Görüş ve İstekler

Burak Barut' Alıntı:
Mümkün mü bilmiyorum ancak ileti sayımın sıfırlanmasını talep ediyorum.

Sıfırlanma derken iletilerinin silinmesimi profilde yazan sayınınmı sıfırlanmasını istiyosun Burak.Mümkünmü değilmi bilmiyorum ama mümkün olsa bile değiştireceğimizi düşünmüyorum.Forumda bütün bilgiler doğru bilbiler içermekte senin ileti sayınla oynama yapma forumdaki bütün istatistikle oynamak değil.Yani mümkün değil.

Eskiden ifadelerde atkı,alkış,şeytan yüzü gibi değişik güzel seçenekler bulunmaktaydı.2009'dan beri bu ifadeleri bulamıyorum.Bu ifadeler tekrar foruma kazandırılabilir mi?Önemsiz bir detay olarak görmeyin.

Forum kuralları (veya teamülleri ) gereği herhangi bir konu başlığında başlayan ve konunun dışına taşan herhangi bir ikili tartışmaya ait gönderiler (postlar) siliniyor mu ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
Forum kuralları (veya teamülleri ) gereği herhangi bir konu başlığında başlayan ve konunun dışına taşan herhangi bir ikili tartışmaya ait gönderiler (postlar) siliniyor mu ?

Kutay Bey, konu dışına çıkan ikili tartışmaların yanısıra, konu dahilindeki ikili tartışmalara da sıcak bakmıyoruz. İkili tartışmalarda özel mesajın tercih edilmesini istiyoruz. Sonuçta üyeler birbirini ikna etmeye çalışmaktan ziyade konu hakkındaki düşüncesini yansıtmalı ana forumda.

Halil İbrahim' Alıntı:
Siteye 2 gündür giremiyordum şu saate kadar. Bu durum bende mi böyle sadece herkese aynı şey oldu mu?
Halil İbrahim Bey, forumda son zamanlarda teknik bir sorun yaşanmadı.

Erdal Avcı' Alıntı:
Eskiden ifadelerde atkı,alkış,şeytan yüzü gibi değişik güzel seçenekler bulunmaktaydı.2009'dan beri bu ifadeleri bulamıyorum.Bu ifadeler tekrar foruma kazandırılabilir mi?Önemsiz bir detay olarak görmeyin.
Bu ifadeler gerçekten önemli forum için.Yöneticilerimiz lütfen bunu önemsiz bir detay olarak görmesin bunu.

yöneticilerden istediğim 2 şey var...

biri ifadeler(bazen koca bir sayfa yazıyı anlatabilirler),diğeri ise lütfen gerekirse siz düzenleyin hitap açısından yaş bölümlerini düzeltin...sonra adamın yaşı yazmıyor ben senden kaç yaş büyüğm biliyormusun muhabbeti oluyor.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Halil İbrahim":1tpkip8j]Siteye 2 gündür giremiyordum şu saate kadar. Bu durum bende mi böyle sadece herkese aynı şey oldu mu?
Halil İbrahim Bey, forumda son zamanlarda teknik bir sorun yaşanmadı.[/quote:1tpkip8j]

Onur Bey, bu iletiyi yazdığım günden şimdiki iletiyi yazdığım güne kadar gene giremedim. Sorun bende desem tek bu site sorun veriyor, başka bir sitede karşılaşmadım hiç. Durumdan Saadet'i de haberdar etmiştim, sorabilirsiniz...

Eren Bekdemir' Alıntı:

biri ifadeler(bazen koca bir sayfa yazıyı anlatabilirler),diğeri ise lütfen gerekirse siz düzenleyin hitap açısından yaş bölümlerini düzeltin...sonra adamın yaşı yazmıyor ben senden kaç yaş büyüğm biliyormusun muhabbeti oluyor.
Eren, ifadeler konusunda sayı artırıldı ama belli bir sınır olması gerekir. Yoksa iletiler ifadelerden geçilmiyor.

Yaşla ilgili eleştirinde haklısın, sorun kullanıcılardan değil forumda yaşanan teknik arızadan kaynaklanıyor. Şu anda doğum tarihinin girildiği panel görünmüyor. Uğur bu sorunu çözmeye çalışıyor.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
"İnleyen Nağmeler" gibi Beşiktaş maçlarının klasiği olan bir söz yazılınca silinmemesini istiyorum eğer mümkünse.
Gazanfer, rakiplerimizin forumlarında bize saygısızlık yapsalar da biz karşılık vermeyerek farkımızı belli etmeye çalışıyoruz. Yanlışa yanlışla karşılık vermemek en güzeli.

Ayrıca, içi boş iletileri de gördükçe silmeye özen gösteriyoruz forum yönetimi olarak.

Halil İbrahim' Alıntı:
Onur Bey, bu iletiyi yazdığım günden şimdiki iletiyi yazdığım güne kadar gene giremedim. Sorun bende desem tek bu site sorun veriyor, başka bir sitede karşılaşmadım hiç. Durumdan Saadet'i de haberdar etmiştim, sorabilirsiniz...
Halil İbrahim Bey, yaşadığınız sorun biraz farklı görünüyor. Size en sağlıklı yanıtı Uğur arkadaşımız verebilir.

kusura bakmayın finallerin başlamasından dolayı pek giremedim cevapta veremedim.Biraz geç oldu cevaplayım.

Halil İbrahim' Alıntı:
Siteye 2 gündür giremiyordum şu saate kadar. Bu durum bende mi böyle sadece herkese aynı şey oldu mu?

Sitede Onur abininde dediği gibi teknik sorun yaşanmadı.Bir ara server güncellenmesi oldu ama oda gece 4-5 gibi oldu yani kimsenin olmadığı saatlerde.Belki o an gelmiş olabilirsiniz ondan sonrada cokkielerde sorun olmuş olabilir.Böyle bir sorun olunca internet geçmişinizi temizleyip tekrar girmenizi öneririm.Dediğim gibi son günlerde teknik bir arıza yaşanmadı.

Erdal Avcı' Alıntı:

Eskiden varsa yeniden olabilir.Foruma uygun olanlar.
Eren Bekdemir' Alıntı:

Yaş olayını 1-2 gün içinde ayarlancak.Profilinizden düzenleyebilirsiniz.

Uğur GÜVEN' Alıntı:
[quote="Halil İbrahim":2gh15wq0]Siteye 2 gündür giremiyordum şu saate kadar. Bu durum bende mi böyle sadece herkese aynı şey oldu mu?

Sitede Onur abininde dediği gibi teknik sorun yaşanmadı.Bir ara server güncellenmesi oldu ama oda gece 4-5 gibi oldu yani kimsenin olmadığı saatlerde.Belki o an gelmiş olabilirsiniz ondan sonrada cokkielerde sorun olmuş olabilir.Böyle bir sorun olunca internet geçmişinizi temizleyip tekrar girmenizi öneririm.Dediğim gibi son günlerde teknik bir arıza yaşanmadı.[/quote:2gh15wq0]

Uğur cookileri bırak, bilgisayarın gelmişini geçmişini, masaüstü-masaaltı, ekran-kasa aklına gelebilecek her bir yeri temizledim ama o buraya yazdığım o iki ileti arasındaki günlerde bu site hariç her yere girebiliyordum. Aynı sorunu ikinci kez belirttiğim günden beri bir sorun çıkmadı şimdilik.

Halil İbrahim' Alıntı:
Uğur cookileri bırak, bilgisayarın gelmişini geçmişini, masaüstü-masaaltı, ekran-kasa aklına gelebilecek her bir yeri temizledim ama o buraya yazdığım o iki ileti arasındaki günlerde bu site hariç her yere girebiliyordum. Aynı sorunu ikinci kez belirttiğim günden beri bir sorun çıkmadı şimdilik.

:) Valla abi bende anlamadım senden başka kimse bişey demedi sende hata ver demiyorum ama ne bilim bizdemi hata var diyorum öyle olsa kimse giremezdi diye düşünüyorum.Ama serverda periodik olarak güncellemeler oluyor ona denk gelmiş olabilirsin şuan için bi sorun yoksa kaldığımız yerden devam edebiliriz.Tekrar bir sorun olursa bana maille ulaşırsın.

Tugay Aktepe' Alıntı:
DNS'leri değiştirdiğim zaman neden siteye giremiyorum ?

Şimdiden teşekkürler.

Hangi DNS leri yapıyorusun Tugay youtube girmek içinmi değişiyorsun DNS leri öyle yapıyorsan bende yapıyorumda bir sorunla karşılaşmadım yazdığın İP leri yazarsan deneme yaparım.

Tugay Aktepe' Alıntı:
DNS'leri değiştirdiğim zaman neden siteye giremiyorum ?

Şimdiden teşekkürler.

Hangi DNS leri yapıyorusun Tugay youtube girmek içinmi değişiyorsun DNS leri öyle yapıyorsan bende yapıyorumda bir sorunla karşılaşmadım yazdığın İP leri yazarsan deneme yaparım.[/quote]

4.2.2.2
4.2.2.1

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":3utkqtz5]DNS'leri değiştirdiğim zaman neden siteye giremiyorum ?

Şimdiden teşekkürler.

Hangi DNS leri yapıyorusun Tugay youtube girmek içinmi değişiyorsun DNS leri öyle yapıyorsan bende yapıyorumda bir sorunla karşılaşmadım yazdığın İP leri yazarsan deneme yaparım.
[/quote:3utkqtz5]

4.2.2.2
4.2.2.1

Bunların yerine altdakileri dene birde.

208.67.222.222
208.67.220.220

Bende ikisindede bir sorun yokta.Bide sen dene bakalım.