2020-2021 Galatasaray Futbol Takımı

Bu arkadaş gelse bile sorunlu çıkabilir o zaman. Bizi istemeyen bir oyuncuda bu kadar ısrar etmek yanlış.

Bide diagneyi gönderiyorlardı:) biz şampiyonluk beklerken ciddi ciddi forvette babele kalabilirdik.

Son düzenleme:
Mohammed transferinde sanırım yanlış manejerle görüşmüşüz 😂 nasıl bir yönetimle sınanıyoruz biz yahu..

S.Etienne'nin ismi bile bize göre ağır basıyor. Biz hâlâ kendimizi avrupa fatihi diye abartalım

Son düzenleme:
S.etienne Fransanın en köklü kulüplerinden biri son 20 yılda çok bir başarısı olmasada ağırlığı olan bir kulup üstelik Afrikalı forvetleri parlatma konusunda son zamanlarda oldukça iyiler. İşin tuhaf olanı bizi istemeyeni biz niye istiyoruz bu nasıl bir saçmalıktır. Açıklama yapılması gerekiyor.

Fatih Terim vermedi mi Mustafa Muhammed ismini? Neden yönetime hem bunun hem de İrfan Can'ın transferi için sallanıyor? Tamam yönetimin başka beceriksizlikleri var lakin hem oyuncunun bizi istemediğini söyleyip hem de yönetime sallamak komik oluyor.

Mohammed transferinde sanırım yanlış manejerle görüşmüşüz 😂 nasıl bir yönetimle sınanıyoruz biz yahu..

S.Etienne'nin ismi bile bize göre ağır basıyor. Biz hâlâ kendimizi avrupa fatihi diye abartalım

S.Etienne'nin galiba ilk seferde vazgeçmesinin sebebi bu 3 tane menajeri varmış.Birde bu mısır spor basını da aynı bizimkilere benziyor.Zamalek kulübünün televizyonu bize gelmek istediğini söyledi sonra kendi bu tv kendi sitesinde S.Etienne ve bizim istediğimizi yazdı ilginç.

Fatih Terim vermedi mi Mustafa Muhammed ismini? Neden yönetime hem bunun hem de İrfan Can'ın transferi için sallanıyor? Tamam yönetimin başka beceriksizlikleri var lakin hem oyuncunun bizi istemediğini söyleyip hem de yönetime sallamak komik oluyor.

Fatih Hoca transferi istedi doğru.
Ama uzatın son güne bırakın mı dedi?
Bakın Fb'ye. Adamlar süratli oyuncu eksiklikleri var diye sene sonunda gelecek adamı şimdi getirmeye başladılar.
Fatih hocaya laf söylemek için yer arıyorsunuz.
Boşuna çabalamayın...

Bu kadar dandik bir ligde hiç de göz alıcı istatistikleri olmayan, CV'si boş bir oyuncu için transfer sezonunun sonuna kadar bekleyip son gün Aaron Boupendza'ya paraları gömmesek bari!

Şube bu kadar mı kısır yahu hep aynı oyuncular arasında dönüp duruyoruz?

Fatih Hoca transferi istedi doğru.
Ama uzatın son güne bırakın mı dedi?
Bakın Fb'ye. Adamlar süratli oyuncu eksiklikleri var diye sene sonunda gelecek adamı şimdi getirmeye başladılar.
Fatih hocaya laf söylemek için yer arıyorsunuz.
Boşuna çabalamayın...
fb'nin tek derdi avrupa kupalarına gidememe pahasına lig şampiyonluğu. Mali genel kurullarında personel maaşları ortaya çıkar ve onların batmaları da bizi ilgiliendirmez. Ünal Aysal ve Dursun Özbek övgüleri görüyorum taraftar sitelerinde daha da sinirleniyorum.

Fatih Terim çözümsüz kalınca hep transfer diye sayıklar ya da yönetimlerle ego savaşına girer. Faruk Süren yönetimi ile kavga etti, Cechi Gori ile kavga etti Milan macerası kavga edemeden bitti. Özhan Canaydın ile de Canaydın'ın camia içindeki gücü nedeniyle kavga edemedi. Ünal Aysal'la beraber geldiklerinde başarısız biten milli takım macerası sonrası uslu uslu geldi ve bir süre ses çıkarmadı.

Beyimiz sonra ne yaptı Mersin İdman Yurdu maçı sonrası çok açıklama yapacağım sezon sonu deyip TFF'ye aba altından sopa gösterdikten sonra Yıldo ile gülüşe gülüşe imzalar attı. Milli takım macerası bir kavga ile bitince yine uslu uslu geldi. Hatırlarsınız o dönemin Fatih Terim'ini hakemlere, rakiplere çok sakin şekilde davranıyorlardı.

2 yıl üstt üste şampiyon olduk ve lütfen o dönemler rakiplerin yaptıkları aptallıklara da bakın. Geçen sezon Ali Koç laf etti diye kavga etti. Sürekli kavga aramak normal değil.

Geçen sezon yine salgın nedeniyle ligin tatil edilmesi öncesi takım toparlandı lakin geri dönüşte takım akıl almaz derecede düştü. Ben bunu sadece Muslera'nın sakatlığıyla açıklanamaz.

Eldeki ekonomik durumu biliyor ya kabul edecek Sergen gibi ya da gidecek. Bakın Milli Takım sallantıda olsaydı bugüne kadar gitmişti.

fb'nin tek derdi avrupa kupalarına gidememe pahasına lig şampiyonluğu. Mali genel kurullarında personel maaşları ortaya çıkar ve onların batmaları da bizi ilgiliendirmez. Ünal Aysal ve Dursun Özbek övgüleri görüyorum taraftar sitelerinde daha da sinirleniyorum.

Fatih Terim çözümsüz kalınca hep transfer diye sayıklar ya da yönetimlerle ego savaşına girer. Faruk Süren yönetimi ile kavga etti, Cechi Gori ile kavga etti Milan macerası kavga edemeden bitti. Özhan Canaydın ile de Canaydın'ın camia içindeki gücü nedeniyle kavga edemedi. Ünal Aysal'la beraber geldiklerinde başarısız biten milli takım macerası sonrası uslu uslu geldi ve bir süre ses çıkarmadı.

Beyimiz sonra ne yaptı Mersin İdman Yurdu maçı sonrası çok açıklama yapacağım sezon sonu deyip TFF'ye aba altından sopa gösterdikten sonra Yıldo ile gülüşe gülüşe imzalar attı. Milli takım macerası bir kavga ile bitince yine uslu uslu geldi. Hatırlarsınız o dönemin Fatih Terim'ini hakemlere, rakiplere çok sakin şekilde davranıyorlardı.

2 yıl üstt üste şampiyon olduk ve lütfen o dönemler rakiplerin yaptıkları aptallıklara da bakın. Geçen sezon Ali Koç laf etti diye kavga etti. Sürekli kavga aramak normal değil.

Geçen sezon yine salgın nedeniyle ligin tatil edilmesi öncesi takım toparlandı lakin geri dönüşte takım akıl almaz derecede düştü. Ben bunu sadece Muslera'nın sakatlığıyla açıklanamaz.

Eldeki ekonomik durumu biliyor ya kabul edecek Sergen gibi ya da gidecek. Bakın Milli Takım sallantıda olsaydı bugüne kadar gitmişti.

Milli takım sallantı da zaten C grubuna düştük😅

Allah aşkına Sergen diyorsunuz da kadrosunun genişliğini kendisi mi yaptı. Roserier, Josef, Ghezzal, Aboubakar gibi istekleri tek tek yerine getirildi. Fatih hoca ilk yarı yedek 6'sız oynadı. Falcao, Diagne, Babel, Feghouli ve Muslera sakatlıklar ile uğraştı. Kadro derinliğimiz yok kabul edin yahu 🤦‍♂️

Muslera'nın sakatlığı tek başına sıkıntı olur. Bakınız Liverpol'da Dijk yok ne hale geldiler.

Ali Koç'a başkan ve yönetim cevap vermeyince iş Fatih hocaya kalıyor. Ne yapsın garibim.

Bana da kalsın bıraksın. Geçsin Başkanlığa o da rahat etsin bizde...

Zamalek yöneticileri, St. Etienne’in tekliflerini doğrulamayı reddediyor. Roland Romeyer’in sözlerinden dolayı, St. Etienne ile anlaşmayı reddediyorlar! (@ManuLonjon)

Ben hayatımda böyle bir transfer olayın şahit olmadım. Her saat başı gideceği takım değişiyor. Ama hiç bir takıma da gitmiyor 😅

Bu adamdan bundan sonra faydalanamayız. Başka genç scout transferine yönelmemiz lazım. Jorgensen falan ile olacak iş değil. Elmander kefil olmamıştır inşAllah...

Milli takım sallantı da zaten C grubuna düştük😅

Allah aşkına Sergen diyorsunuz da kadrosunun genişliğini kendisi mi yaptı. Roserier, Josef, Ghezzal, Aboubakar gibi istekleri tek tek yerine getirildi. Fatih hoca ilk yarı yedek 6'sız oynadı. Falcao, Diagne, Babel, Feghouli ve Muslera sakatlıklar ile uğraştı. Kadro derinliğimiz yok kabul edin yahu 🤦‍♂️

Muslera'nın sakatlığı tek başına sıkıntı olur. Bakınız Liverpol'da Dijk yok ne hale geldiler.

Ali Koç'a başkan ve yönetim cevap vermeyince iş Fatih hocaya kalıyor. Ne yapsın garibim.

Bana da kalsın bıraksın. Geçsin Başkanlığa o da rahat etsin bizde...
Avrupa Şampiyonunsa gidildi. Biz de kimse uluslar ligini umursamıyor. Ali Koç'a kimse cevap vermek zorunda değil geldiğinden beri transfer yapmaktan başka başarısı olmayan bir zavallıyı umursamamak daha doğrusu.

Aboubakar büyük kumardı tuttu diye güzelleme yapılıyor. Son 2 yıl doğru düzgün top oynanamış bir futbolcuydu. Yönetimin iki hatası var Babel'i Terim istedi diye abut subuk bir sözleşme ile almak ve gariptir bu boş transfere pek ses çıkarılmıyor ve Falcao transferi. Ben yönetimden memnun değilim uluslararası ilişkileri sıfır ne kadar yönetici varsa bizim kulüpte. Ghezal, Leicester ve sonrası doğru düzgün oynamadı. Bu transferleri bizim yönetim yapsa yeri göğü inletirdik hatta eminim Terim bunları şu form durumlarına getiremezdi.

Terim kulübe gelirken ekonomik durumu biliyordu ve buna göre hareket etmeliydi.

Vay arkadaş sanarsın uluslararası yildiz forvet alıyoruz, ne uyuz çıktılar.:D hiç olmadı hataydaki forveti 2 civarı fiyata kapalım. Bu mısırlı arkadaşı beklersek diagne kazmasini kalacağız gibi duruyor.

Gerçekten bu kadar tuhaf bir transfer hikayesi uzun zamandır görmedim yani yarım saatte bir farklı yerlerden bilgi geliyor en son Mido konuştu avrupadan başka bir kulübe gideceğini söylüyor. Mohammed olmazsa yedeği Jorgensen haberi çıkıyor eğer doğruysa bu transferin nedir nasıl yapılır dersi alması gerekiyor. Bu adam olmuyorsa B planı yakın yaşlarda, benzer tipte bir oyuncu olmalı 31 yaşında ki kronik sakat Jorgensen değil. Merakla bekliyorum İrfan'ın da bize geleceğini düşünüyorum Marsilya falan hikaye kimse bizim kadar amatör değil öyle bonservis ile alacağı adamı son üç güne bırakmaz. İrfan'ın da Fb ye gideceğini düşünmüyorum Oğulcan-Taylan etkisi ile.

Kerem Aktürkoğlu, askere çağırıldı. Aktürkoğlu'na piyade olarak Erzincan şehri çıktı.

Askerliğinin son günü olduğu için erteleme yapamayan Kerem Aktürkoğlu, bakaya düşüyor. Bedelli askerlik ihtimali ortadan kalkan Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray, TFF ile görüşecek. Durumun çözülmesi bekleniyor.

Çıldırmamak elde değil 😅

Elin mısırlı çaylak oyuncusu için tüm camia nefesini tutmuş bekliyor. Sanki bana Lewandowski.

Bu gözler Jardel, Drogba gördü. Bu kadar da düşmeyin be kardeşim. Koca kulüpte bir tane mi profesyonel olmaz.. Son güne kadar hamle yapmazsanız lütfen son gün de yapmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mohammed > Galatasaray

Diagne- W.Brow

St.etienne peşin para koymasına rağmen zamalek vermedi o açıklamalar yüzünden. oyuncuda takımından ayrılmak istediği için etienne olmuyorsa galatasaraya gideyim diye düşündü sanırım. bu sefer oldu.

edit: kulübümüz kerem olayını yalanladı.

Kerem Aktürkoğlu, askere çağırıldı. Aktürkoğlu'na piyade olarak Erzincan şehri çıktı.

Askerliğinin son günü olduğu için erteleme yapamayan Kerem Aktürkoğlu, bakaya düşüyor. Bedelli askerlik ihtimali ortadan kalkan Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray, TFF ile görüşecek. Durumun çözülmesi bekleniyor.

Çıldırmamak elde değil 😅

Resmi site haberin doğru olmadığını bildirdi. Kerem tam forma girmişken ve katkı da veriyorken gitmesi üzerdi beni. Neyse ki böyle bir şey yokmuş...

Diagne zorunlu satın alma opsiyonu ile gönderilmiş. büyük ihtimalle bu arkadaştan nihayet kurtulduk. opsiyonu kaç acaba ?

Diagne zorunlu satın alma opsiyonu ile gönderilmiş. büyük ihtimalle bu arkadaştan nihayet kurtulduk. opsiyonu kaç acaba ?
Denildiği gibi ligde kalma şartı ile satın alma şartı konulduysa o iş yaş ama orada verimli olur ve misal şöyle 10 gol civarı bir skor bulursa başka kulüplerden de talipler çıkabilir.
Bir de Gedson konuşuluyor ki olursa çok iyi olur. Sezon sonu milli takım için canını dişine takar.

Son düzenleme: