6. Maç Biletleri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar daha maçın biletleri satışa çıkmadan adamın açtığı bir başlık gördüm.
Yazılış tarihi 14 Haziran, güncelleme bu sabah 8:47'de... Şimdi bu arkadaş bilet alacağını nereden biliyor? Biletix mi yanlışı yapan? Yoksa kulüp bazı kişilere davetiye bilet veriyor onlar mı karaborsaya düşüyor? Bu da araştırılsın. Ben sabah 3 tel alarmı kuruyorum, annemi tembihliyorum kalkıp bilet alıyorum, bu adam geceden nasıl biliyor bilet bulacağını? Yazık günah ayıp!

Utku istersen linki kaldır da hırsızların reklamı olmasın sitede. Üye olmayanlarda okuyo burayı. Burdan müşteri bulmasın hırsızlar...

biletix te çalışan tanıdığıdır(yada kendisi)..almak istediği bilet rakamı neyse kredi kartı numaralarını verir önceden..bu biletix çalışanı da bizler sırada beklerken ilk önce bu biletleri keser..kenara koyar..sonra genel satışın başladığını sıradakilere duyurur..başka bir ihtimal olabileceğini sanmıyorum..

Şamil, listeyi güncelleyip buraya aktarsan kaç eksik var, kimler buldu, kimler bulamadı onları görme şansımız olur.

10046.jpg

karaborsaya düşmeden biletixten biletlerimi temin ettim ben maçta görüşürüz ahali...

Arkadaşlar, dün fazla bilet alınması konusunda sık sık ricada bulunduk. Bazı arkadaşlar fazla bilet alsa da gün içinde bunu yazma fırsatı bulamamış olabilir.

Karaborsa için acele etmemenizi tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...