6. Maç Biletleri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes fazla fazla aldı.Bilet alan fenerlilerde var umarım o biletler en doğru, takıma sonuna kadar destek olan insanlara gider.

beyler biraz önce yukarıda dediğim gibi, kimseden ses çıkmamasına rağmen 2 adet bilet daha aldım ben.. karaborsa ile işim hayatta olmaz, olamaz ama biliyorsunuz ki 4 TL işlem ücreti alıyorlar o yüzden 18 Liradan 2 bileti verebilirm.

Not: Biletleri kendi kartımdan almış olsam onuda istemezdim, beni bilen bilir ama ne yazık ki ablamın kartından aldığım için neyse fiyatı onu istiyorum.

Biz hep biletix şubesinden alıyoduk. İlk defa internetten aldım. Kayınbirader saat 10 da forum İstanbula gitti. 100 den fazlaydık sırada biletler bitti diyor.

Arkadaşlar, karaborsa yapanları veya teşebbüste bulunanları lütfen bize bildirin. Şimdi biletimi alayım daha sonra söylerim diye düşünerek, bu insanlara prim tanımayın lütfen. Bunu yaptığımız sürece kaybeden biz oluruz.

beyler biraz önce yukarıda dediğim gibi, kimseden ses çıkmamasına rağmen 2 adet bilet daha aldım ben.. karaborsa ile işim hayatta olmaz, olamaz ama biliyorsunuz ki 4 TL işlem ücreti alıyorlar o yüzden 18 Liradan 2 bileti verebilirm.

Not: Biletleri kendi kartımdan almış olsam onuda istemezdim, beni bilen bilir ama ne yazık ki ablamın kartından aldığım için neyse fiyatı onu istiyorum.

kardeşl 2 biletinide alıyorum 18 liradan verirsen

Arkadaşlar işlem ücretini de tabii ki alacaksınız onu dert etmeyin bu karaborsacılık değil. Karaborsacılık bu işten kar etmek anlamına geliyor. Sen kar etmiyorsan sorun yok.

ya zaten kendi adıma konuşayım,
bu dünyada belkide karaborsadan ve karaborsacıdan en nefret eden adam bendirim. sırf bu yüzden tribünü bırakma noktasına geldim, hatta şöyle diyeyim 2001 yılından beri içinde bulunduğum tribünde ki uA oluşumundan ve, ayrıca sanal alemde ki ultrAslan.org zamanından başlayıp uA.com sürecine kadar yaklaşık 7-8 yıllık üyeliklerime bile son verdirdim kendi istediğim ile geçen seneki fenerbahçe maçındaki karaborsa olayları yüzünden... Belki basketbol anlamında çok aktif birisi olmadığım için çok fazla kişi beni burada tanımayabilir, ama tanıyanların bu karaborsa denen şerefsizliğe karşı ne şekilde dik durduğumu çok iyi bildiklerini sanıyorum :)

O yüzden benim içim rahat.. Belki burada söylenmez ama geçen maçta 9 bileti kendi kartımla aldım biz içeri sadece 4 kişi girdik, diğer 5 biletin 4 sini tanıdğım sevdiğim dost dediğim adamlardan bileti olmayanlarla paylaştım tribünden... diğer 1 tanesini maç günü sırada bekleyen adamlara al kardeş bedava bilet gir diye verdim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...