Ziziç'in imza törenine gidiyoruz!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Uzun zamandan beri, hatta yaşım elverdiği süreden beri ben böyle bir transfere şahit olmadım. Bunun için bir kez daha teşellür gerekir. Keşke bende İsatnbul'da olsaydım da gelebilseydim...

Lütfen müsait olan herkes gelsin, eminim çok hoş vakit geçireceğiz hemde bir ilki gerçekleştireceğiz:)

Haydi GS basket sevdalıları göreve!

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3ubvvhde]Lütfen müsait olan herkes gelsin, eminim çok hoş vakit geçireceğiz hemde bir ilki gerçekleştireceğiz:)

Haydi GS basket sevdalıları göreve!
eyüp abi yarın 100. yıl evren yazılı formam yanımdada kuzenimle orda olcam inş bulursun :)[/quote:3ubvvhde]Ne güzel o zaman tanışırız işte :)

Tekrar ediyorum, müsait olupta gelmeyen pişman olur, herkes törene :)

Arkadaşlar!

İmza törenine gelecek arkadaşlar mümkünse fotoğraf makineside getirsinler.

Eyüp abi kaç kişi oluyorsunuz toplam? Gstv vercek mi canlı yayınla??

İşten izin alıp gelicem, vaktim kısa olacak. Zizic diye bağırıp dönücem heralde. :) ama olsun bu tarihi anı yaşamak lazım

bir karışıklık olmaması açısından imza töreni çadırda yapılacak di mi?

Ne yazik ki gidemiyorum. Geceden beri baldırımda oluşan sertlikten dolayı yürümekte çok zorlanıyorum. :( Umarım güzel bir karşılama olur.

Can Akogul' Alıntı:
İşten izin alıp gelicem, vaktim kısa olacak. Zizic diye bağırıp dönücem heralde. :) ama olsun bu tarihi anı yaşamak lazım

bir karışıklık olmaması açısından imza töreni çadırda yapılacak di mi?

Medya Bilgilendirme: Andrija Zizic

Galatasaray Cafe Crown?ın yeni transferi Andrija Zizic için bugün (18 Temmuz 2008 Cuma) günü saat 12:30?da, Mecidiyeköy?deki kulüp binamızın karşısındaki Cafe Crown Cafe?de bir sözleşme töreni düzenlenecektir.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

15-20 kişi varmış. Zizic'in ve teknik kadronun çok hoşuna gitmiş. Böyle organizasyonlara devam etmeliyiz ;)

Fotoğraf da çekmişler. Koyarlar buraya ;)

Gittik bağırdık, çağırdık, kpnuştuk, güldük, eğlendik, tanıştık, kısaca çok güzel oldu.

İnşallah bundan sonra bu olayı daha kalabalık olarak sürekli yapacağız, bu işi gelenek haline getirceğiz.

Gelen renkdaşlarıma tekrar teşekkürler :)