Yönetim Duy Bu Sesi Getir Şu Takıma GERALD FİTCH'i !!!

Fitch'i Takımda Görmek İstiyor muyuz?

• Kullanılan toplam oy
    61
Serkan Dursun' Alıntı:
Real Madrit'te Hosley'i aldı ama öyle ya da böyle gönderdiler.Fitch'de benzer bir oyuncu.Koç tercihidir,hepsi doğru olacak değil ya?

Vallahi Serkan burada Gurovic geldiğindeki yorumları bir okusaydın, ohoooo sanırsın ki Kobe geldi. Bitik adamı bize kakaladırlar ,buradaki Polyannalar onu baş tacı etti. ama gördük yıldızı...

Fitch gerçek bir winner.

Banvit maçını unutmadık...

Eğer Fitch 3 numara olsaydı,yine bu derece tepki göstermezdim.Ancak her maç 30 sayı atan guard,rakipten kendisine sert bir önlem geldiğinde takımına zarar vermeye başlar.Forvetin vereceği zarar hem sınırlıdır,hem de oyundan alınması sorun oluşturmaz.Oyun kurucu seçimi çok dikkatli yapılmalı.

Serkan Dursun' Alıntı:
Eğer Fitch 3 numara olsaydı,yine bu derece tepki göstermezdim.Ancak her maç 30 sayı atan guard,rakipten kendisine sert bir önlem geldiğinde takımına zarar vermeye başlar.Forvetin vereceği zarar hem sınırlıdır,hem de oyundan alınması sorun oluşturmaz.Oyun kurucu seçimi çok dikkatli yapılmalı.
Fitch in saf bir 2 numara olduğunu 3'te de 1'de de oynayabileceğini düşünüyorum

Can Akan' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":3omc96ao]Fitch ve üç numara oynayabilmek? :roll:
Fitch 3 numara oynayabilir
1 2 3 numaraları pozisyonları oynar
1 de ve 2 de iyi oynar 3 numarayı biraz idare eder[/quote:3omc96ao]

Katılıyorum...

Bu sezon M.Özyer Ms ve Rashad Atkins yerine Fitch tercih etseydi hem takımın başında kalırdı bizde finali götrürdük.Özyer Fitch takımı değil benim takımım takıntısından dolayı almadı ama takım Özyer'in de değilmiş. O da gitti.

Kerem Seçer abimin dediklerini okuyunca fikrim umuşadı. Bari bu sene şubeden umut yok, hiç değilse böyle bir adam izleyelim maçlarda canımız sıkılmasın.
Diğer taraftan ise bana kalırsa Fitch kısa vadeli bir oyuncu. Onunla uzun vadeli düşünmek çok zor. Bizim takımındada yabancılar için en uzun vade 9 ay yani bir sezon olduğu için bu açıdan da sorun yok.
Ama biz uzun vadeli düşünecez, genç takım kuracağız sistem oturtacağız vs. vs. deniyorsa gelmemesi gereken adamların başında geliyor. Sistem içinde verim veren Evren, Can, Hüseyin(kalırsa) vb. oyuncuları baştan geri plana atmış oluruz zaten. Birde onu alırsak anlaşacağı 5 numarada getirmek lazım. Her aldığını potaya atmaz hiç değilse arada asistte yapar. Hüseyin(kalırsa) ile bu olur mu bilmem.
Ben oyumu hayır olarak kullandım. Başlıca sebebi ise karakteri, onu kontrol edebileceğini düşünmediğim Okan Hoca faktörü ve gün geçtikçe ona endeksli olacak hücumumuzun büyük maçların hepsinde tıkanacak olması.
Onun yerine genç yetenekleri getirelim avrupa basketboluna hayrımız olsun.

Bence Fitch gibi oyuncular bbl için çok değerli.Adam küçük takımları bile neredeyse büyük takım yapacak sekilde oynuyor.

Aman uzak dursun bu takımdan. Umarım yonetım benim gıbı dusunen ınsanların sesini duyar ve Fitch, Hosley gibi yalnızca istatistik e oynayan oyunculardan vazgeçer. Hosley gelene kadar bu takım neredeydi o geldikten sonra nereye dustu hepimiz gördük ve anladık zannediyordum ama yanılmışım. Hosley dende bencil bi oyuncu istoyorsunuz.Eminim Fitch in senesinde Graves yada Hite gibi bi oyuncu olsaydı cok daha ıyı yerde bitirirdik o sene.En azından takım olurduk!!!

Büyük takım olmadığımızdan dolayı değil küçülmeyi seçtiğimiz için Fitch'i istiyoruz desek cümlede anlam hatası yapmamış oluruz...

kesinlikle gerald fitch i bu takımda bir daha görmek istemiyorum...İstediğinde antremana çıkıcak disiplinsiz sürekli topu elinde isteyen bu tarz kişiler bu takımda olmamalı...Bize graves gibi takımı için oynayan adamlar gereklidir...takım gençleşiyor yada küçülüyor olabilir ama egosunu tatmin etmek için basketbol oynayan insanları bu kulüpte görmek istemiyorum...Kerem seninde böyle düşünmene şaşırdım...Eğer maçları gidiceksem takım oyununu ve dayanışmayı görmek için gidicem fitch gibi kendini tatmin etmek için oynayan adamlar için değil...Bu adamlar bu takımdan uzak olur umarım...takım oyuncuları bu takıma gelsin kimse 50 atmasın yeter ki gayret takım oyunu hırs ve forması için oynayan basketbolcular olsun takımda...

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Bu sezon M.Özyer Ms ve Rashad Atkins yerine Fitch tercih etseydi hem takımın başında kalırdı bizde finali götrürdük.Özyer Fitch takımı değil benim takımım takıntısından dolayı almadı ama takım Özyer'in de değilmiş. O da gitti.
Yapmayın Mustafa Bey. G. Fitch bizde oynadığı dönemde büyük maçlarda nasıl bir katkı verdi ki, bu sezon bizde olsa finali görürdük diyebiliyoruz...

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:

Murat Özyer geçen sene yine önce takım dediği için Hosley'i aldırmamıştı...
ve ne kadar haklı olduğunu bu sene gördük...
artık takım için oynayan oyuncular lazım bize...istatistik için değil...
ama zor zamanda da elini taşın altına koyabilecek oyuncular olmalı aynı zamanda...
mesela Graves, Milojevic, Hite...

Yanında daha opsyonlu kişiler olacaktı abi bu sene.O yüzden Atkins'in yerine Fitch tercihi yapılsa final olurmuydu bilmiyorum ama serimizde en az 2 maç alırdık kesinlikle.

Mühim olan Fitch'i iyi yedeklemektir.Tek tabanca olsun diye alınmazsa Fitch bizim için çok iyi transfer olur.

''Küçük takımın büyük oyuncusu! Almayalım '' derken hani pardonda bizde kafaya oynayan bir takım değiliz.Bütçe belli oyuncular belli, diğer takımların hali belli.Hiç yoktan sevdiğim bir oyuncuyu izlemeyi, zevk almayı tercih ederim.

Her türlü sene sonu ne olacağı görünüyor çünkü.Fazla kafa yormaya gerek yok .