Yeter Artık!! İstifa et!!

* 2 senede anca 12 -13 galibiyet alabildiğin için

* ne savunma ne hücum yapabilen, maç boyu 3 lük atmaktan başka organizayonu olamayan bir takım yarattığın için

*TAkım dağıldığı anlarada kenardan seyirci gibi izleyip "difens difens" diye böğürmekten başka bir işe yaramadığın için

*Bizi 2. kümeye doğru emin adımlarla götürdüğün için

Kısaca bizi rezil ettiğin için defol git.

Halil hoca artik fazla israr etmenin geregi yok.Hersey ortada.Galatasaray ve kendi iyiligin icin birak git artik.

Ama ne olursa olsun basligin yazilis bicimi hic hos degil.

yoo gayet guzel ve GERÇEKÇİ bir topic
destekliyorum.

Arkadaşlar yapmayın ya..

Bu kelimeler bize yakışıyormu. Bir insan kötü koç olabilir, kötü idare edebilir. Ancak böyle sözler söylenmemeli. Söylenecek en güzel şey; Yönetimin bu şubeye destek çıkmasnı istemek, ilgilenmelerini istemek. Arkadaşlar herşey ortada Yönetimin desteği taraftarın desteği olmadan hibirşey olmaz. Biz buradan görüyoruz da yönetim neden koçu görmüyor!!!!!

Arkadaşlar bence sorunun özüne inelim ve gerçekleri görelim.

Yönetim Nerede????????

ARKADAŞLAR eğer gitmek istemiyorsa kalsın kalsın ama kendini rezil etmekten başka hiçbir şey yapmaz.HALİL ÜNER artık gör halinide çek git!!!!!! bari güzel geçmiş olan bazı günlerin hatırına lütfen git hakkında daha kötü şeyler duymadan ve kendi iyliğin kendi kariyerin için git GALATASARAY ligden düşüyor ama BELKİ başka takımları ŞAMPİYON yaparsın onun için git geldiğinde sizi çok seviyordum ama günden güne oda azlıyor yinede size bir BASKETBOL Emekçisi olduğunuz için Büyük SAYGIM var LÜTFEN GİDİNNNNNNNNNNNNNNNN

yapmayın arkadaslar

bende sezon basında gitsin diyordum fakat simdi bu takımın pivot hariç hiç bir eksiği yok 20-25 sayı fark yediğimiz zaman dahi macı mırakmıyoruz kadro kısıtlı pivot yok bu adamda nasıl basarı beklenir.PİVOTUN KADAR KONUSACAKSIN DERLER bizdede öyle ama ben bu günkü j.keep i beğenmedim adam topu tutmasını bilmiyor cok top kaybediyor.sizce

Almeida' Alıntı:
Arkadaşlar yapmayın ya..

Bu kelimeler bize yakışıyormu. Bir insan kötü koç olabilir, kötü idare edebilir. Ancak böyle sözler söylenmemeli. Söylenecek en güzel şey; Yönetimin bu şubeye destek çıkmasnı istemek, ilgilenmelerini istemek. Arkadaşlar herşey ortada Yönetimin desteği taraftarın desteği olmadan hibirşey olmaz. Biz buradan görüyoruz da yönetim neden koçu görmüyor!!!!!

Arkadaşlar bence sorunun özüne inelim ve gerçekleri görelim.

Yönetim Nerede????????
sorun hocada kardeşim,2 yıldır bu takımı yerden yere vurdu,bizide deli etti,yeter artık bıraksın gözünü sevim..

kimse kendine yeter demiyor neden maçlara gitmiyorum ve gitsemde takıma niye destek vermiyorum demiyor...bulmuşuz kolayı yönetim istifa coach istifa oh ne ala....

hiç zamanı değil önümüzde çok kritik maçlar var.

durun şu kalan 3 maçı da geçirelim sonra bakarız. sinir yapmayın bekleyin seviyeli sorularınız varsa yazın coaches corner bölümümüze gazınız azalsın.

Bu kadar maç kaybedip istifa etmeyen veya kovulmayan biri var mıdır merak ediyorum. Muhterem sanki basketbolun "sir" ünvanlı bulunmaz hint kumaşı koçu da göndermeye kıyamıyoruz...

Bu adam istifa etmez de yönetim nerde kardeşim? BU kadar mı sahipsiz bu takım.. O oyuncu gelsin bu yabancı gitsin sıfıra sıfır elde var sıfır..GS Basketbol takımı mı HAlil'in çiftliği mi belli değil.

selim53' Alıntı:
kimse kendine yeter demiyor neden maçlara gitmiyorum ve gitsemde takıma niye destek vermiyorum demiyor...bulmuşuz kolayı yönetim istifa coach istifa oh ne ala....

ben kendime diyorum sonra korkup gitmemeye karar veriyorum.

nasıl korkmayayım coach sinirlenip yanında oyuncu bulamazsa bana girişebilir burak ve şürekası tarafından her an tribüne taarruz yapılabilir. can güvenliğim yok kardeşim nasıl geleyim.

roberto baggio' Alıntı:
selim53' Alıntı:

ben kendime diyorum sonra korkup gitmemeye karar veriyorum.

nasıl korkmayayım coach sinirlenip yanında oyuncu bulamazsa bana girişebilir burak ve şürekası tarafından her an tribüne taarruz yapılabilir. can güvenliğim yok kardeşim nasıl geleyim.
abi ne alaka be :shock:

ozzy' Alıntı:
Bu kadar maç kaybedip istifa etmeyen veya kovulmayan biri var mıdır merak ediyorum. Muhterem sanki basketbolun "sir" ünvanlı bulunmaz hint kumaşı koçu da göndermeye kıyamıyoruz...

Bu adam istifa etmez de yönetim nerde kardeşim? BU kadar mı sahipsiz bu takım.. O oyuncu gelsin bu yabancı gitsin sıfıra sıfır elde var sıfır..GS Basketbol takımı mı HAlil'in çiftliği mi belli değil.
dostum bu sadece nedir biliyomusun yönetimin basketbola ilgisizliği sölim küme düşsekte halil hoca kovulmaz bence