Zihniyete Selamlar Olsun!

Bu klüp her şekilde sponsor bulurdu, Ülker e mahkum değiliz deniyordu.
Nedir sıkıntı. Koltukta olmayınca sponsor gelmiyor mu bazıları tarafından.

sistemsizliğin sistem olduğu bir yerde sistem getirmek çok zor. elini taşın altına koyacak adam bulmak daha zor. allah işimizi rast getirsin.

Bence fazla abartıyoruz...Şimdi herkes bana tepki gösterecektir ama haklıyım yani bir okan çevik geldi diye bu kadar tepki vermek saçmalıktır...Yola gençlerle devam etcez diyen bir adama bizde seni yiğit sandıydık demek yanlıştır...Bence dogru secimlerle takımın yaş ortalaması 18 olsa bile bu iş tıkır tıkır yürür...ve Ben diyorum ki okan çevik bunu denemeli ve bizde ona destek olmalıyız...Sevgili Kerem konunun başındaki yazında her maçı önceden kafasında kaybetmiş koça selamlar olsun diyorsun ama sen bu konuyla 2009-2010 senesini baştan kaybetmiş oluyorsun..Biz yine taraftarlık görevimizi yerine getirelim.Biz taraftar gibi desteğimizi verelim daha işin başından köstek olmayalım bence...

Umut geçen senenin başında yaşanan olaylarda da söyledik olacakları, senenin baştan bittiğini.

Zor değil bunları görmek artık.

Murat Abiler başında söyledi, ben ortasında söylemeye başladım ne yazık ki biz tepkimizi herşey bittikten sonra verdik.

Şimdi soruyorum size, iyi bir tepki verseydik, Efes maçında otur yerine dışında daha onları kendine getirecek tepki verseydik böyle mi olurdu ?
Bu küçülmede bizim de payımız var.

Yani şimdi hiç bir oyuncu transferi yapılmadan daha sezona ayak basılmadan gelecegi görebildik yani öylemi...Açık konuşayım ben Murat Özyeri gitmesin grubundaydım...Ama Okan çeviginden Murat hocadan daglar kadar alt seviyede bir koç olduguna inanmıyorum bence onun kadar bilgili bir koçtur..Ama niyeyse herkes Okan çevik ilk antrenörlük deneyimini bizde yaşıyomuş gibi konuşuyor..

Ama verilen tepkiler de senin dediğin yönde degil ki...Yani herkes Okan Çeviğe yükleniyor...Bütün bunların tek sorumlusu vardı oda herkes tarafından biliniyor...

bu akşam oynanan efes pilsen-fbülker maçında ki oyuncu kalitesini ve bizim sevgili yöneticilerimizin gençleşme açıklamalarını düşününce benim ömrüm bir daha şampiyonluk görmeye yetmez.

sezon boyu son maça kadar takıma tam destek verdik, ama başarısız olduk yönetim hataları telafi edip önümüzde ki sezon için harekete geçmek yerine herşeyi bitiriyor.

çok yazık,

2009-10 sezonu hedefimiz play offlara katılmak mı, yoksa playy offta yarı finale çıkmak mı olacak, sayın Şardan

burda tartışılan şeyleri hala kavrayamamış kişiler görüyorum okan çevik koray hoca başkası...olay orda değil bugün fener efesi deplasmanda 2 kere yeniyorsa euroleague de top 16 da oynuyorsa basketbolun şuan 1 numaralı takımıysa galatasaray onun en büyük rakibi olmalıdır...O kadar acı veriyorki bunları buraya yazmak!galatasaray basit bir lig takımı olmaya doğru gidiyor ama hiçbir yöneticiye bu durum acı vermiyor kimsenin umrunda bile değil 3-4 amerikalı alıp takım play-off a kalsa yine başarılı denicek bu takıma!Ataşehirdeki salonlarıda bitince juventus ve torino gibi bir fark olacak basketbolda ve voleybolda...Çok üzgünüm GALATASARAY gibi büyük bir camianın taraftarıyım ama bu tabloları yaşamak derinden yaralıyor beni...Peki sizde bizim kadar üzgünmüsünüz yoksa kongrede rijkaard ın galatsaray FUTBOL takımını başarılarıylamı övüneceksiniz!Yeter artık bu zihniyet!Bizlere bu durumu yaşatmaya kimsenin hakkı yok!

Barış Gürek' Alıntı:
burda tartışılan şeyleri hala kavrayamamış kişiler görüyorum okan çevik koray hoca başkası...olay orda değil bugün fener efesi deplasmanda 2 kere yeniyorsa euroleague de top 16 da oynuyorsa basketbolun şuan 1 numaralı takımıysa galatasaray onun en büyük rakibi olmalıdır...O kadar acı veriyorki bunları buraya yazmak!galatasaray basit bir lig takımı olmaya doğru gidiyor ama hiçbir yöneticiye bu durum acı vermiyor kimsenin umrunda bile değil 3-4 amerikalı alıp takım play-off a kalsa yine başarılı denicek bu takıma!Ataşehirdeki salonlarıda bitince juventus ve torino gibi bir fark olacak basketbolda ve voleybolda...Çok üzgünüm GALATASARAY gibi büyük bir camianın taraftarıyım ama bu tabloları yaşamak derinden yaralıyor beni...Peki sizde bizim kadar üzgünmüsünüz yoksa kongrede rijkaard ın galatsaray FUTBOL takımını başarılarıylamı övüneceksiniz!Yeter artık bu zihniyet!Bizlere bu durumu yaşatmaya kimsenin hakkı yok!
Barış kardeş kendini yorma , anlamayan gözüken kişiler hedef saptırıyorlar. Gerçekleri aklı başında olan herkes biliyor. Bu zaten bizlere yeter.