Oktay Mahmuti

Sen eski konuları bir aç düzgün oku bakalım kim ne tepki vermiş orda gör, bol keseden atma. Olayları da birbiriyle karıştırma. İkisi çok farklı olaylar. Birinde etik olarak büyük yanlış ve ayıp vardı. Cem Hoca'yı ben çok ayrı seviyorum, belki Oktay Mahmuti'den bile bir adım önde severim. Ama onu ilk seferinde gönderdiklerinde gönderme biçimi hatalı olsa da bu kadar büyük bir yanlış yoktu. Oktay Hoca'da resmi duyuru yapıldıktan sonra anlaşma yok dendi. Adama iftira atılıp durdu, koca koca adamlar kendi çıkarları için Oktay Hoca hakkında yalan haberler yaptırdı.

Cem Hoca'ya yapılan iki olay da yanlıştı, ama Oktay Hoca olayı tam bir zirvedir rezillikte!

SARPER yönetımdemisin? YANLIS YAPILDI DİYE bu kadar net konusutguna göre kesin bilgin vardır.Paylas eyvallah diyelim bizde tepkiverelim

Demekki bu forum gsbasket değil mahmudibasket forumuymuş güzel.

Tam tersi Gsbasket ve Galatasaray forumu olduğu ortaya çıkıyor. Anlaşılmayan bir nokta var Oktay Mahmuti'nin gönderilmesi değil. gönderiliş şekli insanları üzen, sinirlendiren.

Burada tepkisi koyan insanların bir çoğu gidecekler takımlarını destekleyecekler ama yönetime olan sevgi ve saygılarını kaybetmiş durumdalar. Bu da en doğal hakları.

Yönetimin elden ayaktan düştüğünü, vizyonsuzluğunu, dilenciliğini çok değil GsBasket kendi başlığında yazmıştım 3 hafta önce..

AKP İl kongresinde, adamları el-pençe-divan kapılarda karşıladılar. Bunu bizi düşünerek yapmışlarmış, yolları başkası yapmazmış. Pardon da taraftarını düşünen yönetim kendisine tam destek verdiği hocayı üstelik başarılı sayılabilecek sezonun ardından yollamaz, yollayamaz.

O zaman da söyledim, yine söylüyorum yapılan yalamalıklar, yalakalıklar sadece kendi şahsi çıkarları içindir. Aklamaya çalıştıkları karaparaları Galatasaray ismi üzerinden geçiriyorlar. E tabi bu yönetimde kalabilmek için de dinazorlar ile işbirliği yapmak şartı var..

Jurassic Park Spor Kulübüne hoşgeldiniz.

Kardeşlerim arada 2 veya 3 kişi var abi olarak biri Serdar abi onları tenzi ederek, biraz ağır gelin biraz sabır,olay taze ve sıcak dünyanın sonu değil, anlaşamamış olabilirler iki tarafın menfaati uymamış olabilir. Şimdi atılacak adım görmek lazım önce koç belli olsun, bütçe belli olsun. Sonra tepki mi? olur alkış mı? olur konuşuruz.
Ben gece yazmak istemedim ama bu olay bu şekilde olacağını biliyordum.Şimdi atılacak iki adım var onları da biliyorum, bakalım şimdi salvo yapan genç ve kanı hızlı akan kardeşlerim o zaman nasıl yazacak?

- Basketbolda finale giderken üç kez üst üste Beşiktaş'a yenilmemiz tadımızı kaçırdı. Bunun önlemlerini önümüzdeki sezon için alacağız. Ünal Aysal

Demek ki 3 maçlık kredisi yokmuş onca başarıya rağmen Oktay Hoca'nın. Gülüyorum !

SARPER yönetımdemisin? YANLIS YAPILDI DİYE bu kadar net konusutguna göre kesin bilgin vardır.Paylas eyvallah diyelim bizde tepkiverelim

Şimdi sence yanlış yapılmadı mı? Volkan o resmi site oyuncak değil açıklama yapıp sonra tükürdüğünü yalayacaksın. Eğer sen kimse Galatasaray'dan büyük değil diyorsan önce bu yönetime tepki göster, gazetelere ısmarlama haber yaptırıp Galatasaray adını lekeleyenlere tepki göster.

bu açıklama sezon bittikten sonra yapılır Oktay hoca ile çalışmıyoruz denirdi. Olay bu kadar basit.

Şimdi sence yanlış yapılmadı mı? Volkan o resmi site oyuncak değil açıklama yapıp sonra tükürdüğünü yalayacaksın. Eğer sen kimse Galatasaray'dan büyük değil diyorsan önce bu yönetime tepki göster, gazetelere ısmarlama haber yaptırıp Galatasaray adını lekeleyenlere tepki göster.

bu açıklama sezon bittikten sonra yapılır Oktay hoca ile çalışmıyoruz denirdi. Olay bu kadar basit.

Kaan bencede YANLIS VAR yok demiyorum.

Gercekler nedir hangimiz kesin net biliyoruz bunu ögrenelim diyorum.Okuyormusum formu bilmem ama cok agır küfür hakaretler var yakısmıyor

Unal aysal galatasaray tarihinin en yalan soyleyen baskani transfer konusunda surekli kapa bildirimler simdi.de 4 yillik anlasma diye resmi aciklama ve bu durum rezalet az omurgali olun ya yonetime bak

"" Galatasaray ile anlaşma imzalamasından çok kısa süre sonra Barcelona, kendisine resmi teklif yapar.

Oktay Mahmuti, yeni bir sözleşmeye imza attığı için, Barcelona, teklifini Galatasaray Basketbol Şubesi'ne gönderir. Hakan Üstünberk, bu çok önemli görevi, Oktay Mahmudi'ye bildirir. Oktay Mahmuti, Hakan Üstünberk'e "Size söz verdim, birlikte plan yapmaya başladık. Sözümden dönemem ve kimseyi yarıda bırakamam" diyerek, teklif için teşekkür eder ve yoluna Galatasaray'da devam edeceğini belirtir.

Hakan Üstünberk, Mahmuti'nin bu tavrından çok etkilenir ve sözleşmesinde iyileştirme yapmak için Oktay Hoca'ya yeni bir teklif sunar.

Oktay Mahmuti, hiç düşünmeden iyileştirme için teşekkür eder ama kendisine bir teklif geldiği için daha önce anlaştığı bedelin üzerinde bir ücret almayı etik bulmadığını belirtir.

Şimdi bu şerefli adamın para için gittiğini söylerseniz inanır mıyız sizce? ""
Facebook/Galatasaray Gazetesi Basketbol

Dünya devi Barcelona'nın teklifini vasat altı bir takım için geri çevirmiş bir ADAMdır Oktay Mahmuti.Onun hakkında konuşurken iki kere düşünün.

Ben farklı düşünüyorum bizim takım sezon içinde ligi sürklasse etti ama finalleri yapamıyoruz veya yapamıyor mahmudi hoca . Birde geçenlerde biryerlerde okudum kendi menejerlerinden basketçi alıyor diye aslı varmı bilmiyorum. Bu tabiatın doğasındadır bence olayı büyütülmemesi gerekir diye düşünüyorum kulüp menfaatlerinin kişilerden önemli olduğunu bilmek lazım ben seneye para harcayacak olsam kimse kusuruma bakmasın panatiaksonun ayrılan koçunu getiririm orayı bilen adam . Bundan daha doğal ne var arkadaşlar kişilere bu kadar takılmamalıyız başarıya nasıl gidilire yönelelim basketbol futbola benzemiyor uzun yıllar aynı takım ve koçlar olsun her yıl kadrolar değişiyor.

Ayrıca barcelonada almadık kupa bırakmayan guardiola bıraktı ne oldu külübü başkanın başınamı yıktılar hayır bu kurumların kanunu. Daha profesyonel bakmalıyız diye düşünüyorum.

Ben basketbolu sevmezdim ama bu seneki euroligin tadı damağımda kaldı daha iyi olmasını isterim.

"" Galatasaray ile anlaşma imzalamasından çok kısa süre sonra Barcelona, kendisine resmi teklif yapar.

Oktay Mahmuti, yeni bir sözleşmeye imza attığı için, Barcelona, teklifini Galatasaray Basketbol Şubesi'ne gönderir. Hakan Üstünberk, bu çok önemli görevi, Oktay Mahmudi'ye bildirir. Oktay Mahmuti, Hakan Üstünberk'e "Size söz verdim, birlikte plan yapmaya başladık. Sözümden dönemem ve kimseyi yarıda bırakamam" diyerek, teklif için teşekkür eder ve yoluna Galatasaray'da devam edeceğini belirtir.

Hakan Üstünberk, Mahmuti'nin bu tavrından çok etkilenir ve sözleşmesinde iyileştirme yapmak için Oktay Hoca'ya yeni bir teklif sunar.

Oktay Mahmuti, hiç düşünmeden iyileştirme için teşekkür eder ama kendisine bir teklif geldiği için daha önce anlaştığı bedelin üzerinde bir ücret almayı etik bulmadığını belirtir.

Şimdi bu şerefli adamın para için gittiğini söylerseniz inanır mıyız sizce? ""
Facebook/Galatasaray Gazetesi Basketbol

Dünya devi Barcelona'nın teklifini vasat altı bir takım için geri çevirmiş bir ADAMdır Oktay Mahmuti.Onun hakkında konuşurken iki kere düşünün.
Gözlerim doldu...Hiçbir iyilik cezasız kalmıyor hele galatasarayda...ellerine sağlık ertunç.

Ünal Aysal parayı çok iyi yönetiyor bu 1 senedede güzel işler yaptı ancak şubelerin yönetiminde (genel olarak kulübün) aynı seviyede değil, danışmalarını ve akıl aldığı kişileri iyi seçmesi lazım yoksa bu tarz hareketler Lise ile taraftarın arasını dahada açar, EL'de CSKA'yı yendiğimiz zaman bile Oktay Hocanın gitmesi için kulis yapan liseliler vardı, aynı grup Cem hocayıda aldırmamak içinde büyük baskı yaptı, Galatasarayın geleceği için bu düzenin yıkılması lazım..

Pardon abi resmi sitede 2+2 yi ben yazdım,o kadar emeği hiçe ben sayıp yolladım hocayı,taraftar hocayı benden çok sever düşüncesinde olan ben kusura bakma :D

Ben bunlara itiraz ettimmi peki? yada yanlıs yapılmıyor dedimmi ?

Benim yazdıklarımı iyi oku ben olayı net ögrenmek lazım diyorum sadece .GALATASARAY`a emek veren insanlar bunlarda, doru yanlıs tartısırız ama ana bacı sövemeyiz burası galatasaray basketbol subesının önemli bir damarı.

Gönderiliş şekli müthiş bir yanlış,gönderilmesi yanlış mı doğru mu onu bilemem.Bu pazarlık sürecinde kulüp ve hoca süreci kötü yönettiler maalesef.Yolu açık olsun Oktay hocanın da.

Oktay Hoca giderse takım biter laflarına da fazla aldırış etmemek lazım.Bütçeyi korursak doğru kadro planlamasıyla şampiyonluğa oynarız her türlü.Bir senelik yapılanmayla bile şampiyon olabilen Beşiktaşı gördük sonuçta.

Ayrıca kendi adıma Oktay hocaya Furkan,İlkan vb. genç oyuncuları bu takıma kazandırdığı için teşekkürü borç biliyorum

Son düzenleme:
Yönetim Oktay Hoca ile önce anlaştı sonra sözünden döndü.Sözünden dönme eylemini bile pat diye yapmadı.Önce yasılı görsel hatta sosyal medyada olası tepkileri azaltmak için birkaç hafta süren desinformasyon faliyeti yürüttü.Buna tepki göstermek kadar Galatararaylılıkla bağdaşır bir şey olmasa gerek.Hal böyle iken hala asıl problem Mahmuti ile tekrar anlaşılmamasıymış gibi durun bir sakin olun gelecek hamleleri görün tarzında bişiler söylemek abest ile iştigal.

Ben farklı düşünüyorum bizim takım sezon içinde ligi sürklasse etti ama finalleri yapamıyoruz veya yapamıyor mahmudi hoca . Birde geçenlerde biryerlerde okudum kendi menejerlerinden basketçi alıyor diye aslı varmı bilmiyorum. Bu tabiatın doğasındadır bence olayı büyütülmemesi gerekir diye düşünüyorum kulüp menfaatlerinin kişilerden önemli olduğunu bilmek lazım ben seneye para harcayacak olsam kimse kusuruma bakmasın panatiaksonun ayrılan koçunu getiririm orayı bilen adam . Bundan daha doğal ne var arkadaşlar kişilere bu kadar takılmamalıyız başarıya nasıl gidilire yönelelim basketbol futbola benzemiyor uzun yıllar aynı takım ve koçlar olsun her yıl kadrolar değişiyor.

Ayrıca barcelonada almadık kupa bırakmayan guardiola bıraktı ne oldu külübü başkanın başınamı yıktılar hayır bu kurumların kanunu. Daha profesyonel bakmalıyız diye düşünüyorum.

Ben basketbolu sevmezdim ama bu seneki euroligin tadı damağımda kaldı daha iyi olmasını isterim.

Erkan Bey/Abi
Barcelona usüluyle halletti bu işi.Bizim resmi sitemizde 2+2 yazıldı sonra sanki hiçbirşey olmamış gibi yutuluyor bu açıklama. Gönderilebilir bu normal ama böyle olmaz. Hele bu kadar değer verilmiş bu adama bu yapılmaz. Benim gibi düşünenlerin tepkisi bunadır.
Bizi EL seviyesine çıkartan, kadroyu kuran, takım kimyasını bilen, basketbol sevgimizi yeniden ateşleyen bir coach ile daha iyi yerlere gelemez miydik 1 sene sonra ? Bu kadar mıydı Oktay Hoca'nın kredisi bu mudur yani ?

Ben bunlara itiraz ettimmi peki? yada yanlıs yapılmıyor dedimmi ?

Benim yazdıklarımı iyi oku ben olayı net ögrenmek lazım diyorum sadece .GALATASARAY`a emek veren insanlar bunlarda, doru yanlıs tartısırız ama ana bacı sövemeyiz burası galatasaray basketbol subesının önemli bir damarı.
Küfür etmedim ben ama küfürü hakediyorlar.Büyük olasılıkla bunlar obradovici filan isterler,alırlar...