Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray 45 - Fenerbahçe 62

Bu müge erdemin kulüpte dayısı felan mı var?Halen bu kulüpte nasıl görev yapıyor inanılır gibi değil bir takımın yabancıları her sezon mu geç gelir arkadaşım?Fenerbahçe kongre üyesi sayın şaziye ivegin bir yanda 2 senedir basket oynamayan şebnem kimyacıoğlu diğer yanda bu iki arkadaşın istatistiklerine bakın kafayı yememek elde değil.Takım 3-4 defa boş turnike kaçırdı şaka gibi valla önce voleybel takımı sonra bunlar moral felan kalmadı sonrada ilgi yok bu branşlara diyorlar müge erdem,orkun darnel gibi tipler oldukça ne bu branşlara ilgi nede başarı beklemeyelim.

Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorumki takımın yarısı sakat yarısı yok olanlar canını dişe takıp oynamış ne istifası ya daha ilk maçtan.
Yaramıyorsa içmeyin arkadaş...

Şu yarım takım bile geçen sezonun %90 lık bölümünden daha iyi basketbol oynadı.

Muhalefet olmak ıcın umut muhalefetlık yapma.Kimse teknik ekibi yada oyuncuları yermiyor aksine tessekür ediyor.İstifa etmesi gereken insan kızlar`ın yanında olucagına twett atıyor, yazılılanlar cok net sen ne içiyorsun guzel kardesim yanlıs okutuyor sana sanırım.

Kimse galibiyet beklemesin demin 15-20 sayı farkla yeniliriz dedim ama galiba 20 sayınında üzerinde bitecek gibi.

Az önce şöyle bir yorum yaptım 20 sayının üzerindede biterdi ama fener bazı anlarda laubalileşti.

Şimdi bunu tahmin etmek çok zor değil yabancılarımız hadi yok ama elimizdekilerin bile katkısı yok ben yerlileri ne yalan konuşayım geçen yıla göre daha iyi buldum özellikle yasemen çok iyi olacak ama aklıma şuda gelmiyor değil bu şubeler yıllardır o kadar boş bırakılıyorki başkan tarafından daha öncekilerde hepsinin aklı fikri futbolda kardeşim bir gelin bakın takıma bakın parayı veriyorsun transferleri incele takım oyuncuları ile konuş sıkıntı varmı yokmu şubeyi özyer ailesine bırakıp gitmişler onlarda kafalarına göre takılıyorlar .

Başkan burda devreye girip bu maçı 1 hafta sonraya kaydıracak yapamıyorise demekki ne galatsarayın nede başkanın zerre gücü yok demektir.

Demin dedim yerliler iyi ama şubeler o kadar başıboş bırakılıyorki ilkan örneği olduğu gibi nevriyenin zamanında fenere gitmesi gibi geçende bir yüzücümüz bayan fenere gitti adamlar geliyor parayı basıp alıyor yani bizim bayan basketçiler açıkçası 1-2 sene sonra yerlide belki en iyi olacağız ama fener gelir parayı basar alır gider bu özyer ailesi olduğu sürece. Biz sonra çırpınıp dururuz feneri yenmek için.

Yerlilere bence çok yüklenilmemesi lazım çünkü strese giriyorlar benim mesela tek derdim dediğim gibi başkan buraları o kadar başıboş bırakıyorki bir örnek başka bir şube darnel yılardır orda bir sürü oyuncu alıyor wilkartı aldık yemin ediyorum bayan veleybol orada son 2-3 sırayı alır bu kadar kötümü transfer yapılır adamın elle tutulur başarısı yok başkanda demekki ilgilenmiyor adam halen eğlence twiti atıyor yok kuraya gitmişim gene feneri çekmiş. Kardeşim sen veleyboldan anlamıyormusun nerde bitik veleybolcu var veya kalitesi daha düşük gidip adam onları hersene takıma topluyor başarısız oluyor yine baştan transfer birsürü her sene böyle oluyor.

Bu gibi çalışanlar fenerde olsun bakalım azize orada hiç barındırmaz onlşarı işte onlar amatör şubelerde başarılı oluyor çünkü adam futbolla ne kadar ilgileniyorsa aynı oranda amatör şubelerlede ilgileniyor ama maalesef üzülerek görüyoruzki bizim başkanlar bu konuda parayı verdimi iş bitiyor zannediyorlar denetlemedimi ordaki çalışanı tedirgin edemezssin ve oda orayı afedersin çiftlik gibi kullanırlar.

Fenere karşı o kadar çabuk pes ediyoruzki bunu bir şekilde kırmalıyız bunlar para işlerine bakma ile olmuyor. Fener maçlarının önemini ilk anlayacak kişi galatasaray spor kulübü başkanıı o anladığı an takım otomatikman anlar.

Üzülüyorum arkadaşlar inanın mağlubiyete değil adamlar bütün yabancıları var benim 2 tane fowles sakat nevriye sakat yabancıların bazıları tatilde bu kadarmı basit bu işler.

Klasik maç sonu hareketleri "Taraftarımıza teşekkür ediyoruz", Yahu Allahını seven çıkıp bize teşekkür etmesin, yahu oynayın ya oynayın ! Fener'de oynama, Şurda oynama burda oynama sonra taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Yahu yeter, bıktık ya. Her sene aynı senaryo ya. Takım, Taurasi gittiğinden beri şutör oyuncu diye bağırıyor. Çıkıp transfere ihtiyacımız yok diyorlar. Sonrada durum ortada. Angel da aynı takımda, Sancho Lyttle'da. Sancho Lyttle TR'ye gelmeye tenezzül etmiyor, Angel çıkıp oynuyor.. Yahu kimse mi çıkıp sormaz. Bunlar paşa çocuğumu diye? Kamyon kasasında İstanbul'dan, Ankara'ya gelmiş taraftara bunu yapmaya hakkınız YOK !

Fenerbahçe'de HİÇBİR ŞEY YOK ! Gerçekten ama gerçekten eksik oyuncularımız takıma katılırsa Fenerbahçe'yi rahat yeneriz, altına imzamı atıyorum !

Şubedeki idareciler ve karar mercileri hakkında yazacak fazla birşey kalmadı artık. Onlar hallerinden memnun, yapılan hataların sorumluluğunu üstüne alacak karakterde değiller ne yazık ki. Bahaneler sıralanır gider nasıl olsa havadan. Onlar mükemmel idare ediyorlar herşeyi. Biz boş konuşuyoruz burada.

Takıma gelince, yorulana kadar iyi mücadele ettik. Geçen seneden sonra üstelik bu kadar hazır olmadan çıktığımız bir maçta iyi sinyaller verdik. Bu takıma çok inanıyorum bu sene. Ciddi başarılara imza atacağız.

Saygılar.

Bir şeyinde hakkını vermek lazım Şaziye ivegün hariç yerliler geçen yıldan çok daha iyiler benim en büyük tepkim şubenin yönetiliş şekli.

Arkadaşın dediği gibi yabancıların gelişi albanın iyi şekilde dönüşü banada sanki feneri geçeceğiz hissini verdi ne yalan konuşayım.

Işıl-Şebnem-Yasemen-Fowles iyileriydi takımın....Gelecek sene artık oyunculara taviz vermeyi bırakalım her oyuncu gelmeli Ocakta takıma katılma olmamalı....
Şu maçı izleyince insanın gözleri Alba Torrens'i arıyor tam onun maçıydı bence...

Yol yakınken Fowles'u yollayıp kıta dışı hakkını skorer kısa olarak kullanmalıyız. Wauters-Nevriye-Sancho-Bahar dörtlüsü bile Veremeyenka-Matovic-Yasemin-Nevlin'den üstün durumda.

Whalen-Augustus(Catchings)-Torrens-Sancho-Wauters çok homojen bir dağılım olurdu. Tek bir değişiklik görüntüyü değiştirebilir ama kimse Fowles'u göndermeyi aklının ucundan geçirmek istemiyor ama gerek pota altındaki zenginlik gerekse rakibimize göre eksiklerimizi göz önünde bulundurduğumuzda bu takımda yollanması gereken isin ne yazık ki Sylvia.

Alınacak SG yok...hiçbirisi ocaktan önce gelmez....Tamika zaten ocaktan önce hiç gelmez...Seimone'ninde kontratı var Spartakla bunu aşamayız yani transferi unutalım...

Kimse Fowles'ın gitmesini istemez denilmiş ya bence Fowles da dahil gelecek yıl tüm yabancılar gitmeli sağlıklı ve formda bir alba dışında bence...

Yol yakınken Fowles'u yollayıp kıta dışı hakkını skorer kısa olarak kullanmalıyız. Wauters-Nevriye-Sancho-Bahar dörtlüsü bile Veremeyenka-Matovic-Yasemin-Nevlin'den üstün durumda.

Whalen-Augustus(Catchings)-Torrens-Sancho-Wauters çok homojen bir dağılım olurdu. Tek bir değişiklik görüntüyü değiştirebilir ama kimse Fowles'u göndermeyi aklının ucundan geçirmek istemiyor ama gerek pota altındaki zenginlik gerekse rakibimize göre eksiklerimizi göz önünde bulundurduğumuzda bu takımda yollanması gereken isin ne yazık ki Sylvia.

arkadaşım öncelikle Fowles'ı gönderirsen senin pota altında birebir oynuyacak adam kalmıyor; Wauters pick&roll oyuncusu, Sancho orta mesafe oyuncusu, Bahar'ı zaten biliyoruz bir tek Nevriye ama o da nasıl dönecek bilmiyoruz yani öyle pota altımız o kadar da mükemmel değil...

Ayrıca skorer bir amerikalı tanıdığın var mı? Augustus, yazmışsın kendisi Moskova'nın oyuncusu ve daha bu yaz sözleşme uzattı yani onu unut; Catchings yazmışsın birincisi Çin'de bir takımla anlaştı ikincisi Catchings ne zamandır skorer oyuncu oldu? Şuanda boşta iyi bir skorer göremiyorum ben...

arkadaşım öncelikle Fowles'ı gönderirsen senin pota altında birebir oynuyacak adam kalmıyor; Wauters pick&roll oyuncusu, Sancho orta mesafe oyuncusu, Bahar'ı zaten biliyoruz bir tek Nevriye ama o da nasıl dönecek bilmiyoruz yani öyle pota altımız o kadar da mükemmel değil...

Ayrıca skorer bir amerikalı tanıdığın var mı? Augustus, yazmışsın kendisi Moskova'nın oyuncusu ve daha bu yaz sözleşme uzattı yani onu unut; Catchings yazmışsın birincisi Çin'de bir takımla anlaştı ikincisi Catchings ne zamandır skorer oyuncu oldu? Şuanda boşta iyi bir skorer göremiyorum ben...

Ben senin arkadaşın değilim , öncelikle üslubuna dikkat et. Augustus'un kontratı var doğru ama Fenerbahçe Penny ve Taurasi'yi kapının önüne koyduğunda Angel ve Anete'yi bonservis ödeyip aldı. Şartları zorlamak zorundasın. Aksi halde Ros Caseres'in dağılması gibi mucizeler bekler durursun. Yıllardır ufak detaylardan hedefe ulaşamıyoruz bu sene de Torrens'in iyi döneceği umuduyla , yerli kısaların katkı vereceği umuduyla yola çıkıyoruz. Hakkımızda hayırlısı...

Yasemen ve Özge'nin oyununu da çok beğendim. Umarım, Gülşah da kısa sürede bu ikilinin arasına katılır.

Ekrem Hoca, bir maçla bazı şeylerin değiştiğini bana gösterdi. Belki de bu sezon düşündüğümden daha çok kadın maçına giderim.

Ben senin arkadaşın değilim , öncelikle üslubuna dikkat et. Augustus'un kontratı var doğru ama Fenerbahçe Penny ve Taurasi'yi kapının önüne koyduğunda Angel ve Anete'yi bonservis ödeyip aldı. Şartları zorlamak zorundasın. Aksi halde Ros Caseres'in dağılması gibi mucizeler bekler durursun. Yıllardır ufak detaylardan hedefe ulaşamıyoruz bu sene de Torrens'in iyi döneceği umuduyla , yerli kısaların katkı vereceği umuduyla yola çıkıyoruz. Hakkımızda hayırlısı...

hahaha ağlasaydın bari :) Fenerbahçe Taurasi ve Penny'i kapının önüne koymadı; Dee dopingli çıkınca bıraktı gitti dolayısıyla Penny de onun peşinden gitti :) Torrens katkı vermese, yerliler katkı vermese zaten bu takım şampiyon olamaz ki zaten :D sen ne bekliyordun? Yabancılarımız süper olsun, onlar alsın götürsün... pehhh

Resmen konuk takım muamelesi yapıldı. Salona girebilmek için etrafını 1 kilometre kadar dolaşmak gerekiyordu. Orada da bitmedi. Doğru kapıyı bulamazsan yandın. Maç başlamış. Kapıları kilitlemişler. En son polise Galatasaray taraftarı alınmıyor mu diye sordum. Okadar kötüydü. Girişte normal pankartlar için yalvaran Galatasaraylılar gördüm. İçerde ise girmesine izin verilmiş iğrenç bir pankart açıldı. Bukadar fazla eksiği olan bir takım hakkında yorum yapmak sağlıklı olmaz diye düşünüyorum.

Biraz daha iyisini yaparak kaybedebilirdik.Ama sanki oyuncular eksiğiz bahanesine sığınarak sorumluluk almadılar.Özellikle Şebnem ve oynadığı süre içinde Şaziye'den katkı gelmeliydi.Buraya kadar her şey kabul edilebilir belki ama Angel ile aynı takımda oynayan Lyttle'ı 2 gün önce getirememek tam bir basiretsizlik ve açıklaması yapılamaz bir iş bilmezliktir! Biraz daha özveriyle yönetilse şu şube zaten yıllardır özlediğimiz şampiyonluğu domine eder haldeydik ya neyse.

Takımda herkesin (ön) gördüğü şutör oyuncu eksikliği var(sezon içinde içimizden çıkaramadığımız taktirde ki o da zor görünüyor).Nasıl halledilir bilinmez ama biz yine de dile getirelim belki çok sayın yöneticilerimiz düşüncelerini değiştirirler. Şimdi o kadar eleştiriden sonra bunu demem komik gelebilir ama ekrem memnun bana garip bir şekilde güven veriyor,eldeki eksikleri de eklediğim zaman bu sefer bu iş olacakmış gibi..Umudumuz var çok şükür,bakalım.

hahaha ağlasaydın bari :) Fenerbahçe Taurasi ve Penny'i kapının önüne koymadı; Dee dopingli çıkınca bıraktı gitti dolayısıyla Penny de onun peşinden gitti :) Torrens katkı vermese, yerliler katkı vermese zaten bu takım şampiyon olamaz ki zaten :D sen ne bekliyordun? Yabancılarımız süper olsun, onlar alsın götürsün... pehhh

Ukalalığın yaşınla ters orantılı. Bir sonraki mesajda direkt hakaret edeceskin herhalde !

Mücadele ettiler sonuna kadar o yüzden söyleyecek sözümüz yok ama tek aklımda kalan acaba son periyot bi alan savunması deneyemez miydik en azından