetenlere, yönetmeye talip olanlara resmi sitedeki başsağlığı mesajını okutun lütfen.

Bazı şeylerin iyi anlaşılması için bunun önemli olduğunu düşünüyorum.

Özhan canaydın GALATASARAYIMIZIN için bir utanc abidesir, kara lekedir...

O bizi nekadar seviyo sevmiyor bilememde Sokak olarak biz GALATASARAYIMIZI nekadar seviyorsak onuda okadar sevmiyoruz !!!!

Kendini kurtarmak için harcadıgı adamlar baskan olarak kaldıgı dönemde
Fatih terim: ona söz verdigi hiç bir oyuncuyu almamıstır ...
Hagi:En kaz alıp turkıye kupasını kazandırmıs vasat takımı ligde 2 yapmıstı
Gerest: Vasat takımla bir sene Sampiyonluk bir senede 2 yapmıstır takımı
Ergun Gursoy: Yonetici olarak en cok calısan kisi iken birden kaka olarak lansedılmesının baslıca sebebi zati muhteremdir

Simdi lise lisesiz kimse bu zatti bize iyi baskandır sudur budur demesın:Bankaya olan borcdan dolayı Adnan polat yardım kampanyası baslatıgında televizyona cıkıp verdigi demec aynen suydu; istesem ben bu borc öderdim ama ödemiyorum herkes olaya el atsın diye ....Böle bir acıklama bir kurumun basındakı ınsana yakısmaz.

Mithat abi sunuda söleyım 2000 kemik oy olan biri olabılır.Özhan canaydın tekrar baskan olursa stadda oy veren 2000 kısıye oynar takım,Taraftar (sokak) ozhan canaydın baskan oldugu surece suanda gordugun destegın 100%1 vermez takımada klubede...

Adamın ismini duydukca bile nefretden tüylerim diken diken oluyor !!!!

özhan abi gelirse ya da adı özhan olmayan ama özhandan farkı olmayan biri gelirse stada adım atmam zaten stad şu haliyle kalır stadı bile yapamaz. Daha önce neyi yaptı kı.
Özhan canaydın hayallerimin başkanıdır ama fenerbahçe başkanı

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":n0uxh8i5]İçinde Gerçek Galatasaray sevgisi olan herkes içindir düşüncem.

Senin düşüncen sana ait.Yalnız başkaları adına fikir beyan etme,burda kimse Özhan bey yeniden başkan adayı demedi.

Kendisi çok ağır hasta,bu konularla uğraşacak ne vakti var nede hali,bol keseden sallamayın.

Özhan abinin gücünü ne kadar olduğunu hala tartışıyorsan,bu bile onun gücünden ne kadar korktuğunun en güzel ifadesi.[/quote:n0uxh8i5]

Hadi bir anket düzenleyin isterseniz, herkesi hür idaresinde bırakalım herkes kendi düşüncesini yazarak açıklasın oy vererek değil.

Eğer yüzde 80 den az kişi benim gibi düşünmüyorsa bende şerefim ve namusun üzerine yemin ederim ki bu siteye bir daha yazı yazmam...

Kontrolsuz Güç, güç değildir.
Ortada bir güç var ancak bunu nasıl kullanıldığı düşündürücüdür.

Hala sözümdeyim sizin acacağınız bir ankette Canaydın'ı sevenlerin rakamı yüzde 20 olursa ben bu işi bilmiyorum der ve giderim.

Kimden bahsediyoruz?
Bizi boç batağına sokan kişi mi?
Saçma sapan transferler yapan kişi mi?
Olimpiyat Stadında bizi rezil rüsva eden kişi mi?
Ne basketbol bilirdik,ne voleybol ne de başka branş. Kimin sayesinde?
Bizi en anlamlı yılımızda şampiyon yapamayan başkan mı?

Kim?Kim seviyor?

Konu bir şekilde Özhan Canaydın´ı savunma ve eleştirme başlığına dönüşmüş.

Oysa ki konumuzun başlığı "Yeni Teknik ve İdari Kadro".

okan seker' Alıntı:
Özhan canaydın GALATASARAYIMIZIN için bir utanc abidesir, kara lekedir...

O bizi nekadar seviyo sevmiyor bilememde Sokak olarak biz GALATASARAYIMIZI nekadar seviyorsak onuda okadar sevmiyoruz !!!!

Ergun Gursoy: Yonetici olarak en cok calısan kisi iken birden kaka olarak lansedılmesının baslıca sebebi zati muhteremdir

Simdi lise lisesiz kimse bu zatti bize iyi baskandır sudur budur demesın:Bankaya olan borcdan dolayı Adnan polat yardım kampanyası baslatıgında televizyona cıkıp verdigi demec aynen suydu; istesem ben bu borc öderdim ama ödemiyorum herkes olaya el atsın diye ....Böle bir acıklama bir kurumun basındakı ınsana yakısmaz.

Mithat abi sunuda söleyım 2000 kemik oy olan biri olabılır.Özhan canaydın tekrar baskan olursa stadda oy veren 2000 kısıye oynar takım,Taraftar (sokak) ozhan canaydın baskan oldugu surece suanda gordugun destegın 100%1 vermez takımada klubede...

İşte bu kardeşlerimin yanlış bilgileri yüzünden insanlar yanlış anlamalara sebeb oluyor.

Bak canım kardeşim.İlk önce Fatih TERİM istediği oyuncuların %70 alınmıştır.Kimse almaguer pinto ,felipe,lukunku,cristian vede daha nice futbolcuları Özhan bey değil Fatih hoca almıştır.

Haginin gitmesinin baş sorumlusu Ergün GÜRSOY'dan başkası değildir.

Aynı şekilde eric gerets için futboldan anlamıyor bize yararı olmaz diyerek kendisiyle çalışmayacağını söyleyen şuan ki başkanımız,ve onun sevgili yandaşı Sn ADNAN SEZGİN beyfendidir.

Ergün GÜRSOY beyfendiye gelince kendisi yanlış kişilerin dolduruşuyla koltuk sevdasına düşmüş, sevgili oğlunu başkan yapmaya kalktığı için yaşanan sıkıntılı anlarda sorumluluktan kaçtığı için bıraktırılmıştır.

Böyle 2000 kişiye oynarsınız farazilerine kendin inanıyorsan bilemem ama o statda başkan kim olursa olsun maç seyretmek için sabahlayacağını hepimiz biliyoruz.

Eğer suçlayacaksanız,gerçekçi nedenlerle suçlamalısınız yok eğer böyle yalan yanlış mesnetsiz bilgiler suçlarsanız kusura bakmayın ben doğruları yazarım.

Özhan beyin başkanlık gibi bir amacı yok kim uyduruyorsa bunu buda yalan.Kendisinin sağlık sorunun kötülüğü vede ciddi olduğundan bu işlerle uğraşamaz.

Özhan Canaydın Adnan Polat tartışmasına dönmüş konu.Madem öyle ben de Mithat Abi'ye bir soru sormak istiyorum.

Forumumuz basketbol forumu.Özhan Canaydın'ın gösterdiği kişi başkan olursa şubeye gereken desteği -şampiyonluğun 1 numaralı adayı olan bir takım yaratmaya- verecek mi sana göre?

Maalesef ben hiç inanamıyorum bu sorunun cevabının evet olacağına.

Mithat Duran' Alıntı:
Bak canım kardeşim.İlk önce Fatih TERİM istediği oyuncuların %70 alınmıştır.Kimse almaguer pinto ,felipe,lukunku,cristian vede daha nice futbolcuları Özhan bey değil Fatih hoca almıştır.

Mithat Bey, ya sizi çok fena işliyorlar ya siz yerler diye bizi işliyorsunuz.Fatih terim'in istediği oyuncuların değil % 70 i yüzde 20 si alınmış değildi.Yine adam medya karşısına çıkıp azını açmıyor bu konuyla ilgili diye sizde Özhan Canaydın gibi suçu Fatih Hoca'ya ötelemeyi uygun görmüşsünüz.

Özhan canaydın'ı sevmem ama zamanında başkan olduğu için saygım vardır ve nefretimi bu saygım engeller. Ancak o eski kara kabus dolu, Caruusca'lı, İnamoto'lu, Saido'lu günlere dönmek düşüncesi bile uykularımı kaçırır. Özhan Canaydın'ın 2000 oyu varsa hayırlı işlerde kullansın.

O 2000 kişiyi Galatasaray dergisine abone yapabilir mesela. GStv'yede abone yapsa çok güzel olur. O 2000 kişinin hepsi Gsmobile kullansın, alışverişini gsbonus kartıyla yapsın.
Koskoca kongreden Gstv'ye abone olanların sayısı 2 idi sanırım. Dergiye abone olanlar ise 44 kişiydi.
O göstereceği parmak bu işlere yarasın lütfen...

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":25v56dos]Bak canım kardeşim.İlk önce Fatih TERİM istediği oyuncuların %70 alınmıştır.Kimse almaguer pinto ,felipe,lukunku,cristian vede daha nice futbolcuları Özhan bey değil Fatih hoca almıştır.

Mithat Bey, ya sizi çok fena işliyorlar ya siz yerler diye bizi işliyorsunuz.Fatih terim'in istediği oyuncuların değil % 70 i yüzde 20 si alınmış değildi.Yine adam medya karşısına çıkıp azını açmıyor bu konuyla ilgili diye sizde Özhan Canaydın gibi suçu Fatih Hoca'ya ötelemeyi uygun görmüşsünüz.[/quote:25v56dos]

Doğan kardeşim ben o zamanlarda da kulüpteydim fatih hoca kendi yazdı getirdi listeyi.o listeden bir morientes,nuno gomez,vede milandan öğrencisi bir oyuncu vardı.Ben başkasının lafıyla değil kendi gözümle gördüğümü yazıyorum.

Muhammed adama sarr
adlı oyuncuyu Fatih hoca alınması için ortalığı bir birine kattı.İnamoto,caruusca yı kim aldı.

Bilen varsa yazsın ben biliyorum.Bu gün real madridde oynayan ,arjantinli bir oyuncuyu 2,5 mil dolara siz bizi enayimi sanıyorsunuz,diyerek almayan sn.A. SEZGİN şimdi bu oyuncuyu almak için kaç parayı gözden çıkarıyor.Bu işler kulaktan duymakla olmaz,sevgili kardeşim.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="okan seker":qsqefabf]Özhan canaydın GALATASARAYIMIZIN için bir utanc abidesir, kara lekedir...

İşte bu kardeşlerimin yanlış bilgileri yüzünden insanlar yanlış anlamalara sebeb oluyor.

Haginin gitmesinin baş sorumlusu Ergün GÜRSOY'dan başkası değildir.

Aynı şekilde eric gerets için futboldan anlamıyor bize yararı olmaz diyerek kendisiyle çalışmayacağını söyleyen şuan ki başkanımız,ve onun sevgili yandaşı Sn ADNAN SEZGİN beyfendidir.

Ergün GÜRSOY beyfendiye gelince kendisi yanlış kişilerin dolduruşuyla koltuk sevdasına düşmüş, sevgili oğlunu başkan yapmaya kalktığı için yaşanan sıkıntılı anlarda sorumluluktan kaçtığı için bıraktırılmıştır.

Böyle 2000 kişiye oynarsınız farazilerine kendin inanıyorsan bilemem ama o statda başkan kim olursa olsun maç seyretmek için sabahlayacağını hepimiz biliyoruz.

Eğer suçlayacaksanız,gerçekçi nedenlerle suçlamalısınız yok eğer böyle yalan yanlış mesnetsiz bilgiler suçlarsanız kusura bakmayın ben doğruları yazarım.

Özhan beyin başkanlık gibi bir amacı yok kim uyduruyorsa bunu buda yalan.Kendisinin sağlık sorunun kötülüğü vede ciddi olduğundan bu işlerle uğraşamaz.[/quote:qsqefabf]

Haklısın mithat abı FATİH TERİMİN TV RÖPORTAJINDA portekıze nene ıcın gıdıpde prates alıp gelmemiz gibi dimi? petre bratu tamas gibi vasat oyuncuları yıldız diye getirmistir, gelen giden oyuncunun haddı hesabı yoktur.Dogrudur fatih terimin her istedıgı oyuncu alınmıstır ama her mevkiye verdıgın listenın son sırasındakı oyuncular alınmıstır o olmazsa bu bu olmazsa su suda olmaz bari bunu alalım dedigi oyuncuların geldıgını hepimiz biliyoruz.Banka konusuna gırmemısın bile...

eskileri kurcalamamak en iyisi gibi..bunu seçime 1 ay kala yaparız...

mithat abi sen basket şubesi ile ilgili gelişme var mı onları söylesen

Acısı daha bol olmak üzere, acısı ile tatlısı ile Özhan Canaydın dönemi GS'da bitmiştir. Bence daha fazla bu konuyu didiklemenin manası yok. Yaşananalrı hepimiz biliyoruz. Transfer yapamadıysa parasızlıktan yapamamıştır ya da başak sebebler vardır bilemiyorum.Beceriksizlik olmadığına eminim. Zira faruk başkanın ilk iki senesinde, transfer konusundaki ilk yetkili adamdı Özhan Canaydın.

Benim Özhan Canaydının diyebileceği her şeye ikna olma ihtimalim var. ama beni iki konuda ikna edemez. Birincisi, Alisamiyene maça gelmemesi. İkincisi ise, Alisamiyeni elimizden uçurması.

Artık bizim konuşmamız gereken GS'a kimlerin geleceği nasıl geleceği değil, neler yapacak oldukları ve bizim neler yapacağımız olmalıdır. tribün karışık, amatör şubeler karışık, basın üstümüze oynuyor, Rakiplerimiz basın ve federasyon üzerine baskı kurmuş, Futbol takımımızın yıldızlarının üzerine oynuyorlar, Yöneticilerimizin üzerine oynuyorlar. Klübün gelirleri bir kalemde toplanıp birilerine temettü diye dağıtılıyor. Kalem kalem yazsak bir sürü sorun var ve bu kalemlerden altlarda yer alacağına inandığım liseli-liseci tartışmasını basın pişirip pişirip önümüze koyuyor.

arkadaşlar klübümüzün akil adamlara ihtiyacı var sorun değil çözüm getirici faaliyetlere girelim geçmişi sorgulayalım ama yargılamayalım...

Alınan fiyat satılan fiyat

Tamas: 1.250.000 $ 4.100.000$ rus takımına

Bratu: 1.500.000$ 3.750.000 $ nantes kulübü

Petre: 1.250.000$ 1.500.000$ stau bükreş

Prates için eğer nefes sorunu olmasaydı bu gün italyada ikinci liginde değil,seri A da kesin top oynardı.İllaki transferde hata oldu ama bunu sırf başkana yüklemek bu çok anlamsız olur.

Mithat Duran' Alıntı:
Alınan fiyat satılan fiyat

Tamas: 1.250.000 $ 4.100.000$ rus takımına

Bratu: 1.500.000$ 3.750.000 $ nantes kulübü

Petre: 1.250.000$ 1.500.000$ stau bükreş

Prates için eğer nefes sorunu olmasaydı bu gün italyada ikinci liginde değil,seri A da kesin top oynardı.İllaki transferde hata oldu ama bunu sırf başkana yüklemek bu çok anlamsız olur.
Bir iki transfer değil. O dönemde sistemli olarak sıradan düz bir takım olmuştuk. Cihan Haspolatlı, Ömer Erdoğan, Batista.. Onlarca vardır böyle.