6. Maç Biletleri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler neyin peşindeyiz? Biz emniyete haber versek ne olacak biliyoruz herşey biletix gişesindeki kişinin varsa adamlığına kalmış kişi başına max 4 tane verecek geçecek ve aynı kişi defalarca bilet alamayacak bu kadar basit. Ama birilerinin çıkarı varsa ve aynı kişilere yüzlerce bilet veriyorsa geçmiş olsun...

Hepsi danışıklı dövüş yapıyor. Anca biz taraftar olarak karaborsa almayacağız ki biletler ellerinde patlasın. Karaborsa maça gireceğime evde parçalıyı giyip desteklerim daha iyi.

Arkadaslar,

Karaborsa yaptigini dusundugunuz kisilerin bilgilerini (cep telefonu numarasi, e-mail adresi ve/veya gonderilen e-mail ciktisi) lutfen polise veriniz.

Sırf bilet bulabilmek için biletixte tanıştığımız iki arkadaşla saat 11'den 12'ye kadar taksiyle biletix biletix dolaştık taksiye vereceğimiz parayla karaborsa alabilirdik ama yapmadık lütfen kimse de yapmasın ve o hilkat garibelerin ekmeğine yağ sürmesin lütfen...

Bence bundan sonra karar alalım. Maç günleri bize karaborsa teklif edenleri anında polise şikayet edelim yerlerini gösterelim. Yönetimden de bu konuda önlem almasını isteyelim.
Abi adamlar artık çete olmuşlar, cebinde bıçağı da var, sustalısı da var, bir şey desen gösteriyor ucundan, sen de mecburen susuyorsun. Polis şikayet edeyim desen onlar da anca garibanları joplamasını biliyor. Bence bu işin en kesin yolu biletlerde isim basılı olması ve girişte kimlik kontrolü.

Arkadaşlar fazladan aldığımız biletleri tek elde topladım bilet isteyen (7 tl olacak tabiki kimsenin aklına herhangi birşey gelmesin) bana şu an özelden ulaşsın.

Amaç bizden kimse dışarda kalmasın.

Sırf bilet bulabilmek için biletixte tanıştığımız iki arkadaşla saat 11'den 12'ye kadar taksiyle biletix biletix dolaştık taksiye vereceğimiz parayla karaborsa alabilirdik ama yapmadık lütfen kimse de yapmasın ve o hilkat garibelerin ekmeğine yağ sürmesin lütfen...

Haklsın ama bilinçlenecek kişi sayısı belki 5 belki 10 o mahluklar o biletleri yine satıcaklar
tuhaf olan birde alenen bilet lazımı diye soruyolar demekki hiç bir yaptırım yok o zaman biz neden alın teriyle çalışıyoruz
çok değil bende alsaydım 20 tane bilet satsaydım 30 liraya en az 400lira kaldırırdım suça teşvik ediyorlar resmen
hakkıyla kazananın hakkını korumazlarsa ne olacak bu işin sonu merak ediyorum

Arkadaşlar ilk fener maçında insanlara 10 tane bilet aldım abi gelince verecez dediler falan 6 tanesi elimde kaldı o yüzden 7 tl ücretini havale edebilecek olanlar bilet talebinde bulunsun benden ayrıca 15 tane bilet var isterken abartmayın yüzlerce bilet sahibi bir insan değilim :) . Eşden dosttan fazla biletleri aldım bu maç benim için önemli basketbolu bilen insanlar salonda olmalı.

Arkadaşlar ilk fener maçında insanlara 10 tane bilet aldım abi gelince verecez dediler falan 6 tanesi elimde kaldı o yüzden 7 tl ücretini havale edebilecek olanlar bilet talebinde bulunsun benden ayrıca 15 tane bilet var isterken abartmayın yüzlerce bilet sahibi bir insan değilim :) . Eşden dosttan fazla biletleri aldım bu maç benim için önemli basketbolu bilen insanlar salonda olmalı.

Hesap numarasını verebilir misin Şamil.Hemen havale edeyim sana..Özelden mesaj attım fakat göremedin sanırım. İyi haberlerini bekliyorum..

Şamil, bana kalırsa her üyeye tek bilet, ikinci kişi kardeşi filan ise en fazla 2 bilet verilsin. Önce forum üyeleri, kalırsa forum üyelerinin arkadaşları...

şamil abi bursa'dan kuzenimle geliyoruz... 1 bilet Hüseyin Ünlü abimiz sağolsun buldu ama 1 bilet daha lazım. özelden mesaj attım gelmiştir umarım. telefonla irtibata geçsek?

yaptığımız liste pek işe yaramadı sanırım :) ekşi sözlükte ''eeb'' nickli arkadaş maşallah karaborsıcaların çektiği fiyatın çok üstünde para çekti. bunlara para bayılmaktansa evde parçalımla beraber izlerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...