LA Lakers vs. Denver Nuggets

Bugün tatil diye bu maçı rahat rahat izleyecektim güya ama nerde uyuya kalmışım.. :) Denver kendi evinde kazansaydı iyi olacaktı ama önemli değil telafi edecektir ben buna inanıyorum.. ;)

Saadet Unal' Alıntı:
Bugün tatil diye bu maçı rahat rahat izleyecektim güya ama nerde uyuya kalmışım.. :) Denver kendi evinde kazansaydı iyi olacaktı ama önemli değil telafi edecektir ben buna inanıyorum.. ;)

Saadet senin uyuman daha hayırlı olmuş.
En azından uyuyup Denver'ın Lakers'ı yenmiş olduğunu görebilirsin, rüyanda olsa da... :ehue

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":2xxwmkcr]Bugün tatil diye bu maçı rahat rahat izleyecektim güya ama nerde uyuya kalmışım.. :) Denver kendi evinde kazansaydı iyi olacaktı ama önemli değil telafi edecektir ben buna inanıyorum.. ;)

En azından uyuyup Denver'ın Lakers'ı yenmiş olduğunu görebilirsin, rüyanda olsa da... :ehue[/quote:2xxwmkcr]

tugay abi uyumasına gerek yok bu gece izlerse görür zaten :)

Hala Denver'ın Lakers'ı eleyeceğini mi düşünüyorsunuz ? Sevgili renktaşlar hala böyle düşünüp sonunda hayal kırıklığına uğramayın.Bu yaşı küçük renktaşınızdan bir tavsiye :p :) .

İlk yarı sonucu

Denver : 52 - 45 : Lakers

Carmelo Kobe'yi savunmaya çalıştığı bir pozisyonda ayağını burktu ve ilk yarının bitimine 1 dakika kala soyunma odasına gitti.

Lakers verdiği hücum ribaundları ve pota altındaki yumuşak savunması ile maçı verdi resmen. Dış atışlarda topu potaya yollayan oyuncuların eli titriyor sanki. Gerçi iki takımda da aynı sorun var gibi. Lakers'taki bu vurdumduymazlık nereden geliyor anlamadım ama Steplas'a dönüldüğünde işlerin değişeceğine eminim. Denver final oynayacak kapasiteye sahip değil asla. Bir anlık gaz ile farkı açarlarsa kazanırlar yoksa başabaş giden maçı veya geriye düştükleri maçı çevirmeleri çok zor. Finale çıkmasını zor gördüğüm Denver bir ihtimal Batı'dan NBA finaline çıkarsa eğer Doğu'nun hışımına uğrar. Cavs da, Magic de ezer-geçer bunları...

Tugay Aktepe' Alıntı:
En azından uyuyup Denver'ın Lakers'ı yenmiş olduğunu görebilirsin, rüyanda olsa da... :ehue
Dün gece rüyamda Denver'ın Lakers'ı yendiğini gördüm.. Hemde 19 sayı farkla.. Hayrola inşallah.. :ehue

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1hbdypx8]

Dün gece rüyamda Denver'ın Lakers'ı yendiğini gördüm.. Hemde 19 sayı farkla.. Hayrola inşallah.. :ehue[/quote:1hbdypx8]

:ehue Tugay dün ne demiştim ortak.
Tutturdun bir Pepsi Center Deplasman sayılmaz diye :)

Smith isimli arkadaş spastik falan mı ? Bilmiyorsak, öğrenelim yani iyi olur.

1429.jpg

Yani maç içinde 1 kez değil birkaç kez aynı hareketleri tekrarlayınca şüpheleniyor insan. Hakemler de teknik faul olarak algılamadılar yapılan hareketleri, çok iyi niyetliler, bravo...

Ayrıca; Kobe'ye yapılan müdaheleden bir kare...

1434.jpg

Kobe'nin çelme ile yerde kaldığı pozisyonun fotoğrafını bulamadım. Denver'lı arkadaşlarımız ulaşırlarsa o kareye bizlerle paylaşsınlar bir zahmet...

Adamın hayat felsefesi böyle Tugay..Özel hayatı da bundan farksız..Kişisel olarak ben de sevmem ama hem iyi oynuyor hem de güzel smaçlar vuruyor potaya.. :)

Maça gelince , Denver'ın kazanması durumları dengeledi biraz..Şimdi Staples'daki maç onlar için daha büyük önem taşıyor..Kazanırlarsa kendi evlerinde final maçına çıkacaklar..Kaybettikleri takdirde ise hem kendi evlerine stresli dönecekler , hem de kazansalar dahi 7.maç yine deplasmanda olacak -ki son maça bırakırlarsa Lakers affetmez..

Yalnız aynısını Kobe yapsa adı hırs olurdu, Smith yapınca da niye yaptı oluyor. Kendi seyircisi önünde iyi oynadığı bir maçta istediği hareketi yapar.

Yahu hakemler neden bu kadar ön plana çıkarılıyor onu anlamıyorum ben.

Kobe'nin lehine veya aleyhine, LeBron'un lehine, Howard'ın aleyhine vs.

İşi fazla fanatikliğe götürmenin amacı nedir onu anlamadım. 2 pozisyon hatasıyla maçın bahanesi hazırsa herkes için de biz ligi bırakalım GS olarak. Boşuna oynuyoruz. Abartmamak lazım kısacası 2-3 düdüğü.

Adamın hayat felsefesi, seyircisi önünde istediğini yapar, yaptıkları anormal birşey değil göze batmıyor...

Çok güzel, harika cidden.

Saadet Unal' Alıntı:
Verdiğin tepki normal Tugay.. Aynı davranışları Kobe yapsa bana da çok antipatik gelirdi..

Kobe her maç üst düzey oynuyor ama bu tip hareketlerine rastlamadım ben.
Felsefe ile falan pek alakası yok bunun ki oyun kuralları içinde teknik faul.

Burakcım, sana da yazayım ayrıca;
Cidden yazdıklarımı hayret ve dalalet içinde okumana gerek yok.
Anormal olan şeyler var ve ben buna bir tepki verdim.

Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum.
Herşeyin, sorusunu da cevabını da Steplas Center'da vereceğiz...