Yol Verin Gitsin

Kerem kardeşim bütçeyi sen söylemiş olabilirsin ama anlatmak istediğim başka bi şey sana laf sokmak falan değil..

Artık takımımıza Erman Kunter gelsin diye bir düşüncem yok, ben başarılı olacağını inananlardan olmam rağmen.. Çünkü kendisinin bu takımın başına geçmesi 2 kere engellendi, işin tadı kaçtı artık..

Ama bence yerinde saymıyor üzerine koyuyor.. Murat ÖZYER den kötü bir hoca gibi lanse edilmesi hoşuma gitmediği için irdeliyorum..

Koray Mincinözlü yü de başarısız buluyorum ama asıl fikrim hep yazdığım C.Crown ile yapılan kapsamı hoşuma gitmeyen sponsorluk anlaşması ve bu anlaşmayı yapanlar, her ne kadar kapsamı hoşuma gitmesede düzenli para akışını plansız programsız kullanan yöneticileri ve profesyonelleri başarısız buluyorum..

Neyse çok şey konuşabiliriz ama önemi yok şube yönetiminin çivisi çıkmış bide telekom dedikodusu var.. Benim bildiğim görüşmeler sadece stat kapsamlı olmasına rağmen..

Kariyerli bir yabancı hocaya, planlı transferlere, milli takım düzeyinde türk kadrosuna, bayan takımımızın yaptığı gibi, hatta Fenerbahçe li olmasına rağmen Aydın ÖRS e bile razıyım..

Sizleride kırdıysam özür dilerim..

Saygılar,

Kırma falan yok abi. Tartışıyoruz. Mithat abi de sinirlenmiş galiba bana ama yüzyüze gelince hallederiz :)

Abi Özyer'le Kunter'i birbirinden çok iyi diye kıyaslamak olmaz. Benim geçen seneden beri karşı çıktığım nokta Kunter gelecek alıp götüreceğiz tarzı bir yaklaşımdır. Böyle birşeyin gerçekleşmesinin zor olduğunu belirtmek için yazıyorum üsttekileri.

Koray Mincinözlü yü de başarısız buluyorum ama asıl fikrim hep yazdığım C.Crown ile yapılan kapsamı hoşuma gitmeyen sponsorluk anlaşması ve bu anlaşmayı yapanlar, her ne kadar kapsamı hoşuma gitmesede düzenli para akışını plansız programsız kullanan yöneticileri ve profesyonelleri başarısız buluyorum..

Neyse çok şey konuşabiliriz ama önemi yok şube yönetiminin çivisi çıkmış bide telekom dedikodusu var.. Benim bildiğim görüşmeler sadece stat kapsamlı olmasına rağmen..

Kariyerli bir yabancı hocaya, planlı transferlere, milli takım düzeyinde türk kadrosuna, bayan takımımızın yaptığı gibi, hatta Fenerbahçe li olmasına rağmen Aydın ÖRS e bile razıyım..

Sizleride kırdıysam özür dilerim..

Buraya da imzamı atarım ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Olayı hala Murat Özyer'e yıkmak gerçekten komik olmaya başladı. Özyer gittikten sonra 2 yabancı aldık, dünyanın parasını harcadık. Guard alınabilirdi değil mi?

Olaya hala Özyer olarak bakanların uzun süredir ortada görünmemeleri de zaten gerektiği kadar açıklıyor herşeyi. Kötü gidişin bile diğer başlıkta Özyer ve sponsora bağlanması iyice komik olmaya başladı.

Yıkmak ne kelime bu takımın mimari kendileridir. Neden 2 yabancı alıp dünnyaların parasını ödedik neden? Hangi açık yanımızı yamamak için paralar ödedik? Sezon başı görülemedi mi bu ihtiyaçlar? Kim kurdu bu saçma sapan, Guardsız sistemi, 5 dışarıda oyunu kim kurdu?

Takımı kuran, ek finansman olanlar yargılanmayacakta öncelikle kimler yargılanacak?

Öyle bir sistem kurulmuşki Basketbol demeye bin şahit lazım! Uzunu dışarıdan sallar, kısası köşeden sallar, çakma 1 numaralar, sokak basketbolu bile bundan daha zevklidir.

[
Olayı hala Murat Özyer'e yıkmak gerçekten komik olmaya başladı. Özyer gittikten sonra 2 yabancı aldık, dünyanın parasını harcadık. Guard alınabilirdi değil mi?

Aynen katılıyorum proplem guard ise Atkinsi aldık üzerine iki tane üst düzey oyuncu aldık (Hosley ve Toliver )
Özyer bıraktığında ligde iki mağlubiyeti olan takımın o bıraktıktan sonra durumu ortada iken hala suçu başka tarafa atmaya ne demeli bilemiyorum....

Fevzi Genç' Alıntı:
[

Aynen katılıyorum proplem guard ise Atkinsi aldık üzerine iki tane üst düzey oyuncu aldık (Hosley ve Toliver )
Özyer bıraktığında ligde iki mağlubiyeti olan takımın o bıraktıktan sonra durumu ortada iken hala suçu başka tarafa atmaya ne demeli bilemiyorum....

Bu işi çok iyi biliyorsunuz diye, bu soruyu soruyorum,sezon ortası takıma level atlatacak,bir tane oyun kurucu ismi yazarmısınız.

yapmayın mithat bey sezon içinde özellikle birçok krizin vurduğu ülkeden iyi guardlar serbest kaldı transfer sezonu başlığındada bu isimler yazıldı en kötü ihtimal sconnie penn alınırdı bonservis olmadan...Dediğim gibi penn bunların en vasatlarından

Barış Gürek' Alıntı:
yapmayın mithat bey sezon içinde özellikle birçok krizin vurduğu ülkeden iyi guardlar serbest kaldı transfer sezonu başlığındada bu isimler yazıldı en kötü ihtimal sconnie penn alınırdı bonservis olmadan...Dediğim gibi penn bunların en vasatlarından

Evet penn iyi bir guard değil mi?peki başka?sence penn bizde iş yaparmı her aldığını atan bir guard.

Bak bize level atlatacak diyorum bir kimlik kazandıracak bir guard diyorun sen penn diyorsun Barış nasıl anlaşıcaz senle :) :)

en vasatı penn dedim okumadınız yada işinize geleni okuyorsunuz sanırım...Transfer başlığını açın yada krizde ne basketbolcular serbest kalmış bir bakın biraz takip edin...

Barış Gürek' Alıntı:
en vasatı penn dedim okumadınız yada işinize geleni okuyorsunuz sanırım...Transfer başlığını açın yada krizde ne basketbolcular serbest kalmış bir bakın biraz takip edin...

Ben takip ediyorum,sevgili Barış bende sordum penn'den başka diye,tam okumadın galiba.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":2he5naw5]Penn vasat mı Mithat Abi?? :)

Efes formasıyla seyrettiğim penn takıma level atlatacak bir guard değildi.[/quote:2he5naw5]

Efes'deki oyununa göre değerlendiremeyiz bu adamı,önceden mükemmel işlere imza attı. Öyle yıllar önce de değil. Ve bizim takımımız için müthiş bir oyuncu olur,Atkins'i kötülemem hiç bir zaman ama bu ikisini yan yana koyarsan Penn'in ne derece iyi bir oyuncu olduğu ortada.

Bencede Penn Mithat Bey'in dediği kadar vasat yada benciil bir oyuncu değil.
Efes organizasyonu içindeki performansına göre yorum yapmak çokta doğru olmaz açıkçası.Çünkü o takımda oyuncuların tam olarak kendilerini göstermeye ne yetkileri var nede zamanları.Büyük bir rotasyon hatları var.
Alperen'in dediği gibi daha öncesinde çok ciddi işler yapmış biri Penn.Kaldıki her ihtimalle Atkins'ten 2 kat daha yararlı olur bu takıma.
Eurolig'e gitmeyeceksek bence uygun bir adamdır.Mithat Bey'in dedikleri ancak Eurolig'e gidecek bir takımın kadro yargılamasına uygundur.

Efes formasıyla seyrettiğim penn takıma level atlatacak bir guard değildi.[/quote]

Efes'deki oyununa göre değerlendiremeyiz bu adamı,önceden mükemmel işlere imza attı. Öyle yıllar önce de değil. Ve bizim takımımız için müthiş bir oyuncu olur,Atkins'i kötülemem hiç bir zaman ama bu ikisini yan yana koyarsan Penn'in ne derece iyi bir oyuncu olduğu ortada.[/quote]

Sevgili Alperen bu sözümü unutma!!!! DÜNKÜ GÜNEŞLE BU GÜNKÜ ÇAMAŞIRI KURUTAMAZSIN bunun en güzel örneğini bu sene guroviç ve atkins te gördük.

Scoonie Penn gelsin bu takıma millet daha ne isterki.Adam EL düzeyinde bir oyun kurucu.Efes Pilsen'd kötü performans sergilemişti ama yinede iyi maçlar çıkarmıştı.Ayrıca Mithat Abi'nin Gurovic örneğinede katılmamak elde değil.

mithat bey sen burda yaz ben oktay mahmudiyi erman kuntere tercih ederim lisesi falan önemli deil de kimsede mahmudinin işine karışmasın ben razıyım de senle bir konuda anlaşmış olalım...

bu arada abi sen penn i şuan takımızdaki guardlara tercih etmiyorsan basketbol anlayışlarımız hiç uymaz ben sadece muhalefet yapmak için doğru fikirleri bile kabul etmediğini düşünüyorum...gerçekten senle tartışmak isterim ama buraya 2+2=4 yazsam kabul etmiyceksin ve nedense forumda tek sen böyle yapıyorsun mithat bey ben buna pek anlam veremiyorum iyi akşamlar

Sevgili Barış ben penn'e karşı değilim,yalnız guard konusunda o rakamlara çıkıyorsak,bence daha iyisini alabiliriz.

Tabiki şuan takımdaki guardlardan çok,çok iyi,ama rakamsal bazda aldığı ücret,karşılı ,verdiği katkının yeterli olmadığını düşünüyorum.

Tabiki Oktay' tercih ederim,en azından belli bir süre kimse kuyusunu kazamaz,adam zaten kariyerli,bu süre zarfında sistemini çok rahat oturtur.

Bakın ben asla doğruya yanlış demem,amaç muhalefet olmak değil,amaç doğruları herkesin bilmesini sağlamak.

Normalde girme ihtimalim yoktu ama ekstra bir olay oldu internetteyim.

Bak şimdi Mithat Abi ben orada zaten yazmışım çok eskiden yükselmedi oralara diye. Efes'deki kötü performansını sakatlığına da bağlayabiliriz.

Pek vaktim kusrum affola,daha sonra senin gibi değerli bir abimle fikir alışverişinde bulunmak beni çok memnun edecektir.

Sevgi ve saygı ile.