Zvezdan Mitrović

Getirmeyi kim akıl etti bilmiyorum ama çok doğru bir isim. tabii mitrovic geldiyse hakkını da vermeli yönetim. minimum 4-5 milyon dolar bütçemiz olmalı gelecek sezon.

Hiç Sanmıyorum kendi radarında olduğunu kendi listesinde Koray Mincinözlü,Halil Üner,Murat Özyer vardır.
abartma istersen. Turgay Zeytingözün Banvitte calistigi hocalara bak anlarsin nasil bir listesi oldugunu.

Bu kadar zormu objektiv elestiri yapmak? Hatalarini söylemek baska, yerden yere acimasiz halde gecmisteki basarilini görmezden gelip sirf kötülemek baska.

abartma istersen. Turgay Zeytingözün Banvitte calistigi hocalara bak anlarsin nasil bir listesi
oldugunu.

Bu kadar zormu objektiv elestiri yapmak? Hatalarini söylemek baska, yerden yere acimasiz halde gecmisteki basarilini görmezden gelip sirf kötülemek baska.
İlk yıl, Banvit için fırtınalı geçmişti fakat Baldwin ve ekibi, gemiyi bir şekilde limana yanaştırmayı başardı. İkinci sezon öncesi hedefler yine büyük değildi. Banvit, başarılı olmak için bir sistem oturtmak gerektiğinin farkındaydı. Bu da zaman alacaktı. Baldwin, ikinci sezonunda takıma kendi transferlerini yaptı ve yolculuk başladı.

Banvit tarihinin ikinci miladı olarak sayabileceğimiz yıl, 2009 yazı olabilir. Bandırma ekibi sezon başlangıcı öncesi Türkiye A Milli Takım yardımcı antrenörlük görevini sürdüren Orhun Ene ile 3 yıllık bir anlaşma imzalıyor.

Zeljko Obradovic’in yardımcılığından sonra 1 yıl izin yapan Dimitris Itoudis, Türk basketbol severler için de bir merak konusuydu. O, olağanüstü bir ikinci adam mıydı? Basketbolu kitap gibi bilmeniz, başantrenör olacağınız anlamına gelmiyor haliyle. Liderlik için başka melekelerinizin bulunması da şart.

Kaynek Eurohoops Gördüğün gibi Dosttum 2 tane yardımcı Koç bir tane Hiç avrupada çalışmamış Koç getirmiş..

Muhalefet yapmak için yapmayalım

Turgay Zeytingöz Pistiolis hamlesi ile risk almıştı. Başlarda hepimiz de çok sevdik ama tutmadı malesef. Şimdi böyle iyi bir koç getirerek olması gerekeni yaptı Turgay bey. Sırada iyi bir kadro kurmak var hocaya güveniyorum.

Temel eleştirim bütçe olur Telekom Bursa Karşıyaka Bahçeşehir 'den en az 1milyon dolar fazla koymalisin ki hedef ile bütçe anlamlı olsun. Bu da Turgay beyin alanı değil.

Turgay beyin yerli tercihlerini ve sezon arası yapılan Hummer transferini eleştiririm. Yerli katkısını hafife aldı, gelen geçen pota altında cirit atarken ribaund alamazken Floyd'a güvenip Hummer'ı tercih etti.

Geldiğinde sevinmiştim, şubedeki gudubetliğe rağmen az da olsa ümitliydim kendisinden lâkin kritik bölgelere yaptığı saçma sapan iki hamleyle bir anda tüm rüzgârı tersine çevirmeyi başardı. Maşallah dediğimiz üç gün yaşamıyor ne yazık ki. Halilovic ve Yeboah tercihlerine de saygı falan duymuyorum. İkisini alıp şu an gidebilir hattâ.

Son düzenleme:
Yaman kardeşim , inşallah bu hoca ilede dediğin gibi , sorun yaşamadan en tezinden yollarımız ayrılsa. Çünkü perşembenin, gelişi çarşambadan belli oluyor. Hocamız, malesef ısrarla bu atasözünü, doğrular gariplikler peşinde .

Bu hoca takimi playoffa soksun benim icin sampiyon olmuscasina buyuk basaridir.

Koc isin zor. Hem karnim doysun, hem de tepside boregim olsun diyen bir yonetim ile calisiyorsun. Ustune beklentleri yuksek olan (sonuna kadar haklilar) bir taraftar grubu var. Kolay gele, basarilar dilerim.

Koçların Avrupalı oyuncu eklemeleri bence fark yaratıyor ancak Halilovic sertlik mi katacak oyun aklı mı çok üst düzey veya genç mi? Kafamda soru işaretleri olsa da saygı duymak ve görmek gerekiyor. Ben asıl Yeboah'a takıldım. Son gün bile gelişim liginden benzer oyuncular düşüyor.

Bunlar bir yana şu ana kadar koçla ilgili izlenimlerim çok olumlu. Bir izleyip görelim bakalım.

Koçların Avrupalı oyuncu eklemeleri bence fark yaratıyor ancak Halilovic sertlik mi katacak oyun aklı mı çok üst düzey veya genç mi? Kafamda soru işaretleri olsa da saygı duymak ve görmek gerekiyor. Ben asıl Yeboah'a takıldım. Son gün bile gelişim liginden benzer oyuncular düşüyor.

Bunlar bir yana şu ana kadar koçla ilgili izlenimlerim çok olumlu. Bir izleyip görelim bakalım.

Genç değil tâbi de atletizmi ve gücü el verdiği ölçüde sert ,en azından sert olmaya çalışan,bir oyuncu gibi geldi bana genel olarak oyun aklı da fena olmamalı geldiği takımda 2 guard dışında en çok asist yapan oyuncuyumus öte yandan hücumda epey kısıtlı p&r dışında belki boşluk bulursa yüzü dönuk bire birde potaya gıdıp sayı bulur sut yok biraz sağlam rakibe karşı sırtı dönük birşey de üretemez gibi