Zvezdan Mitrović

Yollar ayrılabilir de çok tatmin edici bir isim yoksa sezon ortası yeni koç gelmesin bu sefer dar havuzdan seçim yapıyoruz iki seferdir

valla Selçuk ernak da ekmek buldu ben mitrovic giderse bu sefer kesin getirirler diyordum. yerli de alternatif kalmadı. boştaki yabancı koçlar içinde taraftarı tatmin edecek isimler de bu şubeye gelir mi bilmiyorum. bcl'den koptuk bence, belki yeni bir challenge deniyoruzdur 4/4 yada 3/4 yapıp play in kovalariz ama zerre ihtimal vermiyorum. sadece lige odaklanacaksak koçla yolların ayrılmasına gerek yok. ayrılırsa bunlar gidip Ahmet çakı getirir çünkü en iyi ihtimalle. önümüzde ksk maçına kadar 5/5 yapılacak bir fikstür var. bu fiksturden tek bir fire verirsek Ahmet çakı'ya bile razıyım. yok 5/5 yapar, ksk maçına efes maçı da dahil 6/6 ile gidersek koçla barışır herkes.

sözün özü, bcl hedefi yine patladı. o yüzden koç konusunda beklemenin zararı yok.

Vertigo hastaligi var lütfen yorum yaparken göz önünde bulunduralim.
Vertigo cok zor bir hastalik ani ruh degisimleri olabiliyor
Yeni değil bu hastalığı birkaç yıldır var o kadar kötü durumda da değil.
BCL 'de Benfica'ya da yenilirsek dağıtalım takımı daha iyi gerek yok ligde 6 ve pahalı yabancıya J.Martin en fazla kazanan olarak olmasa da olur Samet'in süresi artar.

valla Selçuk ernak da ekmek buldu ben mitrovic giderse bu sefer kesin getirirler diyordum. yerli de alternatif kalmadı. boştaki yabancı koçlar içinde taraftarı tatmin edecek isimler de bu şubeye gelir mi bilmiyorum. bcl'den koptuk bence, belki yeni bir challenge deniyoruzdur 4/4 yada 3/4 yapıp play in kovalariz ama zerre ihtimal vermiyorum. sadece lige odaklanacaksak koçla yolların ayrılmasına gerek yok. ayrılırsa bunlar gidip Ahmet çakı getirir çünkü en iyi ihtimalle. önümüzde ksk maçına kadar 5/5 yapılacak bir fikstür var. bu fiksturden tek bir fire verirsek Ahmet çakı'ya bile razıyım. yok 5/5 yapar, ksk maçına efes maçı da dahil 6/6 ile gidersek koçla barışır herkes.

sözün özü, bcl hedefi yine patladı. o yüzden koç konusunda beklemenin zararı yok.
iyi bir yabancı hoca bulamıyorlarsa Mahmuti'yi getirsinler. Bundan kötü olmaz.

iyi bir yabancı hoca bulamıyorlarsa Mahmuti'yi getirsinler. Bundan kötü olmaz.
Abi Mahmuti'yi bekliyorum epeydir. Yüksek bir para talebi olur diye mi gitmiyorlar bilemedim ama Pistiolis sonrası ilk gidilmesi gereken kişi kendisiydi bence. Beşiktaş Ahmet Kandemir sonrası kendisine gitmiş ama yüksek maaş talebi yüzünden anlasamamislar gibisinden bir haber okumuştum. Bu bütçelere başarı kovalayan yada en azından taraftarını memnun etmek isteyen yönetim oktay hoca'ya çıkarıp verecek parasını bir zahmet. Öyle alelade birisi değil oktay hoca. taraftarı da yeniden salona çekecek isimlerden birisi.

Mitrovic'in açıklamaları zırvalıktan başka bir şey değil. Avrupa'da kulüpler kapında köle değildi. Gelebileceğin en yüksek bütçeye geldi yoksa son zamanlardaki formuyla çalıştıracağı en büyük takım Cholet falan olurdu. Ki beklentinin de taraftar nezdinde söylediği kadar büyük olduğunu düşünmüyorum. Ama evinde Paok'a yenilmenin, bu derece keyifsiz basketbolun sorumlusu beklentisi olan(!) taraftar olmadığı bir gerçek.

Fenerbahçe, Efes, Karşıyaka bütçesel olarak bizden daha iyi durumdalar, Bahçeşehir her ne kadar yüksek olsa da zaten adamlar yıllardır istikrarlı şekilde başarısız. Ortaya koyulan bir oyun yok ve bunun sorumlusu beklentisi olan ben değilim. 500 bin dolar para verdiğiniz Jarell Martin böyleyse, demek ki sorumlu sizsiniz.

Ha şubenin şu durumundan ne kendisi, ne biz sorumluyuz. Orası ayrı mesele, ama bu sahada oynanan basketbolun rezalet olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Sıradaki 3 maç dişe diş ve bana göre bizim yarım buçuk önde olduğumuz takimlara karşı oynanacak. hatta Bursa'dan iyiyiz bence, içerde Telekom ve akabine dacka deplasmanı. sonrasında Bursa-Çekmece-Bodrum maçları var. burayı 5/5 ile geçmek, hiç fire vermemek çok ama çok önemli. sezonu Efes maçına kadar kapattigimizi düşünüyordum lig konusunda ama Efes galibiyeti sonrası ligde düzlüğe çıkmak için hala bir umut var. hoca eğer koltuğunu düşünüyorsa bu süreç çok kritik kendisi için. hiç fire vermemesi lazım, 0 kredisi var artık cepte. bcl içinse diyecek bir şeyim yok. taraftar olarak olumlamaya çalışıyorum vaziyeti. hep Ufuk Sarıca mı Avrupa'dan kopup lige abanacak bir kere de biz yapalım diye avutuyorum kendimi.

Göksenin 30 dakika süre verdin. Sadık Emir Kabaca 5 oynadığında takıma zarar vermesi ortadayken, onu 20 dakika 5 oynattın. Samet Geyik'e 1 dakika bile süre vermedin. Süper bir kadromuz yok ama bu kadroda bile koçluk dokunuşu yok. Tam tersine koçun takıma zarar vermesi var. Şu kadro Andreas Pistiolis ya da Ertuğrul Erdoğan'ın elinde olsa bu kadar kötü duruma düşmezdik. Bundan adım gibi eminim.

Ekrem Memnun'un 2 yıl önceki koçluğundan beri böyle aciz bir koç performansı görmemiştim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gelmene sevinmiştim ama maalesef gitme vaktin geldi. Takımın ne oynadığı belli değil. Organizasyon sıfıra yakın. Topu eline alan süreyi bitiriyor. Savunma desen daha kötü durumda ve sen gitmeden düzelecek gibi de değil. Ayrıca ben Samet geyiği izlemek istiyorum. Küstürdün resmen güzelim adamı takıma.

Kendisine Norm Ender’in dizeleriyle seslenmek istiyorum. Kendisi, GM hatta yönetimdeki basketbol düşmanları hepsi birden giderse iyi olur.

İyi bir genel menajer ve az ilgili bir yöneticiyle bizim seviye takım için iyi bir antrenör olabilirdi bence. Bize lütuf gibi gelip bütün ipler teslim edildiği için berbat transferlerle az başarılı olma şansını da hiç etmiş. Şimdi hırsını biraz kendinden, çokca hakemlerden, yer yer de oyunculardan çıkarmaya çalışıyor ama nafile. Bu sezonun kadrosu ölü doğmuş artık. Böyle yöneticilerle yerine düşünülebilecek profilleri şöyle bir hayal etmeye çalışınca sadece saha içiyle ilgilenmesini sağlayacak bir yönetimle kalsa daha az zararlı mı çıkarız diye düşünüyorum da kulübümüzün amatör branşlara dair tek vizyonu sahaya çıkmak olduğu için gitmesi ya da kalması benim için çok anlam ifade etmiyor. Kadın takımına olduğu gibi doğru aşı yapılmadığı müddetçe o gitsin, şimdi bu gitsin, bu çok kaldı demeye yıllarca devam ederiz nasıl olsa.