Oktay Mahmuti

Mihtat abi GALATASARAY`IN BASINDA caycı var demedi ,herkes biraz abartmadan sacmalamadan okusun lütfen. Efesin o döneminde oktay hocanın oldugu konumdan söz sahibi olmadıgını sölemis mecazı anlam kullanmıs, Burda caycıları asıl siz kücük görerek en büyük ayıbı yapıyorsunuz HELALI ile para kazanan insanlar caycılar.

Kemal abi demek istiyorum.Forumda yazan çok arkadasımızdan yaş olarak büyüksünüz.Anladığım kadarıyla kulup üyesi ve kulube ve yönetime yakın bir abimissiniz.Burda yazan çok arkadas Oktay Hoca mükemmel demedi.Ama biz şunu istiyoruz.
Galatasaray ailesi büyük bir ailedir.Bu ailenin de babası şu anda ÜNAL AYSAL'dır.Ünal Başkan ne olursa olsun Oktay Mahmuti ile tekrar görüşmeli ve aradaki kırgınlıkları giderecek adımları atmalıdır.Büyükler bazen evlatlarının hatalarını onları affederek kendilerine daha iyi anlatırlar.
Oktay Hoca kesinlikle şubede kalmalıdır.
Erman Kunter bu kadar tepkinin üstüne şubeye gelirse bence ilk basarısız sonuçta hem kendisine hem yönetime tepki sert olur.Birde maden bu kadar kulube yakınsınız.Oktay Hoca için yapılan çirkin ahlaksızca ısmarlama haberleri basına hangi yönetici veriyor.Bunuda bizimle paylaşırsanız seviniriz.Biz Refik Arkan diyoruz.Siz o degil diyorsunuz.Yoksa Adan Öztürk mü:)))

Ben bir şey demiyorum Sevim Hanım. sadece Refik Arkan sanılanın aksine Oktay Mahmudi ye destek veriyor. Bazı çıkan Erman Kunter ile görüşüyor haberi tamamen hayal ürünüdür.

Kemal abi demek istiyorum.Forumda yazan çok arkadasımızdan yaş olarak büyüksünüz.Anladığım kadarıyla kulup üyesi ve kulube ve yönetime yakın bir abimissiniz.Burda yazan çok arkadas Oktay Hoca mükemmel demedi.Ama biz şunu istiyoruz.
Galatasaray ailesi büyük bir ailedir.Bu ailenin de babası şu anda ÜNAL AYSAL'dır.Ünal Başkan ne olursa olsun Oktay Mahmuti ile tekrar görüşmeli ve aradaki kırgınlıkları giderecek adımları atmalıdır.Büyükler bazen evlatlarının hatalarını onları affederek kendilerine daha iyi anlatırlar.
Oktay Hoca kesinlikle şubede kalmalıdır.
Erman Kunter bu kadar tepkinin üstüne şubeye gelirse bence ilk basarısız sonuçta hem kendisine hem yönetime tepki sert olur.Birde maden bu kadar kulube yakınsınız.Oktay Hoca için yapılan çirkin ahlaksızca ısmarlama haberleri basına hangi yönetici veriyor.Bunuda bizimle paylaşırsanız seviniriz.Biz Refik Arkan diyoruz.Siz o degil diyorsunuz.Yoksa Adan Öztürk mü:)))

O ısmarlama haberleri yaptıran kişi Bülent Tulun olamaz mı? O mektup olayından sonra hiç güvenmiyorum ben o adama.

Can Isbakan ‏@canisbakan
Galatasaray yonetimi Oktay Mahmuti'nin menajeri Raznatovic'e anlasmanin iptal oldugunu bildirdi, artik yollar ayriliyor diyebiliriz.

Ünal Aysal karışıklığın daha fazla uzamasına neden olmadan hemen hızlıca bir hamle yapıp Ergin Ataman'ı başa getirmeli. Basketbol şubesini de Lütfi Arıboğan'a teslim etmeli.

Yonetemeyen yonetimin ben napiyim arkadas beni takima cekecegine takimdan sogutan sonra en buyuk sponsorumuz taraftar diyip somurursunuz he simdi gorusuruz bakalim cok bilen yonetim gorusucez

Şaka gibi resmi sitenin girişinde hala futbolun propagandası yapılıyor. Harika geçirilen bir sezonun ardından, eski Galatasaray takımlarına oranla 3-4 gömlek üstün bir takım yaratan hocayı, CSKA'yla, Olympiakos'la kafa kafaya oynayacak hatta onları devirebilecek hale getiren bir hocayı bu şekilde göndermek aptallıktır. Kimi getirirlerse getirsinler, hangi başarıları elde ederlerse etsinler Oktay Hoca'yı gönderdiklerindeki açılan yarayı asla kapatamayacaklar.

Allah sizi bildiği gibi yapsın ey yönetim. O şubenin artık ne maçına giderim. Ne de her yıl aldığım basketbol t-shirt lerinden alırım.

MİDEMİ BULANDIRDI BU İNSANLAR ARTIK
liseli diye cem akdağ yerine ekrem memnun
liseli diye oktay hoca yerine erman kunter
koskoca GALATASARAY camiasını bir okulun dört duvarına sığdıran bu insanlara yazıklar olsun....