Yiğit Şardan İstifa Etti

Niye ya adamın kendini mi asmasını bekliyorsunz. Ne var yani bunda ağıt mı yakacaktı yapmayın altı üstü yemek yemiştir. Gidipte Beşiktaşın eğlencesine katılacak hali yok. Doğum günü kutlamak için bir araya gelinmiş. Onlarda o sırada ordaymış. Bunda yanlış olan ne var??

Olay basının yazdığı gibi abartılı olmadı.Beşiktaşlılar eğlendi,bizimkiler doğum günü kutladı.

Bazen yaşanan üzüntülü ve sıkıntılı anları dünyaya boş vererek unutmak istersiniz.

Hepsi bu!!!

Cem Diken' Alıntı:
Niye ya adamın kendini mi asmasını bekliyorsunz. Ne var yani bunda ağıt mı yakacaktı yapmayın altı üstü yemek yemiştir. Gidipte Beşiktaşın eğlencesine katılacak hali yok. Doğum günü kutlamak için bir araya gelinmiş. Onlarda o sırada ordaymış. Bunda yanlış olan ne var??

evet ağıt yakacak, eğer ben yakıyorsam, sen yakıyorsan, Mithat Duran günlerce çocuğunu görmüyorsa oda ağıt yakacak. Elbette gidip Beşiktaşlılar ile şarkı söylememiştir, ama böyle günlerde gidipte doğum günü kutlamasına katılmak çok büyük saygısızlıktır. Bu yaşananların kendisini ne kadar sarstığını gösterir.

Ya yapma allahını seversen. Bız zaten bu kadar abarttıgımız ıcın hersey basımıza gelıyor. Bu olayla x takımının basına gelseydı gecıstırıldı. Ama bız kendı kendımızı oldurdugumuz ıcın bugun bu cezaları aldık. Bır turlu krız yonetmeyı beceremıyoruz. Bugun tum forumları okuyun en az 50 tane su ıfade var. Gslı taraftarlar bıle kume dusmek ıstıyor. Bakalım federasyon ne verecek ? Yanı bız böyle bır kararı kendımız verdık. Abartmıyalım bazı seylerı bız nedense kendımıze olan kotu bır olayı okadar cok konusuyoruz ki başımıza bunlar geliyor. Nedense x takım yenıldıgınde yada baska bır takımdan transfer ettıgınde yada böyle bır durum soz konusu oldugunda gecıstırılıyor hersey normal mıs gıbı davranılıyor. Ama söz konusu bız oldunmu gelene sayıyoruz. gidene sayıyoruz. Kendimizi öldürüyoruz linç ediyoruz. ee biz bunları sonuc olarak hak ediyoruz.

Semih Ural' Alıntı:
Ya yuh artık. İnsanların özel günlerini kutlamalarınada mı karısıyorsunuz?

Birincisi, eğer bu kişi ve yönettiği ekip beni ciğeri beş para etmez insanların diline düşürdüyse, karışırım. O doğum günü partisinde gezerken biz burada ızdırap çekiyorduk.

bizim düşünce profilimiz böyledir. Bir maçta yenilince takım oyuncularımızdan birini sokakta gülerken görmek bile bize batar. kafsının yerde hüzünlü bakmasını isteriz bir daha ki maça kadar. e yiğit şardan da ise durum aylarca hüzünlü oturmalı.

o zaman bu şartlarda bu psikozdan bu insanalr hiç çıkamaz. sanki mesela Fb mağlubiyeti aldığımız hafta biz hiç gülmüyoruz. bence normal bir süreç. slında bu platformu 3 büyük takımın üst düzeyinde görmek lazım.

Ahmet Dedehayır istifasını veriyor Galatasaray Yönetim Kurulu'na...

yiğit abinin istifasına o kadar üzüldüm ki ve o kadar gereksiz buldum ki bu durumu niye istifası kabul edildi ya,yaptığı projeler ortada ve geleceğin başkan adayıydı bu bakıma liselilerin istediği oldu liseliler ve canaydın hiç sevmez yiğit şardanı....

KAMUOYU AÇIKLAMASI

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığından istifa eden Sayın Yiğit Şardan, Yönetim Kurulumuzun 3 Aralık 2009 tarihinde almış olduğu kararlarla Galatasaray Spor Kulübü Başkan Danışmanlığı ve Galatasaray İletişim Hizmetleri A.Ş.?nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerine atanmıştır.

Hoşgeldin Yiğit Şardan.

Keşke bunun yerine, dışarıdan klüp için iyi demeçler veren, yönetim için taban hazırlayan biri olarak marta kadar bekleseydi. Adnan başkanın stratejik hareketlerinden biri. Amacı daha bilmiyoruz tabii ki..

Çok güzel bir hamle oldu. Elini avuşturanların eli yandı böylece. Özellikle İletişim AŞ' nin başına geçmesi Galatasaray için hayati önemdeydi.

KAMUOYU AÇIKLAMASI

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığından istifa eden Sayın Yiğit Şardan, Yönetim Kurulumuzun 3 Aralık 2009 tarihinde almış olduğu kararlarla Galatasaray Spor Kulübü Başkan Danışmanlığı ve Galatasaray İletişim Hizmetleri A.Ş.?nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerine atanmıştır.

Sayın Adil Emecan Yönetim Kurulu yedek üyeliğinden, Yönetim Kurulu asli üyeliğine atanmıştır.

Kulübümüz Yönetim Kurulu yeni görev dağılımı ise aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

Başkan: Adnan Polat
2. Başkan: Mehmet Helvacı
Başkan Yardımcısı -Mali ve İdari İşler: Ali Haşhaş
Başkan Yardımcısı -Sportif Faaliyetler: Haldun Üstünel
Genel Sekreter: Mümtaz Tahincioğlu
Muhasip Üye: Işın Çelebi
Veznedar Üye: Murat Yalçındağ

Sayın Yiğit Şardan, Sayın Ali Haşhaş, Sayın Haldun Üstünel, Sayın Işın Çelebi ve Sayın Adil Emecan?a yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Saygılarımızla

Galatasaray Spor Kulübü
Yönetim Kurulu

www.galatasaray.org

İşte bu !

Şu harekete ne kadar sevindiğimi ve Adnan Polat'ı şu hareketinden dolayı ne kadar takdir ettiğimi söylemem gerekir. Zira Yiğit Şardan bu camia için kaybedilmemesi gereken ve bu kulübün vizyonuna-misyonuna uygun bir yöneticidir. Umarım yeni görevinde başarılı olur.

Hayırlı olsun.

NOT: 007 Haldun Üstünel'in de başkan yardımcılığı hayırlı olsun :)

Adnan Polat , büyüklüğünü gösterdi.Yiğit Şardan belki hata yapmış olabilir ancak asla harcanmaması gerekecek biri.Onu oyunun içinde tutmak kararı çok yerinde olmuştur.Tebrikler Başkan Polat'a.

Bu arada Haldün Üstünel'ede yükselişinde başarılar ;)