Zihniyete Selamlar Olsun!

Kerem'in Ankara buluşmasında söylediği yazı sanırım bu. Bizde en azından ben böyle güzel bir yazıyı bekliyordum ve o da bugün'e kısmetmiş. :)

Kısa özet için teşekkürler.. ;)

Yanlış tespit yaptık desene. :) Ama bu yazıda herşeyi çok güzel anlatıyor, anlayana tabii ayrıca o yazıyı da en kısa zamanda okumak istiyoruz, fazla bekletme. :)

Re: Bizi kimse kovamaz!

Tam bir rezaletti çıkmadan önce birkaç Galatasaray taraftarına küfür eden Galatasaray yöneticisi mi bilmiyorum ama ağzı.. sı..yım diyen zihniyet s.....git senin gibi taraftar olmaz olsun diyen o kişiye LANET OLSUN!!!Galatasaray Taraftarına sadece durumdan şikayetçi olduğunu belirttiği için bu yapılıyorsa yönetici yada kim ise öyle insanda olmaz olsun...

Koçluğu senden mi öğreneceğim LAN...

Koçluktan kasıt "Bu kadar sert oynayan rakip beklemiyordum" veya "Efes bana göre de serinin favorisi" demekse haklısınız Koray Bey, bence de taraftardan koçluk öğrenemezsiniz.

Ne olur en ince ayrıntısına kadar anlatın. Yazıklar olsun bu kafaya, bu mentaliteye, böyle çapsız yöneticiliğe. Milyon dolarlarımızı yediler, takım hala 4. lükten öteye gidemiyor. Lanet olsun.

Tribün kişiliksiz oyuna isyan etti, bundan utanması gerekenler ise çareyi bize saldırmakta buldular!

Koray hoca'a artık hiçbir saygım kalmadı, Sabahattin Kart ise bize ettiği küfürlerden utansın!

Murat özyer 2.5 yıl bu takımın başında kaldı bir gün seyirciyle bu şekilde bir olay yaşamadı.Tamam koç olarak eksiklerini bende defalarca söyledim ama bir gün taraftara
Koçluğu senden mi öğrenecem lan demedi

Ya da soruyorum arkadaşlarıma eyüpe kereme siz maçlardaydınız sürekli Murat özyer bir gün bir taraftarla böyle bişe yaşadı mı?

Yaşamadı o yüzden de taraftar bugün hala murat özyer murat özyer tezahüratları yaptı

Bu takımı bu hale getirenler, göz yumanlar, küfür edenler utansın.
Aynı zihniyet futbol takımınında da var.
Sonuç ortada.

Burak Barut' Alıntı:
Ligin bitimiyle gerçekleri gören GSBASKET formuna da Selamlar olsun'u da ben eklemek isterdim.

Abi forumun %90'u gerçekleri taa sezon başından görüyordu ama sezon bitimi bekleniyordu.

Ha verilen tepki yeterli miydi diye sorarsınız bence yaşananlardan sonra verilen tepki devede kulak olmuştur.

Teşekkür ederim Kerem!

Konunun daha sağlıklı ve bütün tartışılması için iyi oldu!

sevgili burak salona gelipte medeni şekilde tepkiyi bizler verdik sen salona gelenler durmuşlar demişsin öyle birşey yok ama seni tanırım sende beni tepkimizi koyduk en MEDENİ şekilde ama MEDENİYET tek taraflı olmuyor koray beyi bu takıma coach yapanlara yazıklar olsun!Keşke herkes bizler gibi medeni bir şekilde tepkisini koyabilseydi susup salondan ayrılmasaydı!Tepkimizi koyacağımız kişiler ordaydı!

Basketbol şubesini içerde ve dışarda yanlız bırakmadık. Zamanımızı ve sevgimizi verdik ama bizlere karşı yapılanlar ortada. Yeri ve zamanı geldiğinde tepkini koymazsan taraftar olarak bu durumlara düşersin. Sevgili Eyüp abiye ve Murat kardeşime defalarca söyledim Murat hoca gönderildiği zaman bu tepkiyi vermemiz gerekiyordu. Şimdi ne oldu ? Kendilerini branşın tek sahibi sananlar taraftarı bile salondan çıkarmaya çalıştı. Bizler böyle olduğumuz sürece hiç bir zaman haklı gözükmeyeceğiz ve dışlanacağız. Taraftarın bu konularda biraz daha erken devreye girmesi gerekiyor. Önümüzdeki sene daha iyi bir basketbol şubesi için şimdiden harekete geçmemiz gerekiyor. Abi dediklerimiz bunu taraftara yapabiliyorlarsa ve seneyede o makamda kalacaklarsa yazıklar olsun diyorum.

murat özer kim ya daha 3 sene de na yaptı adam gibi guar getirdimi sezon başında o kurdu takımı murat özer kim geçen sene deplasmanda galibiyetimiz yoktu profta türk telekoma 3 0 yenildik murat özer kim 1 .sene sin de ne yaptı fenenere tarihi fark yedik murat özer kim ya başka adam yok mu şu takıma yakışyıracak hoca sayın büyük galatasara y taraftarı murat özer kim ya başka adam yokmu

mesut ışıktürk' Alıntı:
murat özer kim ya daha 3 sene de na yaptı adam gibi guar getirdimi sezon başında o kurdu takımı murat özer kim geçen sene deplasmanda galibiyetimiz yoktu profta türk telekoma 3 0 yenildik murat özer kim 1 .sene sin de ne yaptı fenenere tarihi fark yedik murat özer kim ya başka adam yok mu şu takıma yakışyıracak hoca sayın büyük galatasara y taraftarı murat özer kim ya başka adam yokmu

Bu nasıl Türkçe, nasıl bir imladır.lütfen biraz dikkat edelim.
Ayrıca Murat Özer değil, Murat ÖZYER ;)

Murat Özyer kim mi?
Ben söyliyeyim takımı play outlardan alıp , ulebde 4. yapan adam, bilmem hatırladın mı?? ;)