Görüş ve İstekler

belki daha önce dile getirilmiştiro kadar irdelemedim başlığı bu saatte.

profillerde özellikle yeni üye olanların,yaş bilgilerini göremiyoruz.bunun çözülmesini rica ediyorum.

Alt forumlardan birine Cem hocanın ismi verilebilir mi ? En azından biz vefamızı göstermiş oluruz ? Sadece bir öneri tabi ..

Transfer konu başlığında kaynak belirtmeden duyum,olasılık bildirilmesine ciddi yaptırım uygunalmasını öneriyorum.İpin ucu cidden kaçtı kanımca.

Forum son zamanlarda çok yavaşladı.Erkek takımını ziyaretçilere kapatsak nasıl olur?

SQL ERROR [ mysql4 ]

Out of memory (Needed 4194260 bytes) [5]

SQL

SELECT COUNT(DISTINCT s.session_ip) as num_guests FROM phpbb_sessions s WHERE s.session_user_id = 1 AND s.session_time >= 1277356560

BACKTRACE

son 2 gündür hep bu hatayı alıyorum.

Peki, forumdan kendiliğinden üye çıkışı yapılması da mı sorunlardan kaynaklı acaba? Kendi bilgisayarımdan giriş yaptığım için üye çıkışı yapmıyorum ama her seferinde tekrar giriş yapmaya başladım.

Merhaba Halil İbrahim bey. Şayet bende böyle bir sorun çıkmıyor. Cookieleri silmiyorum. Eğer siliyorsanız her zaman çıkacaktır. Tabii bi de eğer her zaman çevrimiçi ol seçeneğine tıklıyorsunuzdur herhalde.

Ali Ömer Horzum' Alıntı:
Merhaba Halil İbrahim bey. Şayet bende böyle bir sorun çıkmıyor. Cookieleri silmiyorum. Eğer siliyorsanız her zaman çıkacaktır. Tabii bi de eğer her zaman çevrimiçi ol seçeneğine tıklıyorsunuzdur herhalde.

Bende de çıkmıyordu bir kaç güne kadar öyle bir sorun. Dün sürekli aynı şey olunca sitedeki hatayla bir ilgisi olabilir mi diye sorayım dedim. Cookieleri silmiyorum ve kutucuklar işaretli. :) Bugün şu iletiyi yazdığım ana kadar böyle bir sorun tekrar çıkmadı.

Hem forum üyeleirnin bilgi sahibi olması hem de maniplüasyonların azalması adına geçen sezonlar da olduğu gibi isim bazında olmasa bile transfer stratejimiz ile ilgili forum yönetiminin bilgi vermesi mümkün değil mi ?

Yani şu gelecek bu kapıd değil de. 2 yabancı bir yerli daha alacağız yabancı şu poziyona yerli şu poziyona vs vs

Bu sezon anlaşılabilir gerekçelerle bu konuda bir kendini geri çekme durumu var ama geçen sezonlar kadar aktif ve ayrıntılı olmasa bile bir yumuşama mümkün değil midir