Oktay Mahmuti

http://www.galatasaray.org/bize_ulasin.php
Belki siteye yazarak yaptıkları yanlışın farkına vardırabiliriz.Galatasaray basketbol tarihinde belkide bilinçli taraftar sayısının en üst seviyede olduğu basketbolunun ''SON TOPA KADAR'' mücadele ruh ve duruş olarak galatasaray ismine yakışan bir takım ve koç sahipken gecen yönetimin mirası olduğu için ve bülent tulun hamlesinin gerçekleşmediği için oktay hocayı harcamak ilerde keşkelere sebep olacaktır...

Liseli tartışmasını bir tarafa bırakalım. Liseli olmayan Adnan Polat'ın Cem Akdağ'ın yerine Oktay Mahmudi'nin getirdiği zaman yazılanları okuyalım. O dönem de de Cem Hoca'ya haksızlık yapılmıştı, belki yönetim istifa diyenler olmuştu ama Oktay Hoca çok benimsendi. Şimdi Erman Kunter gelirse eminim ki 1 sene sonunda ona da aynı duyguları hissederiz, Erman Hoca çok iyi bir coach.

Doru diyorsun senı hala burda yazı yazdıran GSforum yönetimine yazıklar olsun bu kadar küfür hakaretten sora GSBASKET YÖNETİMİ UYUMA oktay hocayamı sevdalıyız GALATASARAYAMI

İsimler Galatasaray'dan büyük değilmiş. Cem Akdağ ve Oktay Mahmuti gibi kariyerli ve bu kulübe büyük emekleri olan insanların ismi Galatasaray'dan büyük değil, ama karaktersiz yöneticilerin çıkar çatışmaları, egoları Galatasaray'dan büyük olabilir değil mi!

Hocam bize basketbolu tekrar hatırlattın. Sayende basketbolu tekrar sevdik... Ama burası Galatasaray emeğinin karşılığını herzaman bu şekilde alırsın. Vefa bizde semt ismi

ben bize ulaşına bir hafta önce yazdım. Kongre üyesi bir kaç tanıdığa yönetime ulaşın böyle bir hata yapmasınlar dedik. Arkadaşlar aracılığıyla aldığımız haberlerde Bülent Tulun Galatasaray'a değil Ünal Aysal'a danışmanlık yapıyormuş. Allah Allah kullandığı ofis Ünal Aysal'ın mı Ünal Aysal'a Unit grup için mi danışmanlık yapıyor yoksa Galatasaray için mi ve asıl önemlisi o mektup Adnan Polat'a ulaşmamışken nasıl Tahir Kum ve Lube Ayar'da çıkıyor?

Oooooo kimse Galatasaray'dan büyük değildiri ilk kim yazacak diyordum çıktı o kişi karşıma, biz Galatasaray'a sevdalıyız kaypak yöneticilerine değil! Onlar da kendi çıkarları için başarılı giden işlere çomak sokuyolarsa desteklemeyiz, karşılarında bulurlar bu taraftarı! Madem kimse büyük değil, Refik Arkan da Ünal Aysal da Bülent Tuluın da büyük değil Galatasaray'dan, siz de onları savunmayın!

Destekleme kardesim uğurlar olsun Tanju cicek GALATSARAYI desteklemicek diye Galatasaray kücülmez gerilemez.Konuya vakıf olmadan nasıl bu kadar agır yazılar yazabilip hakaret küfür yazabilirsiniz.

GSbasket yönetimi zamanında Murat özyer gitsin dedigimiz için elestırdıgımız için yedigimiz cezaları gördükden sora bunları izliyorsunuzya.O SAYFA BASINDAKİ YAZI BOŞA YAZILMIS onu goruyorum burda ana bacı yapıcaklar beddua edicekler ve izliceksiniz eyvallah

Büyük Olan Mahmuti değil Galatasaray olan biten Mahmuti'den çok Galatasaraya zarar verecek sportif zararı geçtim şu süreçte birilerinin Galatasaray adına ! yaptıkları asıl Galatasaraya ve Galatasaraylılığa zarar veriyor.Hani şike konusunda demişti ya Ünal Başkan bizim taraftar farklıdır yanlışımız olursa tepki verirler .İnsanlarda farkımızı ve Galatasaray sevgilerini gösteriyor.Yani İnsanların tepkisi hoca sevdalarından değil Galatasaray sevdalarından

Birileri çıkacak açıklama yapacak.Böyle birşey olmaz ya NTVSpor'un açıklamalarına kaldık ya. Adam gibi anlatsınlar bu nedir ya bu kadar önemsiz bu camianın taraftarları ?

om5.jpg

Hani verdiğiniz sözler ?

Destekleme kardesim uğurlar olsun Tanju cicek GALATSARAYI desteklemicek diye Galatasaray kücülmez gerilemez.Konuya vakıf olmadan nasıl bu kadar agır yazılar yazabilip hakaret küfür yazabilirsiniz.

GSbasket yönetimi zamanında Murat özyer gitsin dedigimiz için elestırdıgımız yedigimiz cezaları gördükden sora bunları izliyorsunuzya.O SAYFA BASINDA YAZI BOŞA YAZILMIS onu goruyorum burda ana bacı yapıcaklar beddua edicekler ve izliceksiniz eyvallah

O kaypak yöneticileri desteklemeyiz diyoruz lafı nerenden anlıyorsun? Savunun siz savunun, böyle devam onlar seneye Fatih Terim'i de yollarlar rahata erersiniz.

LUCESCU sampiyon yaptıgında , Özhan canaydın Fatih terimi getiridiginde HERKES SEVİNC nidaları atarken nerdeydınız?Cem Hoca takımı kümede bırakırken Oktay hoca takıma geldiginde NERDEYDİNİZ?

SİZ kötü gün degil iyi gün taraftarsınız, belli işler iyi gidince bir öncekine yapılanları unutup Oktay hocaya yapılamaz...

Cem hocaya yapılırken nerdeydiniz bre

O kaypak yöneticileri desteklemeyiz diyoruz lafı nerenden anlıyorsun? Savunun siz savunun, böyle devam onlar seneye Fatih Terim'i de yollarlar rahata erersiniz.

Hiçbir şey olmaz Fatih Terim'e merak etme Tanju. Fatih Terim ana avrat da küfür etse, 20 milyon euro da istese Ünal Aysal gıkını çıkarmaz. Adam Fatih Terim'in fanı resmen.

Zaten müthiş futbol taraftarımız, bir şampiyonluğa, 2 iyi transfere bir güzel uyur, büyük başkan yapar, yetmez bir de verdiği saçma sapan kararları adam haklı diye destekler.

Bu yönetim ne yaparsa yapsın isterse şike yapsın biz arkasındayız ses çıkarmayız zihniyeti karşıyakanın zihniyeti sanıyordum ama malesef bizde de temsilcileri varmış üzücü

LUCESCU sampiyon yaptıgında , Özhan canaydın Fatih terimi getiridiginde HERKES SEVİNC nidaları atarken nerdeydınız?Cem Hoca takımı kümede bırakırken Oktay hoca takıma geldiginde NERDEYDİNİZ?

SİZ kötü gün degil iyi gün taraftarsınız, belli işler iyi gidince bir öncekine yapılanları unutup Oktay hocaya yapılamaz...

Bilerek mi konuşuyorsun yoksa ne yapıyorsun.Biz Cem hocaya yapılanları unutmadık diye 2091837 kere dedik.Sizin

Demekki bu forum gsbasket değil mahmudibasket forumuymuş güzel.
Biz doğru olanın yanındayız galatasaraylılık bunu gerktirir kimse egoları için bu armaya emek harcayan bir adamı kapı önüne koyamaz.Bizler galatasaray için çırpınıyoruz hele mahmuti nin yerine gelcek adam ergin atamansa ozaman mahmudi forum olabilir galatasaray basketbol diyebirşey yoktur zaten....

Sen eski konuları bir aç düzgün oku bakalım kim ne tepki vermiş orda gör, bol keseden atma. Olayları da birbiriyle karıştırma. İkisi çok farklı olaylar. Birinde etik olarak büyük yanlış ve ayıp vardı. Cem Hoca'yı ben çok ayrı seviyorum, belki Oktay Mahmuti'den bile bir adım önde severim. Ama onu ilk seferinde gönderdiklerinde gönderme biçimi hatalı olsa da bu kadar büyük bir yanlış yoktu. Oktay Hoca'da resmi duyuru yapıldıktan sonra anlaşma yok dendi. Adama iftira atılıp durdu, koca koca adamlar kendi çıkarları için Oktay Hoca hakkında yalan haberler yaptırdı.

Cem Hoca'ya yapılan iki olay da yanlıştı, ama Oktay Hoca olayı tam bir zirvedir rezillikte!

@alpalkas Vizyon dedigin capsizligin arkasina saklanmanin yolu malesef..

@alpalkas dogru ya.. iyi giden hicbir seye izin vermeyin.. her sey sizin kontrolunuzde kalsin ki burnumuz boktan cikmasin hic

@alpalkas her sene sampiyonluga oynuyorduk, avrupa'da destanlar yaziyorduk da bu sene mi basarisiz olundu?

@alpalkas isini yapan bir tane adam birakmayana kadar durmak yok

@alpalkas Klubu profesyonellere emanet edecegim deyip sonra gorusmeye niye menejer ile geliyorsun diye trip atmak.

@alpalkas Icine tukrmenin tedbir olmasi. Ali Sami'ye sevgilerle. "Ünal Aysal: “Özellikle erkek basketbolda bu sezon gereken tedbirleri alacağız

@alpalkas 7 cihanda futbol sampiyonlugu kutlayacaginiza cok onem verdiginiz(!) subelerle ilgileneydiniz belki biz de bir vizyon olduguna inanirdik

Bu kadar işte bu olay...