Ziziç'in imza törenine gidiyoruz!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Gittik bağırdık, çağırdık, kpnuştuk, güldük, eğlendik, tanıştık, kısaca çok güzel oldu.

İnşallah bundan sonra bu olayı daha kalabalık olarak sürekli yapacağız, bu işi gelenek haline getirceğiz.

Gelen renkdaşlarıma tekrar teşekkürler :)

Bunlar bilindik şeyler bilinmeyenlerden paylaşacakların yok mu Eyüp ABİ :)

Bilinmeyen br şey öğrenemedim malesef.

Ziziç'in ben fener diyince, ''fener kaput finito finito'' demesi çok güzeldi :)

B_09ed1fec79ef332684e17e90e807e714.jpg

Eve şimdi geldim gerçekten çok güzel oldu resimde çektirdik.)ABDİ İPEKÇİDE OYANAYCAKMISIZ SÜPER oldu:)evden gizli çıktım ama tüm tvlere çıktık bu arada zizic eyüp abinin dediği gibi fener diyyince onu söledi:)Tşkler Eyüp abi:)

2 guardla anlaşmak üzere olduğumuz söylemiş galiba yani 1i 1 nuamra diğeri de 2 numara demi? En az Zizic kadar ses getirecek bir 4 nuamra demiş galiba?

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Eve şimdi geldim gerçekten çok güzel oldu resimde çektirdik.)ABDİ İPEKÇİDE OYANAYCAKMISIZ SÜPER oldu:)evden gizli çıktım ama tüm tvlere çıktık bu arada zizic eyüp abinin dediği gibi fener diyyince onu söledi:)Tşkler Eyüp abi:)
Ben teşekkür ederim, bir lafımla geldiniz saolun.

Ben de katılıyorum Eyüp beye. Çok güzel oldu. Bundan sonraki transferlerde daha kalabalık olalım, geleneksel bir şey olsun bu.

İmza törenine gelirsek bildiğimiz şeyler. tv de izlersiniz zaten.
bir kaç başlık vereyim
dedehayır tekrardan şu malum 4 numaradan bahsetti. Bir hafta geçtikten sonra tekrar söylediğine göre bence iş ciddi.
salon sorusuna Abdi ipekçi die cevap verdi ama her zamanki gibi kesin konuşmadı.

Zizic ise sakindi ,biz de böyle bomba bir transfer karşısında şaşkındık. :)
Sahada karşılıklı coşarız artık.

eyup abi sizin aranıza giremedim biraz uzaktan imza torenini izledim . sarı vosvos araba gordunmu , icindeki bendim

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:

okan sen evden gizli çıktın ben işyerinden bir işim var diyerek çıktım. bilseler zizicin imza törenine gittiğimi. düşünsenize müdürüm akşam tv de izleiyor beni, aman diyim :)

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":219adr2m]Eve şimdi geldim gerçekten çok güzel oldu resimde çektirdik.)ABDİ İPEKÇİDE OYANAYCAKMISIZ SÜPER oldu:)evden gizli çıktım ama tüm tvlere çıktık bu arada zizic eyüp abinin dediği gibi fener diyyince onu söledi:)Tşkler Eyüp abi:)

okan sen evden gizli çıktın ben işyerinden bir işim var diyerek çıktım. bilseler zizicin imza törenine gittiğimi. düşünsenize müdürüm akşam tv de izleiyor beni, aman diyim :)[/quote:219adr2m]

Şimdi eve gelince söledim az bağırdı ama olsun değdi:)

Emin Doğanca' Alıntı:
eyup abi sizin aranıza giremedim biraz uzaktan imza torenini izledim . sarı vosvos araba gordunmu , icindeki bendim
Neden gelmedin kardeşim, neyse bir dahaki sefere artık.

Can Akoğul!

Dostum seninle tanışmak iyi oldu, tekrardan tanıştığımıza memnun oldum diyorum.

Bu ara 15-20 kişiydik belki ama bu bir ilkti bence inşallah daha nice güzel organizasyonlar yapacağız.

Zizic resmen Aslan oldu
Galatasaray Cafe Crown'ın yeni transferi Andrija Zizic bugün düzenlenen imza töreninde medya mensuplarının karşısına çıktı. Mecidiyeköy'deki Cafe Crown Cafe'de düzenlenen törende Zizic, sarı kırmızılı taraftarların sevgi gösterisiyle karşılandı.

böyle yazmaları bile yeter !!!!

Eyüp bey ben de çok memnun oldum.

Kendi adıma konuşursam törendeki diğer arkadaşlarda tanışmak çok güzel oldu benim için.

Bundan sonraki imza töreni ctesi yapılsın. hele o söylenen 4 numara dedikleri gibiyse çadırı yıkarız valla :) Yönetime bir şekilde bildirelim bu konuyu.

Emin Doğanca' Alıntı:
Gördüm havalı havalı duruyordun orada :)

valla röportaj kısmına yetişebildim keşke biraz daha kalabalık olsaydık ama genede çok güzeldi inşallah bidahaki bomba transferimizde herkezi bekleriz gerçekten çok eğlenceli oluyo çok mutlu oluyo insan bu arada bence acayip bi pozitif enerji var zizic de bakalım hayırlısı