Bank Asya 1. Futbol Ligi

Samsunspor 3-0 TKİ Tavşanlı Linyitspor

Samsun lider,Tavşanlı 3'e geriledi.Kimi takımların 1 maç eksiği olmasına rağmen puanlar o kadar yakın ki yarıştan kopma zor olur. 3-4 hafta kazananı seneye Süper Lig'de görürüz.

Samsunspor 3-0 TKİ Tavşanlı Linyitspor

Samsun lider,Tavşanlı 3'e geriledi.Kimi takımların 1 maç eksiği olmasına rağmen puanlar o kadar yakın ki yarıştan kopma zor olur. 3-4 hafta kazananı seneye Süper Lig'de görürüz.

Beklediğimiz ve telafisi olan bir yenilgiydi.

Maç eksiğimiz vardı zaten, kaybettiğimiz birşey yok pek. 3.sıradayız hala, hedef aynı, Playofflar.

Peki Playofflara kalamazsak ne olur? Hiçbir şey olmaz. Tavşanlılı olmaktan yine gurur duyarız.

Bolu artık süperligde diyebiliriz pek zorlu maçları kalmadı bir tek deplasmanda Ordu var Gazanfer Tavşanlıya fazla sevinme bu sene bırakmazlar ona her hayalin bir sonu vardır:)

Bolu artık süperligde diyebiliriz pek zorlu maçları kalmadı bir tek deplasmanda Ordu var Gazanfer Tavşanlıya fazla sevinme bu sene bırakmazlar ona her hayalin bir sonu vardır:)

Uğur zaten gözümüz yükseklerde değil, Bank Asya'da kalalım herkes deli gibi sevinir.

Ama bu ligde ne olacağı gerçekten hiç belli olmuyor, en zayıf takımlar en iyi takımları yenebiliyor.

6.sırada gözüküyoruz ama 3.sıradayız diyebilirim, önümüzdeki 3 takımın maç fazlası var, 1 haftayı bay geçecekler.

Bu sene olmasada seneye çıkar diyorum babamda çok fena tutuyor Tavşanlıyı:) Bolu maçında iddaada o kazandı zaten.

Bolu gelince burdan gözlemlediklerimi söylüyorum 3-4 senedir baya bi tecrübe geldi takıma Levent Erişte iyi yönetiyor takımı halkta takıma sahip çıkıyor bence artık bu sene çıkarlar diye düşünüyorum biraz istiyorum 1 senemiz kalıyor süperligde görelim şu takımı bir deplasmanımız azalsın istiyorum:)

Bolununda bir maçı eksik zaten ilk 6 bence artık belli gibi benim süperlig için tahminim 3 karadeniz takımı olacak Bolu-Ordu direk çıkar.3de büyük ihtimal samsun olur diyorum.

Ordu'ya bakıyorum..
1 hafta lider, öbür hafta 8. , sonraki hafta 3. olmuş..
Bu kadar yakın bir lig de hiç olmamıştır..
Foto finish bile ayıramayacak bu takımları..

Tavşanlı 3-0 Diyarbakırspor

İlk yarı böyle bitmiş, gözlerime pek inanamadım :)

Şuan 63.dakika oynanıyor, skor aynı.

Maçlar böyle biterse ve Samsun da kazanamazsa tekrar liderliğe çıkıyoruz.

Diyarbakır zaten kevgire döndü gelen giden vuruyor. Skor şu an 4-0... Ama rakip kim olursa olsun, Tavşanlı 1. lige çıkmayı şu ana kadar fazlasıyla haketmiş durumda. Umarım çıkarlar...

Ordusporumuz son haftalarda istediği sonuçları alamıyordu ama hala yarışın içinde ve gayet de iddaalı durumda.. Uğur Tütüneker'in neden istifa ettiğini anlamadım.. Üzüldüm de.. Yola Metin Diyadin ile devam edecekmişiz. Yukarı ile aramızda sadece 3 puan var.. Bu hafta da Boluspor ile oynuyoruz. Yandım Allah ayranları iftiharla sunar..

Bolu ne yapmaya çalışıyor bende anlamıyorum deplasmanda yeniyor evinde yeniliyor inşallah 24 maç geldiler buraya kadar bırakmazlar yoksa şehir yanar:)