Yeni Teknik ve İdari Kadromuz

Artık durum liseli lisesiz değilde bu olaydan nasıl çıkarıza döndüğünden bence kimse işin o tarafına bakmıyor...Zaman savaşma zamanıdır mantığıyla yola çıkıldığından böyle idarecileri herkes olumlu karşılıyor...

Böyle zor bir durumda Galatasarayımızı yürekten seven isimler dışında kimseyi bu göreve getiremezdik sanırım. Yeni göreve gelen tüm herkese teşekkürler ve başarılar. Hayırlısı olsun tüm Galatasaraylılar adına... Her işte bir hayır vardır derler. Böyle rezalet bir olay keşke yaşanmasaydı ama artık basketbol şubesiyle eskiye nazaran daha çok ilgilenilecek bu belli oldu. İnanıyorumki 2-3 sene içinde ciddi ciddi şansımız olacak şampiyonlukta Fülker ve Efesle birlikte hatta alacağız yeniden o lig kupasını şampiyon olacağız.

bu kadar tantananın ardından artık işe koyulma zamanı herhalde.. ben de tuğrul demir'in gelmesine sinir oldum ama önce galatasaray.. gerekli itiraz yapılsın. herhalde transfer de olacaktır.. ondan sonra salona gitme zamanı.. her maça itina ile, özenle gitmeliyiz.. Ultraslanla sıkı bağlantıları olan arkadaşlarımız var.. Aktif görevli arkadaşlar var içimizde..Gerekli organizasyonu yapıp salonu hınca hınç doldurmak lazım.. Düşeceksek de tek yumruk düşelim..

bugün öğle haberlerinde, Nur Gencer'in , görev başına geldikten sonra verdiği,ilk demeci dinledim. Hiç hoşuma gitmedi konuşması. Bana biraz avam geldi. Biraz daha oturaklı bir konuşma bekliyordum ondan. Ki kendisini severim takıma geldiği için de memnundum.

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
http://www.medyaspor.com/v02/news.aspx?id=35875

Nur Gencer'in açıklamaları..

İzlemekte fayda var..

Arada yanındaki isimler gülüyor hiç ciddiyetini bozmuyor yanlız :) Doğan Hakyemez'e fena sallamış :) Kitap roman hikaye okumaz okursa o da belki gazete okur:)

Bütün açıklamalarda "ateşten gömlek" ifadeleri.
Şu dönemde gelmek ne kadar zor görünse de büyük fırsat aslında. Cem hoca tekrar hoşgeldin aramıza.

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
http://fanatik.ekolay.net/2-sahte-vakas ... 154201.htm[/url][/quote:3ojz6nt4]

Olayda hatasının veya ihmalinin olduğu sabit olmayan kişi asla suçlu kabul edilemez ve yazısını koyduğunuz beyefendi gibi böyle bir başlıkla haber yapılamaz,asıl suç yapılan bu haberdir..Adam bir olaydan aklanmış,diğer olay ise Yargıtay'da imiş...Yani böyle bir haberi buraya taşımak ne kadar doğru karar veremedim...

dün maçtan önce hürriyet internet sitesininin anasayfasında camal nalga nın maçta oynayacağı haberini yapmışlardı.bilinçli bir yıpratma çalışması içindeler.dün oynamayan genç oyuncumuz hakkında yapılan haberde yalan çıktı.murat özaydınlı nın canlı yayında turgay demirel i getirmesini bildiğimiz gibi göndermesinide biliriz lafını sadece o maçı izleyenler biliyor.

Volkan Çoban' Alıntı:
dün maçtan önce hürriyet internet sitesininin anasayfasında camal nalga nın maçta oynayacağı haberini yapmışlardı.bilinçli bir yıpratma çalışması içindeler.dün oynamayan genç oyuncumuz hakkında yapılan haberde yalan çıktı.murat özaydınlı nın canlı yayında turgay demirel i getirmesini bildiğimiz gibi göndermesinide biliriz lafını sadece o maçı izleyenler biliyor.

Abi siz hala Hürriyet mi okuyorsunuz ?

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Olayda hatasının veya ihmalinin olduğu sabit olmayan kişi asla suçlu kabul edilemez ve yazısını koyduğunuz beyefendi gibi böyle bir başlıkla haber yapılamaz,asıl suç yapılan bu haberdir..Adam bir olaydan aklanmış,diğer olay ise Yargıtay'da imiş...Yani böyle bir haberi buraya taşımak ne kadar doğru karar veremedim...

Ne kadar doğruluk birşey yok hocam, dava var mı var daha önce bu sebeple şu anki federasyon başkanı ile Nur Gencer'in arası inanılmaz bozuk mu evet. Gökhan German'ın yazdığı her yazının altına imza atarım falan da demediğime göre, söz konusu kişi ile alakalı bir iddiayı koyduk işte bilmeyen varsa okusun diye. Budur olayımız..

Tuğrul Demir ve Nur Gencer bence doğru isimler değildir.

Tuğrul Demir daha iki sene önce Telekomla oynanan yarı final serisinde ufaktan kendini göstermeye başlamıştı. Kısmet bugüneymiş. Erman Kunter Fransa ligine iyi başlamasaydı, belki bu sefer getirirdi.
Nur Gencer ise açık açık emekliyim diyor. Adamı tutup Bodrumdan getirmişler. Pek profesyonel bir davranış gibi durmuyor.
Bu seneyi bir galeyanla geçiştirmek için belki bir hava yaratabilirler. Yoksa öyle istenen seviyeler için yeterli kişiler değil bence.

Cem Akdağ ve Cihansever hocalara diyecek pek bir şeyim yok. Başarılar diliyorum, işleri zor.

Teknik kadro ve idari kadro işe başladığına göre ,bize şimdi transfer yapmak düşer,acilen sağlam bir 5 numara yabancı yerli bir uzun 5 numara,ve eğer buluna bilirse,washingtondan daha iyi bir guard.

Tahkimden çıkacak olumlu karar sonrası acilen işe koyulmak.

Yerli uzun olarak alabileceğimiz kimler var şuan kaldı mı kaliteli birileri ?

Gelecek Pivot gerçekten büyük bir yıldız olmalı,paraya kıymak gerek çünkü Basketbol Şubesi şu olaylardan sonra bizim onurumuz oldu.

Bende aynı şekil'de katılıyorum Washington'un yerine takımı daha iyi oynatabilen bir guard alınmalı,Washington bireysel yenetekleri olarak çok iyi oyuncu olabilir,bazı maçlarda 25-30 sayı'da atabilir ama şuan bizim ihtiyacımız olan tarz'da bir oyun kurucu değil kendisi.

Tüm bunlar yapılıp,Ligde kalındıktan sonra önümüzdeki yıl Galatasaray Tarihi'nin en güçlü Basketbol Takımını kurmak gerekir.Yok zor,para yok,mırın,kırın etmesin yönetim falan, Elano'ya Milyon Dolar'lar verilebiliyor istenildiği zaman aptal değiliz biz.

Yönetim gerekli yatırımı yapmak için, taraftar ratingine bakacaktır.. Darıus dan daha iyi bir guard bulursak tabiiki almalıyız. Ama şu anda acilliyeti olan bölge orası değil hepimizin bildiği gibi. Ki savunma anlamında çok efor sarfeden bir oyuncu. Şampiyonluğa oynayan bir kadro için de kesinlikle yerli oyuncuları bulmak gerekiyor.Ve sabit bir salonumuzun olması...

Cihansever hoca Eurocup çamından sonra zaten D-WAS'ın oyun kurmak konusunda sorunları olan bir guard olduğunu ima etti iadan öte açık açık söledi de ismini vermedi guardımızın dedi .