Kardemir D.Ç. Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Son dakikalardaki gibi oynasaydık böyle bitmeye bilirdi.

Ben böyle ucuz,adi bir penaltı görmedim bu adamı kim hakem yapmış acaba.Maç içinde bıktırdı artık beni aptalca kararlar verdi.Zaten verdiği penaltı onun futboldan zerre anlamadığını gösterdi.Hemde bana artniyetli geldi kendisi..

Sabri kesin 11 başlamalıydı.Serkanın yerine değilde Pino'nun, Barışcığın yerine...Barış demişken yine kabzımal gibi dolaştı sahada deli etti bizi.

Tekrar ve son olarak söyliyelim hakem art-ni-yet-liy-di !

Bize daha ligin başında ne olduğumuzu gösterdikleri için
Önce heveslendirip sonra kursağımızda bırakmadıkları için

Kocaman kocaman tebrikler tüm futbol şubesi sorumluları ve teknik ekibimize....

Mustafa Yanar' Alıntı:
Ben böyle ucuz,adi bir penaltı görmedim bu adamı kim hakem yapmış acaba.Maç içinde bıktırdı artık beni aptalca kararlar verdi.Zaten verdiği penaltı onun futboldan zerre anlamadığını gösterdi.Hemde bana artniyetli geldi kendisi..

Sabri kesin 11 başlamalıydı.Serkanın yerine değilde Pino'nun, Barışcığın yerine...Barış demişken yine kabzımal gibi dolaştı sahada deli etti bizi.

Tekrar ve son olarak söyliyelim hakem art-ni-yet-liy-di !
Hakem konusunda sonuna kadar haklısın fakat Riijkard ta hakem kadar kötü kararlar verdi.barış ve ayhan varken cana yı oyundan almasına akıl veremedim

Belki çok erken ama bu sene için hiç bir umut taşımıyorum güzel futbol ve şampiyonluk adına.
Bence önümüzdeki senenin yapılanmasına devre arasında mustafa sarp,ayhan, barış,servet
sene sonunda da kewell,neill, gökhan zan ve aykut u göndererek başlamalılar

Serkan Angün' Alıntı:
Belki çok erken ama bu sene için hiç bir umut taşımıyorum güzel futbol ve şampiyonluk adına.
Bence önümüzdeki senenin yapılanmasına devre arasında mustafa sarp,ayhan, barış,servet
sene sonunda da kewell,neill, gökhan zan ve aykut u göndererek başlamalılar
NEİLL ?

Ben bir tek Ayhan'ı beğendim bugün yine dinamosuydu orta sahada takımın. İnşallah sezon sonuna kadar böyle oynar.

Birde Lorik Cana gibi Barıstan nispeten daha iyi bir oyuncuyu daha ilk yarı bitmeden klübüye çekmek Rijkaard'ın ne kadar düştüğünün bir göstergesidir.

Rijkaard'a saygı duyuyorum ama artık daha fazla zarar vermeden bıraksın takımı. Geldiği günden beri hiç bir yararı olmadığı gibi dünyanın parasını cebine götürdü. Küskünlük kırgınlık olmadan vedalaşmanın vakti geldi artık. Olmuyorsada yapacak birşey yok.

Okan Neill i yaşından dolayı yazdım ve yerine genç ve hızlı bir oyuncu transfer edilmesi gerektiğini düşündüğüm için.

Sölenecek cok söz var yada yok yok hiç bişi yok ...

Pino sahada niye vardı?

Aydın ne yaptı?

Sabri neden hala duran top kullanıyor (Tek kişilik baraja topu yollaması sadece ona mahsus zaten)

Ali Turan`a acıdım emenike karsında

Kewell`a top gelmedi

Misimovici benmi hazırlıcam 1aydır istanbulda

Insua,Ayhan,Serkan,Barıs kötunun iyileri idi

Sahanın zemeni,Aytekin durmaz, F.R kelimeler az kalır ...

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
[quote="Mustafa Yanar":2rrb4a6p]Yalnız bugün yenilmemizin sebebi %90 Aytekin Durmaz + zemindir.Ben bunu bilir bunu söylerim.
Çok iyimser olmuş. Sinirle yazmak istemiyorum daha başka zaman değerlendiririm.[/quote:2rrb4a6p]
Kötü oynarak kazanabilirsin AMA BÖYle bir hakemle 10.dkda kaybedersin maçı