Final Serisi Biletleri

dünkü maç için fazladan biletim vardı kimseye satmadım ve kullanmadım, bir arkadaşı yarın ki maça sokmak için kullanmayı düşünüyorum. taktiklerinize ihtiyacım var ne yapmalıyım mesela? :)

Bugün maçı kazanırsak her an 6. maçın biletleri çıkabilir. Bu uyarıyı da yapalım arkadaşlar. Takipte kalın.

dünkü maç için fazladan biletim vardı kimseye satmadım ve kullanmadım, bir arkadaşı yarın ki maça sokmak için kullanmayı düşünüyorum. taktiklerinize ihtiyacım var ne yapmalıyım mesela? :)

Yasin dikkat ettiysen biletler arasında fark var. Fark edilsin diye birisinde karartma yapmışlar. İki bilete bakarsan anlarsın. Bileti alan görevlide baya bi bakıyo... Ama bilete bir kişi bakıyo ve bir yerede okutmuyo...

Bende de 1 fazla bilet vardı ve fazlasıyla gerekli bi yere gitti. Umarım gerçekten aça girmeyi hakeden herkese bilet gider. Bu arada 6. maç için fazladan bilet alcam bulamayan olursa haber versin. (tabi alabilirsem)
not: Aldığım fiyata veririm zaten karaborsa filan değil sadece 3. ve 4. maça bileti zor bulmuş biri olarak 1 kaç bulamayanı 6. maçta kurtarırsam mutlu olurum. :)