Zvezdan Mitrović

Koç bu açıklamadan sonra aynı oyuncularla nasıl antremana çıkacak ?
Göksenin çıksın desin o zaman koçlar arasındaki fark ortaya çıktı diye. Böyle saçma bişey görmedim. Bu adam bu takımın başında değil maça tek bir antremana daha çıkarsa yazıklar olsun bu yönetime.

O sözü Halilovic ve Martin'den faydalanamadığı için söylemiş gibi görünüyor ama sene başında kurdurduğu kadro zaten hemen her rakibe karşı kalite dezavantajı yaşatıyor. Sanki bu 2 adam varken Fener'i filan 20'ye yatırıyorduk.

Neden henüz gönderilmedi anlamış değilim?
Lizbon deplasmanına yine bu koçla gitmek taraftar ile dalga geçmektir.
Bahçeşehir maçına da çıkarsa Can Natan ve Ömer Yalçınkaya başta olmak üzere sorumluluğu olan herkese medeni şekilde yani tezahüratlar ile gerekli tepkiler verilmeli.

Ben karşıyaka sonrası kesin koç degisikligi olur diye hayaller kuruyordum bide. al sana değişiklik derler adama hahah. yazık valla yazık, lig tam bizlikti bu yıl. herkes kötüyken aradan sıyrılıp ev sahibi avantajı alırdın şurda, finale kadar yolun açıktı. geçtim artık Haziran ortasına gelmeden Halil ve yeboah'ı almayı, sezon içinde erken reaksiyon da alınmadı. Efes maçından sonra karşıyaka deplasmanına kadar sadece 1 mağlubiyet hakkımız vardı ama biz o hakkı 4-5'e katladik, şu basit fiksturden rezil kepaze olup çıktık. karşıyaka deplasmanı da üstüne tüy dikti. artık değişim için daha ne olması lazım? şu adamın tazminatı için cebinden çıkarıp 2 kuruş koyacak kimse yok mu, zaten koyduğunuz parayı faiziyle hatta daha da ileri gidip kulübü icraya vererek fazlasıyla geri alıyorsunuz. erkek basketboldan mi gocunuyorsunuz Allah için biri müdahale etsin artık şu işe, Play in'de karşımıza gelecek rakipler eleyebileceğimiz rakipler, ligde kalan maçlarda Total 5 mağlubiyet alıp mevcut durumu düzeltme şansımız var yeter ki galip gelme alışkanlığı olsun. her şeyin çözümü çaresi belli, transferler de yapıldı. daha ne bekleniyor koç değişimi için?

Artık hocanın gönderilmesini beklemenin bir alemi yok.. Çünkü bundan daha kötü bir duruma düşemez takım.. O yüzden belliki kontrat bitene kadar devam edilecek..

Koç gitsin de kim gelirse gelsin gibi bir anlayış var herkeste.. Burası Galatasaray bu kabul edilemez. Hakan Demir iyi bir koç evet ama bence bizim seviyemiz için iyi bir tercih olmaz. Hakan Demir'in benimsediği koçluk tarzının en iyisi Oktay Mahmuti. Mahmuti basketboldan uzak kaldı gelmesin deniliyor aynı stil bir de 3-4 seviye daha alt bir koç olan Hakan Demir isteniyor:) Neredeyse Gökhan Taştimur gelsin denilecek.

Mitrovic gitmeli evet ama bir zahmet yerine de daha vizyonlu bir tercih yapılmalı. Hakan Demir'i getireceğime Pistiolis'i tekrar getiririm çok daha iyi.

Koç gitsin de kim gelirse gelsin gibi bir anlayış var herkeste.. Burası Galatasaray bu kabul edilemez. Hakan Demir iyi bir koç evet ama bence bizim seviyemiz için iyi bir tercih olmaz. Hakan Demir'in benimsediği koçluk tarzının en iyisi Oktay Mahmuti. Mahmuti basketboldan uzak kaldı gelmesin deniliyor aynı stil bir de 3-4 seviye daha alt bir koç olan Hakan Demir isteniyor:) Neredeyse Gökhan Taştimur gelsin denilecek.

Mitrovic gitmeli evet ama bir zahmet yerine de daha vizyonlu bir tercih yapılmalı. Hakan Demir'i getireceğime Pistiolis'i tekrar getiririm çok daha iyi.
Basketbolda “burası Galatasaray” sözünün, uzun zamandır hiçbir etkisi, ağırlığı yok ne yazık ki. Her geçen sezon daha da vasatlaşıyoruz ve bu kimsenin umrunda değil. Camia da bu duruma alkış tutuyor.

yerli getireceksek aktif yerliler içinde hakan demir'den iyisi yok bence. Ertuğrul hoca ural'ı bırakıp gelmez herhalde. heyecan arayalım desek Yakup sekizkok var onunla da gorusmusuz ama reddetmiş sanırım forumda öyle okumuştum. sonuç olarak hakan hoca iyidir. mitrovic'e tazminat yetiştiremeyen, 1 aydır tazminat görüşmesi yapan adamlar zaten mevcut ekonomik ortamda yabancıya gitmezlerdi.

bide yabancı getirsek en az 1.5 senelik sözleşme vermemiz lazım. hakan hoca'nın böyle bir şey için diretmez, sezonu en iyi yerde bitirir helalleşiriz yada yola devam ederiz. hayırlısı olsun bakalım.

Basketbolda “burası Galatasaray” sözünün, uzun zamandır hiçbir etkisi, ağırlığı yok ne yazık ki. Her geçen sezon daha da vasatlaşıyoruz ve bu kimsenin umrunda değil. Camia da bu duruma alkış tutuyor.
Bu doğru yani bir şekilde vasatlaştırdılar ve camia da bunu alkışlıyor ama bu durum kabul edilmemeli.

Yabancı koç getirebilecek bir vizyonu olduğunu sanmıyorum Yalçınkaya'nın belki birkaç tane koç tanıyordur o kadar.
İlla yerli gelecekse tercihim Mahmuti- Yakup Sekizkök-Ertuğrul Erdoğan- Hakan Demir şeklinde olur. Ertuğrul Erdoğan'ın Galatasaray'ı reddedeceğini filan sanmıyorum açıkçası. Pistiolis'in dönmesi de Mahmuti dışındaki yerli koçlar söz konusu olduğunda iyi bir tercih olabilir.

Henüz istifa ettiği ya da görevden alındığı haberi gelmemesi büyük saçmalık. Hadi kendisi aymaz diyelim peki ya bizimkiler daha ne bekliyor 🤦‍♂️

İşim teknik tarafına o kadar hakim değilim ama yorum yapacağım. Ben Mitrovic'in set temposunun düşük olduğunu düşünüyorum. Hem set temposu düşük, hem net skorer kısa ve atletik uzun yok takım otomatik olarak üretemez hale geliyor. Mitrovic tarzı hocalara 1 tane ekmeğini taştan çıkaran uzun ve 1 tane de atlet pota altını karartan uzun şart oğlu şart çünkü alan açılmıyor. Geçen sene playofflarda takımın iyi görünmesinin en önemli nedeni Dylan Ennis'in performansıydı. Onun da oyuncu profilini hepimiz biliyoruz zaten.

Martin yerine gelecek oyuncu net skorer bir 3.5 numara olmalı. Yoksa bu düşük set temposunda oyunu açmanın başka yolu olduğunu düşünmüyorum. Bu arada unutmuşum oyunu açmanın kısa ve doğru bir yolu var... HOCAYI GÖNDERMEK...