Zihniyete Selamlar Olsun!

Ahmey bey hiç zor değil , yerinde ve zamanında yapacağmız her tepki bu zihniyetten kurtulmamıza yardım edecektir. Üstünü basa basa söylemek istiyorum , 3-5 kişiyle değil topluca bu tepkiyi salonda koyarsak hiç biri görevine devam edemez. uA ve gsbasket yani bütün taraftarlarımız birleşerek bu zihniyete tepkimizi koymak zorundayız.

"2006/07: pınar karşıyaka maçında sahaya inerek hakemlerin üzerine yürüdü, soyunma odasına kadar takip etti, güçlükle engellendi.

2006/07: beşiktaş cola turka maçında gözlemci altan kutucu'ya ana avrat küfrederken oğlu da kendisine eşlik etti.

2006/07: izmir'deki bayanlar türkiye kupası maçında galatasaray'ın arı koleji'ne elenmesini hazmedemeyince, oyunculara ağıza alınmayacak küfürler etti.

2006/07: fenerbahçe maçı sonunda ibrahim kutluay?ın kızkardeşine ağır küfürler savurdu. ardından basın mensuplarına saldırdı.

2007/08: fenerbahçe ile caferağa'da oynanan final serisinde seyirciye üst üste birkaç kez orta parmağını işaret ederek provoke etti, aziz yıldırım tarafından sert biçimde uyarıldı.

2007/08: türk telekom play-off maçı sonrası rakip soyunma odasına gidip, oyunculara ve teknik ekibe ağıza alınmayacak küfürler etti.

2007/08: bayanlar ligi final serisinde ayhan şahenk'te oynanan maç sırası ve sonrasında fenerbahçeli bayan sporculara ağıza alınmayacak küfürler savurdu.

2008/09: fenerbahçe derbisinde rakip yönetici semih özsoy?un üzerine yürüdü. maç sonuna doğru kendi takım oyuncularına küfür etti."

Sizce bu isim kim?

Arkadaşlar böyle bir yöneticiyle devam ederlerse;

bırakın bu şubenin peşinden koşmayı,

soğuk kış günlerinde,her hafta sonu özel hayatından feragat ederek,oraya gelen ve hatta deplasmana giden kalbi saf Galatasaray aşkıyla dolu tüm arkadaşlar protesto hakkımız yoksa,ve ordaki müsabaka bizler için oynanmıyor birilerinin kişisel zevkleri için oynanıyorsa ,

çabamızın adı olan Galatasaray ın asıl sahibi olan bizler Galatasaraylı olmamakla suçlanıyor salondan attırılmakla tehdit ediliyorsak atsınlar bizi o salondan ama unutmasınlarki bilmem kaç milyon sessiz galatasaraylı tekyumruk olup o öldürücü vuruşu alınlarının ortasına yapıştırabilir...

Berk Tuna Tertipli' Alıntı:
"2006/07: pınar karşıyaka maçında sahaya inerek hakemlerin üzerine yürüdü, soyunma odasına kadar takip etti, güçlükle engellendi.

2006/07: beşiktaş cola turka maçında gözlemci altan kutucu'ya ana avrat küfrederken oğlu da kendisine eşlik etti.

2006/07: izmir'deki bayanlar türkiye kupası maçında galatasaray'ın arı koleji'ne elenmesini hazmedemeyince, oyunculara ağıza alınmayacak küfürler etti.

2006/07: fenerbahçe maçı sonunda ibrahim kutluay?ın kızkardeşine ağır küfürler savurdu. ardından basın mensuplarına saldırdı.

2007/08: fenerbahçe ile caferağa'da oynanan final serisinde seyirciye üst üste birkaç kez orta parmağını işaret ederek provoke etti, aziz yıldırım tarafından sert biçimde uyarıldı.

2007/08: türk telekom play-off maçı sonrası rakip soyunma odasına gidip, oyunculara ve teknik ekibe ağıza alınmayacak küfürler etti.

2007/08: bayanlar ligi final serisinde ayhan şahenk'te oynanan maç sırası ve sonrasında fenerbahçeli bayan sporculara ağıza alınmayacak küfürler savurdu.

2008/09: fenerbahçe derbisinde rakip yönetici semih özsoy?un üzerine yürüdü. maç sonuna doğru kendi takım oyuncularına küfür etti."

Sizce bu isim kim?

Berk iyisin güzelsin de sana arkadan yüzlerce Fbli küfür etse ne yaparsın sadece bunun cevabını dürüstlükle ver.
Ben Dedehayır'ı savunmuyorum savunmam ancak sen ne yaparsın bunu söyle bana.Farkında mısın bilmiyorum da Fb basının verdiği haberleri buraya kopyalıyorsun bunu yapmayın !

İbo'ya küfür ettiyse iyi etmiştir aynı İbo'nun yaptıklarını da hatırlıyor musun ?
Fb maçında Esra'ya edilen küfürler aklında mı ?
Bu adamın çok çok çok hataları var ancak Galatasaraylılık damarı patlayınca böyle oluyor.
Geleceğim nokta şu ki Fb medyasının yazılarını buraya kopyalarak hiç bir yere varamazsın...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Berk Tuna Tertipli":15q4oxp8]"2006/07: pınar karşıyaka maçında sahaya inerek hakemlerin üzerine yürüdü, soyunma odasına kadar takip etti, güçlükle engellendi.

Sizce bu isim kim?

Berk iyisin güzelsin de sana arkadan yüzlerce Fbli küfür etse ne yaparsın sadece bunun cevabını dürüstlükle ver.
Ben Dedehayır'ı savunmuyorum savunmam ancak sen ne yaparsın bunu söyle bana.Farkında mısın bilmiyorum da Fb basının verdiği haberleri buraya kopyalıyorsun bunu yapmayın !

İbo'ya küfür ettiyse iyi etmiştir aynı İbo'nun yaptıklarını da hatırlıyor musun ?
Fb maçında Esra'ya edilen küfürler aklında mı ?
Bu adamın çok çok çok hataları var ancak Galatasaraylılık damarı patlayınca böyle oluyor.
Geleceğim nokta şu ki Fb medyasının yazılarını buraya kopyalarak hiç bir yere varamazsın...[/quote:15q4oxp8]

Bana arkamdan yüzlerce değil binlerce kişi küfür etse bile o makamdaysam hiçbir tepki veremem. Verenin de yeri orası olmaz, olmamalı bana göre.

Yazıyı aldığım yer boyalı basından değil, renk körü olmayan herkesi bu gerçekleri az çok biliyor zaten.

İbrahim'in yaptıkları ve Esra'ya yapılanlar aklımda ama bunların karşılığını yönetici değil taraftar verir. Dünyanın neresinde görülmüş tepkiyi yöneticinin verdiği? Böyle birşey yakışmıyor koskoca Galatasaray kulübüne..

Amacım bir yere varmak değil, bunları bilmeyenler aydınlansın sadece. Kaynak Fenerbahçe medyası değil, olsada birşeyi değiştirmez. Kimin yazdığının bir önemi yok, içeriği önemli...

Basketbol bilgisinden ziyade karaktersiz şube sorumlusu karaktersiz antrenör istemiyoruz!
Takımının mücadele etmesini isteyip seviyelice tepki gösteren,devre arası soyunma odasına giderken takımını alkışlayan taraftara küfreden ve makamının gereklerini yapamayan varlıklar(!) istemiyoruz!

O gün salonda bulunup tepkisini gösteren arkadaşlar hepinize helal olsun.
Hepiniz o karaktersizlerden daha iyi Galatasaraylısınız!

arkadaşlar merhaba..
dün akşamdan beri yyazılanları takip ediyorum ve tepkiye ve sebahattin kurt tarafından küfüre maruz kalan kişi benim..

önce olayı anlatayım sonra yorumlarıma geçerim..

maçın bitmesine 6-7 dakika kala koray hoca oturduğu yerden kalkarak oyuna müdahale etmek istedi..fark tahminen 20 sayıydı..oyuna müdahale etmek isteyen aynı koray hoca maçın henüz 2.periyodunda efesin farkı açmasıyla yerine oturan ve mağlubiyeti kabullenen insandı..bende bunu içime sindiremediğim için murat arkadaşımla beraber benchin arkasından koray hocaya' hocam sen otur yorulma" diyerek tepkimi dile getirdim..
benchin arkadısnda oturan şubenin ağabeylerinden olduğu söylenen Sebahattin Kurt denen şahsiyet bana dönerek 'S.ktir git len sen kimsin" dedi ve güvenlik görevlilerine dönerek atın bu adamı dışarıya dedi..bende kendisine taraftar olduğumu beni galatasarayın tribünlerinden atamayacağını buna gücünün yetmeyeceğini söyledim..ve terbiye sınırlarını aşmasının Galatasaray taraftarına yönelik bir saygısızlık olduğunu söyledim..tabi bu konuşmalar bağırma üslubunda oldu salonda bulunan gürültü gereği..fakat şahit olan arkadaşlar söyleyecektir asla ağzımdan ve etrafımızdaki arkadaşlarımızın ağzından küfür çıkmamıştır..küfür böyle durumlarda aciz insanların başvuracağı yoldur..ben ve arkadaşlarımız medeni ve olması gereken tepkiyi ortaya koymuştur ve saygısızlıkla karşılaşmıştır..

şimdi arkadaşlar..
ben koray hocanın gerekli mücadeleyi göstermediğini, Galatasaray'ın içinde bulunduğu yarışta formasının yeterince terlemediğini düşündüğüm, nasıl olsa eleniriz duygusuyla Galatasaray'da hocalık yapamayacağını ve işgal ettiği koltuğu haketmediğini düşündüğüm için bu hareketi yaptım..koray hoca mutlaka bana kızmış yada üzülmüştür..fakat kendiside GS armasının bulunduğu bir müsabakada şartlar her ne olursa olsun gerekli azmi ve duruşu sergileyememiştir..benim tepkim bunadır..GALATASARAY yenilebilir, elenebilir fakat formasını terletmeden, çarpışmadan, mücadele etmeden, son düdük çalmadan bileğinin büküldüğünü kabullenemez..ve Galatasaray'a da bu yürekte hocalar getirilmelidir..

ve taraftar olarak bana küfür etme cüretini gösteren, bunu kendinde hak gören ve atın bu adamı dışarı diyebilen sözde kulübün ağebeylerinden Sebahattin Kurt en kısa zamanda Galatasaray taraftarından özür dilemek zorundadır..Galatasaray kendilerinin değildir..istemedikleri insanları Galatasaray kulübünden, takımından, tribününden atmak gibi bir güçleri olamaz..Galatasaray tüm dünyada Galatasaraylı olduğunu hisseden insanların kulübüdür..ağabeylerin veya liselilerin değildir..bizler hiçkimsenin grubuna, zümresine ait veya bağlı değiliz..bizim bağlı olduğumuz müessese Galatasaray Kulübü taraftarlığıdır..bizler Galatasaray adının olduğu heryerde varız ve mücadele gücümüzü ortaya koyarız..kimse bizi atın bu adamı dışarı üslubunu kendinde hak göremez..
Sebahattin Kurt bey bir işletme açar..istediği müşteriyi içeri alır ve ağırlar..istemediği insanları işletmesine almayabilir..Fakat Galatasaray kulübü Sebahattin Kurt ve o zihniyetteki insanların işletmesi değildir..istemedikleri insanları adli suçlar olmadığı sürece atın bu adamı dışarı diyerek küfür edemez, etmemelidir..Galatasaray Galatasaraylılarındır..Bu sadece beyoğlundaki Galatasaraylıların hakkı değil tüm dünyada bu hissi yüreğinde hissedenlerin kulübüdür..
Bizler tarafız arkadaşlar..Galatasaray konusunda tarafız ve menfaatleri konusunda da taraftarız..ve kendini bilmezlerin küfürüne ve atın bu adamı dışarı gibi hareketlerine maruz kalamayız bunu kabullenemeyiz..
Bizim sevdamız bellidir..Bizler Galatasaray sevdalısıyız..
Bizler ARMA SEVDALILARIyız..

ve herkes gider biz kalırız..
Biz GALATASARAY'lıyız

erdem

ve son olarak ekleme yapmak istiyorum..

maç sonunda ise yöneticimiz Ahmet Dedehayır'ın yanımıza gelerek bütçelerden ve elenebilmemizin normal olduğunu söylemesinden ise ayrıca rahatsız oldum..
Kendisine de aynı şeyi söyledik etrafımızdaki arkadaşlarla..
biz yenilebiliriz..fakat mücadele etmeden, yenilgiyi baştan kabul ederek asla yenilemeyiz, bunu kabullenemeyiz..
ve tüm bunlar düşünülerek yeni gelen sezonda gerekli girişimlerin yapılması ayrıca isteğimiz ve beklentimizdir..Galatasaray'ın Türkiye'ye basketbolu getiren takım olarak önümüzdeki sezonda şampiyon olamasada, kupa alamasada çatır çatır oyanyarak, kora kor mücadele ederek, formasını terleterek son düdüğü beklemesini ve asla yılmamasını ve bunları gerçekleştirecek kişiler tarafından yönetilmesini istiyorum ve istiyoruz..

erdem

Barış Gürek' Alıntı:
yasin bey güzel özetlemiş bide koray hocanın taraftarı dışarı davet etmesi var gel dışarda görüşelim tarzında!

Bana aynısını maçta Kerem Tunçeri devre arasında söylemişti.

Bu aralar çok tehdit alıyoruz,çok.:)

Ama bayağı salladım devre arasında Sayın Tunçeriye...

HERKES GİDECEK, GALATASARAY TARAFTARI KALACAK, ÇÜNKÜ ONLAR GALATASARAYLI.

futbolda ben 10sene falan öncesinde yönetici olan ÇOK İYİ GALATASARAYLI yöneticileri hatrlıyorum, o kadar iyi GALATASARAYLILAR ki şimdilerde maçlara bile gelmiyorlar. ama 30 senesini bu tribünlere, bu renklere, bu armaya KARŞILIKSIZ verenleri çok iyi biliyorum. yaşı büyük olan abilerim hatırlatsın lütfen, önceki senelerde şubenin yöneticileri olanlar nerdeler şimdi.. şimdiki büyük Galatasaraylı yöneticilerimizin akıbeti de onlar gibi olacak, çünkü onlar yönetici olmuşlar ama GALATASARAYLI OLAMAMIŞLAR.

SORUNUMUZ NE BAŞARISIZLIKLA, NE KİŞİLERLEDİR. SORUNUMUZ ZİHNİYETLEDİR.

Selçuk Güreşçi' Alıntı:
HERKES GİDECEK, GALATASARAY TARAFTARI KALACAK, ÇÜNKÜ ONLAR GALATASARAYLI.

futbolda ben 10sene falan öncesinde yönetici olan ÇOK İYİ GALATASARAYLI yöneticileri hatrlıyorum, o kadar iyi GALATASARAYLILAR ki şimdilerde maçlara bile gelmiyorlar. ama 30 senesini bu tribünlere, bu renklere, bu armaya KARŞILIKSIZ verenleri çok iyi biliyorum. yaşı büyük olan abilerim hatırlatsın lütfen, önceki senelerde şubenin yöneticileri olanlar nerdeler şimdi.. şimdiki büyük Galatasaraylı yöneticilerimizin akıbeti de onlar gibi olacak, çünkü onlar yönetici olmuşlar ama GALATASARAYLI OLAMAMIŞLAR.

SORUNUMUZ NE BAŞARISIZLIKLA, NE KİŞİLERLEDİR. SORUNUMUZ ZİHNİYETLEDİR.
Bizde bunu anlatmaya çalışıyoruz , daha anlatamadığımız çok şey var. Galatasaray taraftarı artık bilinçlenmeli ve yanlışa dur demelidir. Senelerdir devam eden zihniyete artık birilerinin dur demesi gerekiyor. Bütün branşlar kan ağlıyor :(

mincinozlu(5).jpg

Sinirleniyor da...

Galatasaray Spor Kulübü'nün kendi yasaları bağlamında tüzüğünün birkaç maddesini okuyun, daha fazla yorum yapamazsınız zaten...

Cevabını aradığınız tüm suallerin karşılığını o maddelerde bulacaksınız hiç hoşunuza gitmese de.

Benim içimi yakan bir madde var ki...

Kerem bence bununla Şimdi Tepki Zamanı başlığını da birleştir. Bence forumdaki sözün bittiği yerdeyiz, hemen organizasyon yapıp bize (ben o gün orada olmasam da Murat Cantaş anlattı) küfür eden, kombine konusunda sınıfta kalan, milyon dolarları çöpe atan ve kişilerden çok Zihniyet'in iflas ettiği yapıya karşı buluşup, konuşalım. Yoksa gene Murat Özyer istifacılar gibi boş konuşup işlem yapamayacağız.

agzına yüregine parmagına sağlık bu kadar güzel anlatılırdı ben kendi adıma sana tesekkür ediyorum insallah yerine ulasır biziim bilmemizin bir anlamı yok takipcisiyiz dedehayırsızın

Külhanbeyi tarzında bize gider yapıp taraftarın üzerine yürüyen,

Bütün bir maç boyunca koltugundan kalkıp sahada takımı fark yerken kılını kıpırdatmayan,

Kaptanı yerde sakatlanıp kıvranırken biz tribünde merak ederken benchten ayaga kalkmak bir kenara kafasını bile çevirmeyen,(çarş günü efes maçında cüneytin sakatlandığı an)

4.lüğü hedef seçip, kafasında maçları bitiren

Taraftarın düzeyli eleştirisine yanıt vereceği yerde "aşağı insene" diye kavgaya davet eden ,

Külüpten maaşlı çalışan biri olmasına rağmen Bu taraftarın tribüne yakışmadığını, maçlara gelmeyin deyip posta koyacak cüretde olan bir hocaya

ASLA VE ASLA TAHAMMÜLÜMÜZ yok..

Gerekirse Küme düşelim ama değerlerimizi kaybetmeyelim!

Bu değişmediği sürece, kim gelmiş kim gitmiş ,transfermiş ,salonmuş hikaye...................

tribünde yaşananlar gerçekten utanç verici...madem protestoyu kaldıramıcaksınız o koltuklarda oturmayın...gerçekten galatasaray tribünlerinde gereginden fazla abi olunca durum böle oluyor...her maç bakıyorum tribünlere aynı adamlar en önde maçla alakaları yok 3 5 kişi ile kendilerini eglendiriyolar...o aynı adamlar dedigiim kişilerde maça bedava giren yönetimin kendi adamları...hiç unutmuyorum gs ülker maçı için abdi ipekçiye gelmiştim bi kere maçın başlamasına yarım saat kala dışarıda toplanan 30 40 gs taraftarı yanlarında gene o gs tribün abileri var...sonra birden sabahattin kurt isimli şahıs geldi elinde biletler önüne gelene bagırıp çagırıyo çocuklar abi bilet ver dedikçe onlara sürekli sıraya geçin lan deyip tekme tokat dalıyor...agzından küfür eksilmeyen sözde galatasaray sevdalısı abiler bunlar...