6. Maç Biletleri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sühan abi, ben bugün şanslı olanlardandım ve 4 bilet alabildim, ikisini arkadaşlarıma verdim biri kendime, biri kaldı.. Aslında verecek adam illa ki var etrafta ama ben bu forumu yıllardır takip eden, bu forumun insanlarının Galatasaray'ın 100 kişiye oynadığı maçlarda bile tribünde olan insanlardan oluştuğunu bildiğim için ufacık bi katkı niyetine biletimin birini size verebilirim.

Hayatında basketbol salonu görmemiş adamların 5 kimlikle gelip 20 bilet aldığı ve basketbolla alakasız onlarca adama fahiş fiyatlara sattığı bi ortama ne kadar basketbolsever galatasaraylı sokabilirsek o kadar kardır bizim için, diye düşünüyorum.

Eğer maç günü görüşebilirsek biletsiz arkadaşlardan birinin biletini ben vereyim, ücretsiz. sesi kesilene kadar bağırsa yeter, parasal karşılığı olmayan bişi benim gözümde destek olmak.

bazılarımız olmasakta burda ordaymışız gibi destekleriz inancımızla hayırlısı olsun gdenlere....istanbulun yenisi olarak plaoflardaki bütün maçalra gderek bağırıarak görevimi yaptım en eii şekilde galatasarayımı seviyorum inşallah 12 bn kişi hiç susmaz da yeneriz yeterk i yenelm biz gtmesekte olur mevzubahs galatasaray

Sühan abi, ben bugün şanslı olanlardandım ve 4 bilet alabildim, ikisini arkadaşlarıma verdim biri kendime, biri kaldı.. Aslında verecek adam illa ki var etrafta ama ben bu forumu yıllardır takip eden, bu forumun insanlarının Galatasaray'ın 100 kişiye oynadığı maçlarda bile tribünde olan insanlardan oluştuğunu bildiğim için ufacık bi katkı niyetine biletimin birini size verebilirim.

Hayatında basketbol salonu görmemiş adamların 5 kimlikle gelip 20 bilet aldığı ve basketbolla alakasız onlarca adama fahiş fiyatlara sattığı bi ortama ne kadar basketbolsever galatasaraylı sokabilirsek o kadar kardır bizim için, diye düşünüyorum.

Eğer maç günü görüşebilirsek biletsiz arkadaşlardan birinin biletini ben vereyim, ücretsiz. sesi kesilene kadar bağırsa yeter, parasal karşılığı olmayan bişi benim gözümde destek olmak.

Fırat teşekkür ederim Sözlerin için. Burdan gördüğüm kadarı ile Erdal Avcı'nın bileti yok. Onunla biletini paylaşırsan sevinirim. Erdal da Evren'in bu maçta oynayacağı efsane performansı çıplak gözle görmeli :))

tamamdır abi, erdal avcı burayı görür muhtemelen bana pm yoluyla numarasını atarsa ben onu maç günü başlama saatinden en geç 2 saat evvel mutlaka ararım, buluşuruz teslim ederim biletini.

Benim de 3 bilete ihtiyacım var yakın arkadaşlarım için. 1-2-3 kaç tane olursa talibim 3 olursa daha güzel olur. Çok yakın arkadaşlarım eğer elinde fazla olan varsa lütfen özelden mesaj atsın.

beyler karaborsa mutlaka olmuştur, bu durumu es geçmemişlerdir o şerefsizler.. ama Allah aşkına toplamda 10 bin tane bilet içinde bırakın koskoca GALATASARAY camiasında 2500 kişi (4 adet almıştır herkes) bilemediniz 4000 bin kişi anında siteye saldırıp alabilsin... yani bunun yarım saat içinde bitmesi değil, asıl bitirilememesi daha büyük bir sorun olurdu.. sırf benim çalıştığım şirkette 5 bilgisayar bağlandık toplamda 18 bilet alındı, ben 6 tanesini aldım 2 sini bugün burada bir abimize verdim, 3 ü benim, kankamın ve nişanlıma ait.. kankamın hanımı gelmezse, o bir bilette boşa çıkacak o zaman zaten ihtiyacı olana verilir...

bende 1 tane bilet arıyorum..3. maç forumdan 3 kişiye 4. maç 2 kişiye bilet konusunda yardımcı olmuştum..umarım bulabilirim..son çare arkadaşlarla karaborsacılara dalıp biletlerini elinden almak dermişim :D:D

:) zamanında onuda yaptık aslına yaptım, asarız abi, keseriz abi, telini ver kardeşim diyenler o gün ortalıkta yoktu ne yazık ki.. gerçi ben tek başıma gerekeni yapmıştım, o günden beridirde her ortamda hadi derim isteyene ama kimse bu konuda istekli değil...

arkadaşlar basket maçına fazla bileti olan varmı, lütfen yalvarıyorum sahamızda yenildiğimiz 5. maçta salondaydım ve maç sonrası takımımıza destek veren 3-4 binin arasındaydım, gerçekten çok istiyorum rica ediyorum fazla bileti olan varsa almak istiyorum, karaborsadaki şerefsizlere muhtaç bırakmayın beni.

sabah yazmıştım ama tekrar yazayım.benim de biletim yok henüz.1 bilet lazım bana da.sınavlar yüüznden diğerlerine gelemedim ama buna gelmem lazım.şamil'e ve diğer bilet sahibi herkese rica ediyorum.

bilet konusunda bana yardımcı olabilecek kimse yok yok mu ???

arkadaşlar ben Fatih'ten önce yazdım öncelik benim :))))

Geçen maç elimdeki bileti Yunus kardeşime vermiştim ( Tuborg sevmem ama neyse:) )..

Bu maçta ise yardımları için Can Kırımlıoğlu kardeşime , Şamil Abi ve Tanju renktaşıma teşekkür ediyorum.

Fener'e Aslantepe'de kaybettiğimiz maç sonrası Türk Telekom maçında tribünde kim varsa bu maça girmeye hakkı vardır. O gün bu takım hiç haketmediği sayıda seyirciye oynamıştı.. Unutmadık !

beyler karaborsa mutlaka olmuştur, bu durumu es geçmemişlerdir o şerefsizler.. ama Allah aşkına toplamda 10 bin tane bilet içinde bırakın koskoca GALATASARAY camiasında 2500 kişi (4 adet almıştır herkes) bilemediniz 4000 bin kişi anında siteye saldırıp alabilsin... yani bunun yarım saat içinde bitmesi değil, asıl bitirilememesi daha büyük bir sorun olurdu.. sırf benim çalıştığım şirkette 5 bilgisayar bağlandık toplamda 18 bilet alındı, ben 6 tanesini aldım 2 sini bugün burada bir abimize verdim, 3 ü benim, kankamın ve nişanlıma ait.. kankamın hanımı gelmezse, o bir bilette boşa çıkacak o zaman zaten ihtiyacı olana verilir...

tekrar teşekkür ederim kardeşim 3. maçada ben 4 adet fazla bilet almış ve yine siteden senin yaptıgın gibi dagıtmıştım arkadaşlara ama bu sefer sen olmasan dışarıda kalacaktım bu maçta serinin bütün maçlarına geldim playofllarda banvit maçlarınada hiç kaçırmadım sayende bu maçıda kaçırmıyacagım teşekkürler

valla renkdaş bu maç için tüm yüzsüzlüğümü kullanmam gerek ankara'da yaşıyorum o yüzden çok büyük bir şans istanbulda olmam. :)

şu karaborsacılar yüzünden düştüğümüz hallere bak arkadaş! lütfen şunlara para kazandırmayın, gerekirse gitmeyin maça. burda insanlar gerekli yardımı yapıyor zaten.

başta Şamil Turançiftçi olmak üzere bilet konusunda yardımlarını esirgemeyen ve karaborsaya karşı katı tutumu olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. umarım herkes bilet bulur, salonda yerini alır.

Geçen iki maçta fazladan biletlerimi burda bazı arkadaşlara vermiştim şimdi ben de biletsiz kaldım.

Ne pahasına olursa olsun bu maça gitmek istiyorum bu yüzden bileti olan karaborsa da olsa hiç farketmez ne istiyorsa vermeye hazırım.

Geçen iki maçta fazladan biletlerimi burda bazı arkadaşlara vermiştim şimdi ben de biletsiz kaldım.

Ne pahasına olursa olsun bu maça gitmek istiyorum bu yüzden bileti olan karaborsa da olsa hiç farketmez ne istiyorsa vermeye hazırım.

foruma girerken elimdeki bileti en son bu konuya mesaj atana vereyim diye düşünmüştüm çünkü inanın heryerde herkes bilet arıyor ve 1 bilet ihtiyacı olana vereyim dedim ayrıca bu forumdan olsun istedim diğer arkadaşlar kusura bakmasın lütfen ... bu nedenle evren kardeş eğer online isen özelden görüşelim

evren güney galiba çıkmış bende çıkmak üzereyim işe gidiyorum o zaman şöyle bi şey yapalım akşam geldiğimde özel mesaj bölümümde bilete ilk talip olan arkadaşa vereyim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...