Oktay Mahmuti

Oktay Mahmudi'nin gidiş sürecinde yaşananları herkes eleştirebilir ki eleştirilmelidir de ama Erman Kunter gibi bir ismi takımın başına getirmek kesinlikle çapsızlık olamaz. Erman Kunter en az Oktay Mahmudi kadar iyi bir coachtur, hatta yabancı tercihleri daha iyi de olabilir.

Eger sen Euroleague seviyesinde bir takim kurmak butce artirmaktan bahsediyorsan, kariyerindeki en ust seviye Cholet ile 7 yilda bir sampiyonluk yasayan, 1 Eurochallenge finali goren, Euroleague'de ilk turda elenen kocu takima layik goruyorsan bunun adi capsizliktir.. Hangi gecmis basarilari ile Erman Kunter Oktay Mahmuti kadar iyi bir koc olmustur.. Chlet dedigin takim Turkiye'den uc takimin direk gittigi Euroleague'e bir temsilci yollayabilen Fransa'da genelde 3.-4. takilan bir takim.. Simdi bu koc Oktay Mahmuti'ye denk oyle mi afedersin ama ben kaba etimle gulerim buna.. Yabanci oyuncu secmek de iyiymis evet aylik maasi 5 bin dolar olan 10 bin amerikali arasindan bir iki tanesini bulabliyordur ne buyuk basari aman tanrim..

Eger sen Euroleague seviyesinde bir takim kurmak butce artirmaktan bahsediyorsan, kariyerindeki en ust seviye Cholet ile 7 yilda bir sampiyonluk yasayan, 1 Eurochallenge finali goren, Euroleague'de ilk turda elenen kocu takima layik goruyorsan bunun adi capsizliktir.. Hangi gecmis basarilari ile Erman Kunter Oktay Mahmuti kadar iyi bir koc olmustur.. Chlet dedigin takim Turkiye'den uc takimin direk gittigi Euroleague'e bir temsilci yollayabilen Fransa'da genelde 3.-4. takilan bir takim.. Simdi bu koc Oktay Mahmuti'ye denk oyle mi afedersin ama ben kaba etimle gulerim buna.. Yabanci oyuncu secmek de iyiymis evet aylik maasi 5 bin dolar olan 10 bin amerikali arasindan bir iki tanesini bulabliyordur ne buyuk basari aman tanrim..

Tartışılması gereken nokta X kötüdür Y iyidir falan değil, Obradovic gelirse Oktay Hoca'dan daya iyi bir coach geleceği için yönetim "çaplı" bir hareket mi yapmış olacak. Yanlış olan sözleşme uzattık deyip işin buraya gelmesidir, bu iş buraya gelmişse sadece yönetimde suç aramak da saçma çünkü bu tip olaylar karşılıklı olur.

Bu olayı bir tarafa da bırakırsak da Erman Kunter çok iyi bir coachtur hiç öyle "kaba etle" gülünecek bir durum da değildir bu zaten zaten gelirse de hepimiz görürüz. Kendisini sadece wikipediadan bakmış gibi sadece şu kadar kupa almış, aylık maaşı şu kadar olan oyunculardan seçmiş gibi eleştirmeyi de kusura bakmayın ama ben "kaba etimle" gülerim.

Tartışılması gereken nokta X kötüdür Y iyidir falan değil, Obradovic gelirse Oktay Hoca'dan daya iyi bir coach geleceği için yönetim "çaplı" bir hareket mi yapmış olacak. Yanlış olan sözleşme uzattık deyip işin buraya gelmesidir, bu iş buraya gelmişse sadece yönetimde suç aramak da saçma çünkü bu tip olaylar karşılıklı olur.

Bu olayı bir tarafa da bırakırsak da Erman Kunter çok iyi bir coachtur hiç öyle "kaba etle" gülünecek bir durum da değildir bu zaten zaten gelirse de hepimiz görürüz. Kendisini sadece wikipediadan bakmış gibi sadece şu kadar kupa almış, aylık maaşı şu kadar olan oyunculardan seçmiş gibi eleştirmeyi de kusura bakmayın ama ben "kaba etimle" gülerim.

Oktay Mahmuti'ye yapilan muameleyi zaten tartisan kimse var mi? Sanirim bu forumda herkes hemfikir yani bunu tartismiyoruz...
Muhtesem Erman ne yapmis elle tutulur ne basarisi var soyle de bizde bilelim.. O kadar superdi ki kariyerinde Cholet'in otesine gecemedi degil mi? Aslinda CSKA falan kapisinda yatti ama Cholet'e sozu oldugu icin gitmedi demi? Cok basit bir soru iyi kocluk nedir? Benim icin takimi basarili yapabilemktir.. Daha once su anki Galatasaray seviyesinde kac takimi calistirdi Erman Kunter? Euroleague'de kac mac gordu? Lakovic seviyesinde kac oyuncu ile calisti? UStelik bu adam Mahmuti'den 12 yas buyuk! haa zaten amac butceyi yariya indirip eurochallengeda takilmak diyorsan dogru adam Erman Kunter'dir.. kolay gelsin..

Burada problem 3 yıl süre verilen birinin birçok hedefi 3 yıla kalmadan gerçekleştirmesine, taraftar arkasında durmasına rağmen sürecin rezalet yönetilerek gönderilmesi ve daha önemlisi kurumları ayakta tutan manevi değerlerin de çiğnenmesi.

Olayın müsebbibi de Erman Kunter değil yönetimdir. Oktay Mahmuti nin savunulması gereken bir kariyeri yok, yaptıkları ortada ama Oktay Hoca yı yüceltmeye çalışırken komik duruma düşmeyin lütfen. Erman Kunter hala Euroleague seviyesinde takım çalıştırmadı diyorsanız Oktay Hoca da Efes in başına geçmeden önce Krka yı filan alıp Euroleague e çıkarmadı. Erman Kunter gibi kendi ülkesinde bile pek destek çıkılmamış bir adamı Oktay Mahmuti ile kıyaslamak yersiz olduğu gibi daha bu sezon ilk Euroleague deneyimini yaşayan ve Erman Kunter in takımının da çıkabileceği bir gruptan çıkan bir takımı da gözünüzde fazla büyütmeyin bir zahmet.

Burada problem 3 yıl süre verilen birinin birçok hedefi 3 yıla kalmadan gerçekleştirmesine, taraftar arkasında durmasına rağmen sürecin rezalet yönetilerek gönderilmesi ve daha önemlisi kurumları ayakta tutan manevi değerlerin de çiğnenmesi.

Olayın müsebbibi de Erman Kunter değil yönetimdir. Oktay Mahmuti nin savunulması gereken bir kariyeri yok, yaptıkları ortada ama Oktay Hoca yı yüceltmeye çalışırken komik duruma düşmeyin lütfen. Erman Kunter hala Euroleague seviyesinde takım çalıştırmadı diyorsanız Oktay Hoca da Efes in başına geçmeden önce Krka yı filan alıp Euroleague e çıkarmadı. Erman Kunter gibi kendi ülkesinde bile pek destek çıkılmamış bir adamı Oktay Mahmuti ile kıyaslamak yersiz olduğu gibi daha bu sezon ilk Euroleague deneyimini yaşayan ve Erman Kunter in takımının da çıkabileceği bir gruptan çıkan bir takımı da gözünüzde fazla büyütmeyin bir zahmet.

küçümsediğiniz gruptan 2 final eight bir final four oynayan takım çıktı top 16 daki grubu söylememe gerek yok sanırım . Yakalanılan başarıları küçültmek, görmemeye çalışmak ne kadar basit.

Kişiler geçicidir aslolan Galatasaray'dır deniyor da burada kimse Mahmuti ile Galatasaray arasında tercih yapmıyor.
Burada Mahmuti ile basiretsiz, milletin ağzına sakız ederek takımımızı küçük düşüren yönetimi (özellikle basketbol sorumluları) kıyaslıyoruz ve Mahmuti'den yana tavır koyuyoruz Galatasaray menfaatleri için.
Bu işi organize edenler de Galatasaray menfaatlerini düşünüyor demeyin, kendi kişisel menfaatlerini düşünüyorlar, takıma hayırları yok zaten.
Basketbol şubesine en çok emek veren iki kişiyi 4 ayda gönderdiler ya yazıklar olsun!!!
Zihniyet hiç değişmiyor Galatasaray'da..

Bir de Galatasaray taraftarlık makamı, yöneticilik ve başkanlık makamı kadar önemlidir, bu makamın da hassasiyetlerine saygı duyulmalıdır.

Acikcasi Guardiola da Barca'nin basina gecmeden once kimseyi calistirmadi ama bu ne onun buyuklugunu ne de iyi bir koc oldugu gercegini degistirir.. Erman Kunter Cholet ile Euroleague'de gruplardan cikabilseymis once keske.. Ki 3 galibiyet alip elenmistir kendisi.. Ikinci gruplarda kimlerle oynadik acaba? O grupta CSKA ve sampiyon Olympiakos ile karsilasip ikisini de yendik ve Top 8'i son macta kacirdik.. Asil sen komik olma bence..

Erman Kunter Mahmuti bütçesiyle çalıştı da mı başarılı olamadı? O kadar az bütçeli takımda kaç tane yıldız yarattı adam.De Colo,Seraphin,Causeur vs.Sürekli yılın koçu seçiliyor Fransada

EDIT:YANILGI

Son düzenleme:
Oktay Mahmuti, bundan 3-4 ay önce bir röportajında Galatasaray yönetimi sözleşmenizi uzatmak istese kalır mısınız? sorusuna "sporda ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. Bugün istenirsiniz, işler kötü gidince ise istenmezsiniz." cevabını vermişti. Kısa sürede herşey hızlı gelişti. Bence burada Galatasaray yönetiminin en büyük hatası şampiyonluğu kesin görüp, imzalar atılmadan anlaştık açıklaması yapmak oldu. Eğer böyle bir açıklama yapılıyorsa arkasında durulmalıydı. Oktay Mahmuti en az bir sene daha kalmalıydı.

Mahmuti, geldiği günden beri hiç iddialı açıklamalar yapmadı. Ancak, sürekli şunu söyledi: "birgün ayrıldığımda birşey yaptı diyecekler" evet, birşeyler yaptı Mahmuti; güzel anlar yaşattı. Taraftar ona güvendi, çünkü istikrarlıydı, ne vereceğini tahmin edebiliyordunuz. Belki transferlerde biraz daha potansiyelli ve oyunun gidişatını değiştirebilecek oyunucular seçse, bugün Galatasaray şampiyon olmuş, seneye Euroleague'de çok daha iyi oyunculardan kurulu bir takımın başında, yani Galatasaray'ın başında devam ediyor olacaktı...

Teşekkürler koç.

Sevgili Yılmaz.Kendi çapında Hıncal Uluç olmak istemeni anlayabilirim. ama artık biraz sakinleşmenin vakti gelmedi mi?

Günlerdir anlamsız bir şekilde Erman Kuntere saldırıp duruyorsun. Ciddi anlamda da boş eleştirilerle. Ben senin düşündüklerini değiştiremem. ama söylediğin bilgileri zaten kendin çürütüyorsun. Konu günlerdir senin dışında tüm ülkenin otoriteleri tarafından kendisini ispatlamış Erman Kunter değil. Sana göre Ergin ataman da koç değil.aydın örs de değil Dünyanın en iyi antrenörü ve tek antrenörü senin için Oktay Mahmudi olabilir saygı duyuyorum. Israrlada söylüyorum ve çok da iyi biliyorum Erman Kunter sen burada ne kadar esip gürlesende coşsan da sürecin dışında bir adam. Kendi kendine gelin güvey olmak gibi bir şey seninki artık son vermeni rica ediyorum. Bir kere bu konudaki düşüncelerini belirttin. Tekrarlayıp durman sadece polemiğe ve tahriğe giriyor. Sana göre Erman Kunter Hoca felan değil. Tamam da İnan bana Erman hocanın umrun da değilsin.

Erman Kunter Mahmuti bütçesiyle çalıştı da mı başarılı olamadı? O kadar az bütçeli takımda kaç tane yıldız yarattı adam.De Colo,Seraphin,Causeur vs.Sürekli yılın koçu seçiliyor Fransada

Iste o zaman adama sorarlar, hic bu butcelerle calismamis, Lakovic seviyesinde bir oyuncuyu yonetmemis bir kocun ne isi var bu butcenin bu oyuncularin basinda? Ustelik Erman Kunter Emir Alkas gibi genc yetenekli bir koc adayi da degil.. 18 yillik kariyerinde hic bir zaman ortalama takimlarin uzerinde bir takim calistiramamis birisi.. Beni kac oyuncuyu NBA'ye soktugu ilgilendirmiyor beni takimlarini surekli sampiyonluga iddiali bir ligde takimlarini sampiyonluga oynatabilmismi, Eurochallenge - Eurocup seviyesinde bir takimi alip Euroleague gediklisi yapabilmis mi bunlar ilgilendiriyor yoksa Enes Kanter gibi genc yasinda hemen NBA'ye giden oyuncularin takimlarina ne faydasi var banane isterse 50 tane adam girsin NBA'ye Erman'in takimindan takimdan bir cacik olmus mu?

küçümsediğiniz gruptan 2 final eight bir final four oynayan takım çıktı top 16 daki grubu söylememe gerek yok sanırım . Yakalanılan başarıları küçültmek, görmemeye çalışmak ne kadar basit.

Söylediklerim iyi anlatamadım galiba Furkan Bey. Ben ilk gruptan bahsettim çünkü Erman Kunter in ilk gruptan çıkamamasıyla ilgili bir argüman vardı. Dedim ki ilk gruptan biz de öyle Barcelona ile kapışarak çıkmadık. Anlatmak istediğim Erman Kunter in Euroleague de çok iş yapmış bir koç olmadığı gibi bizim de her sene Euroleague oynayan bir takım olmadığımız. Bir Euroleague oynadık diye ne büyük olduk yahu! Benim karşılaştırdığım Euroleague klasmanında Oktay Hoca ve Erman Kunter değil; Erman Kunter ve Galatasaray. Yoksa Oktay Hoca ile daha çok Euroleague oynayacağımızı düşünüyorum.

Acikcasi Guardiola da Barca'nin basina gecmeden once kimseyi calistirmadi ama bu ne onun buyuklugunu ne de iyi bir koc oldugu gercegini degistirir.. Erman Kunter Cholet ile Euroleague'de gruplardan cikabilseymis once keske.. Ki 3 galibiyet alip elenmistir kendisi.. Ikinci gruplarda kimlerle oynadik acaba? O grupta CSKA ve sampiyon Olympiakos ile karsilasip ikisini de yendik ve Top 8'i son macta kacirdik.. Asil sen komik olma bence..

Daha önce Ufuk Sarıca örneğini vermiştim. Futbolda Hollanda ya sempatisi olan biriyim sadece Rijkaard diyorum. Hollanda nın en iyi kadrolarını heba eden, Rotterdam ı düşüren adam Cruyff faktörünü dışarda bırakırsak Barcelona da harikalar yarattı, ama en iyi olduğu söylenen zamanda da çok kötü olduğunu söylüyordum. Vialli, Gullit, Leonardo ve daha on tane adam sayarım ki birçok hoca kendini paralarken hiçbir başarı emaresi göstermeden koskoca bütçeli kulüpler çalıştırdılar ve başarısız oldular. Oktay Hoca ise başarılı oldu ve zaten ben bunu tartışmıyorum. İkinci gruplarla ilgili bir argüman öne sürmedim, sadece satirik üslupla yaklaştığınız ilk grupta elenme durumuna açıklık getirmek istedim. Zaten Oktay Hoca nın kalmasını isteyen biriyim. Bir de şu üslubunuzu yakıştıramadım.

Tekrar edeyim benim karşı olduğum Erman Kunter ya da başkası olsun insanların alaycı üsluplarla küçümsenmeleri. Kendimizi CSKA filan sanmayalım gereksiz yere. Yok bizim için yetersiz filan. İstemiyorum ben de; gelmesin çünkü Oktay Hoca ile karşılıklı sözümüz devam ediyor. Gereksiz yere dağılan konuya alet oldum sanırım, zaten görüşlerimi yazmıştım. Umarım hayırlısı(Oktay Hoca nın devam etmesi) olur. Ben hala ortada bazı pürüzler olduğunu ve hallolacağını düşünüyorum.

yıldızları kes:D Furkan Göksenin Gordon Shipp 4 lüsü daha bir yıldız gibi geldi bana. Ayrıca bu sene oyununa bir yığuın özellik katan Gordon da yeni bir oyuncudur bence..

Sevgili Yılmaz.Kendi çapında Hıncal Uluç olmak istemeni anlayabilirim. ama artık biraz sakinleşmenin vakti gelmedi mi?

Günlerdir anlamsız bir şekilde Erman Kuntere saldırıp duruyorsun. Ciddi anlamda da boş eleştirilerle. Ben senin düşündüklerini değiştiremem. ama söylediğin bilgileri zaten kendin çürütüyorsun. Konu günlerdir senin dışında tüm ülkenin otoriteleri tarafından kendisini ispatlamış Erman Kunter değil. Sana göre Ergin ataman da koç değil.aydın örs de değil Dünyanın en iyi antrenörü ve tek antrenörü senin için Oktay Mahmudi olabilir saygı duyuyorum. Israrlada söylüyorum ve çok da iyi biliyorum Erman Kunter sen burada ne kadar esip gürlesende coşsan da sürecin dışında bir adam. Kendi kendine gelin güvey olmak gibi bir şey seninki artık son vermeni rica ediyorum. Bir kere bu konudaki düşüncelerini belirttin. Sana göre Erman Kunter Hoca felan değil. Tamam da İnan bana Erman hocanın umrun da değilsin.

Kemal abi once bir yazdiklarimi oku eger okursan Oktay'i turk olarak bir tek Ergin ile karsilastirabiliriz dedigimi de gorursun.. Yani once okuyalim abi.. Aydin Ors de buyuk koctur, Ergin Ataman da buyuk koctur ancak Erman Kunter ne yaptiklariyla ne calistigi takimlar ile bu ucunun yanindan gecemez.. Haa Erman Hoca'nin tabiki umrunda degilim olamam da zaten.. Ama mesele burada Erman Kunter degil mesele attan inip esege binmek meselesidir.. Bu arada "attan inip esege binmek" bir atasozudur kimseye hakaret etmiyorum kimse yanlis yere cekmesin!!!

Şimdi Erman Kunter ile benzeştirdiğim veya kıyasladığım, o sınıfta gördüğüm düşünülmesin ama futbolda da Hikmet Karaman falan için de aynı geyikler dönüyor. O yüzden o işleri bence bir geçelim, Erman Kunter'i savunmak için böyle argumanlara gerek yok, onu geçtim Erman Kunter'i savunmaya gerek yok. Burada bazı yanlışlıklar var, mesele onları göz önünde tutmak. Ben burda kimse Erman Kunter kötü koç dedi, diye hatırlamıyorım. Kızılan, sinirlenilen şeyler belli; Oktay Mahmuti ile ilgili yaşanan süreç, bununla beraber Oktay Mahmuti'yi karalayıp, Erman Kunter'i muazzam koç olarak lanse etme çabaları..

Söylediklerim iyi anlatamadım galiba Furkan Bey. Ben ilk gruptan bahsettim çünkü Erman Kunter in ilk gruptan çıkamamasıyla ilgili bir argüman vardı. Dedim ki ilk gruptan biz de öyle Barcelona ile kapışarak çıkmadık. Anlatmak istediğim Erman Kunter in Euroleague de çok iş yapmış bir koç olmadığı gibi bizim de her sene Euroleague oynayan bir takım olmadığımız. Bir Euroleague oynadık diye ne büyük olduk yahu! Benim karşılaştırdığım Euroleague klasmanında Oktay Hoca ve Erman Kunter değil; Erman Kunter ve Galatasaray. Yoksa Oktay Hoca ile daha çok Euroleague oynayacağımızı düşünüyorum.

Daha önce Ufuk Sarıca örneğini vermiştim. Futbolda Hollanda ya sempatisi olan biriyim sadece Rijkaard diyorum. Hollanda nın en iyi kadrolarını heba eden, Rotterdam ı düşüren adam Cruyff faktörünü dışarda bırakırsak Barcelona da harikalar yarattı, ama en iyi olduğu söylenen zamanda da çok kötü olduğunu söylüyordum. Vialli, Gullit, Leonardo ve daha on tane adam sayarım ki birçok hoca kendini paralarken hiçbir başarı emaresi göstermeden koskoca bütçeli kulüpler çalıştırdılar ve başarısız oldular. Oktay Hoca ise başarılı oldu ve zaten ben bunu tartışmıyorum. İkinci gruplarla ilgili bir argüman öne sürmedim, sadece satirik üslupla yaklaştığınız ilk grupta elenme durumuna açıklık getirmek istedim. Zaten Oktay Hoca nın kalmasını isteyen biriyim. Bir de şu üslubunuzu yakıştıramadım.

Tekrar edeyim benim karşı olduğum Erman Kunter ya da başkası olsun insanların alaycı üsluplarla küçümsenmeleri. Kendimizi CSKA filan sanmayalım gereksiz yere. Yok bizim için yetersiz filan. İstemiyorum ben de; gelmesin çünkü Oktay Hoca ile karşılıklı sözümüz devam ediyor. Gereksiz yere dağılan konuya alet oldum sanırım, zaten görüşlerimi yazmıştım. Umarım hayırlısı(Oktay Hoca nın devam etmesi) olur. Ben hala ortada bazı pürüzler olduğunu ve hallolacağını düşünüyorum.

Sevgili Behic bir sezon Euroleague'de oynadik diye buyuk takim olmadik.. Sadece buyuk hedeflere oralarin kalibresinde koclarla ulasirsin hepsi bu..
Ufuk Sarica ile Erman Kunter karsilastirmasi abesle istigaldir.. Ufuk Ergin ile calismis iyi bir koc adayiydi yani potansiyeldi bunu 18 yillik kocluk tecrubesi olan biri karsilastirmak bence dogru degil!

Simdi Erman Kunter takimi kac defa katilabildi Euroleague'e ve neler yapti? Kac defa calistirdigi takimlar Barcelona, CSKA, Pana, Oly vsye karsi oynadi? Erman Kunter Cholet ile Eurocup'ta, Eurochallenge'da avrupanin 2. 3. sinif takimlarina karsi basarili olmus olabilir ama kariyerinde baya bir CSKA, Pana, Oly, vs maci tecrubesi olan kocun yerine dusunulmesi hedef kucultmektir.. Tepkimiz buna ayrica senin de dedigin gibi Oktay Mahmuti ile daha cok is yapacaktik basketbol kulturu olusturacaktik ama hepsi hikaye!!

Yılmaz Erman Hoca kariyerinde Galatasaray gibi bir takımı çalıştıracak düzeyde değil demişsin. Bu nasıl yüksek bir egodur?

Bu düzey nasıl ölçülüyor ? varmı bir ölçüm aleti. Ya da Galatasarayın düzeyi ne? Biz ne sanıyoruz kendimizi önce bu önemli. az çok kulübü bilen bir ağabeyin olarak söyleyeyim yıllardır imece usulü yönetilen bir şube ve yıllarca avrupadan yoksun bir kulüp olarak cska ve oly galibiyetleri ile biran da barca ya da real madrid düzeyine mi geldik?

İyi bir sinerji yaratıldı bu sezon.Hepsi bu.daha ötesi yok .

Erman Kunteri oyun sistemini beğenmezsin dersin ki ben oktay hocayla savaşan bir takıma alıştım erman hocanın rakibi uyutan sistemine alışamam dersin anlarım. Ama kariyerine bilgisine laf atmak eleştirmek kimsenin haddi ve dengi değildir.Bunu yakıştırmayın kendinize

Tabi ben de Kunter muazzam bir koç demiyorum.Bende Obradovic falan isterim ama ne derece mümkün bilmiyorum.Eğer Ergin Ataman gelmiyorsa alınabilecek en iyi isim Kunter.Burda bazılarının anlattığı gibi kötü koç değil.Alt seviyelerde muazzam iş yaptı.Onun için de üst seviyeye geçiş fırsatı.Kaldırabilir mi benim de şüphem var ama dediğim gibi pek fazla alternatif de yok yerli koç olarak

EDIT:YANILGI

Son düzenleme:
Yılmaz Erman Hoca kariyerinde Galatasaray gibi bir takımı çalıştıracak düzeyde değil demişsin. Bu nasıl yüksek bir egodur?

Bu düzey nasıl ölçülüyor ? varmı bir ölçüm aleti. Ya da Galatasarayın düzeyi ne? Biz ne sanıyoruz kendimizi önce bu önemli. az çok kulübü bilen bir ağabeyin olarak söyleyeyim yıllardır imece usulü yönetilen bir şube ve yıllarca avrupadan yoksun bir kulüp olarak cska ve oly galibiyetleri ile biran da barca ya da real madrid düzeyine mi geldik?

İyi bir sinerji yaratıldı bu sezon.Hepsi bu.daha ötesi yok .

Erman Kunteri oyun sistemini beğenmezsin dersin ki ben oktay hocayla savaşan bir takıma alıştım erman hocanın rakibi uyutan sistemine alışamam dersin anlarım. Ama kariyerine bilgisine laf atmak eleştirmek kimsenin haddi ve dengi değildir.Bunu yakıştırmayın kendinize

Bu kalınlaştırdığım kısma ben de katılıyorum abi, ama farklı bir açıdan. Biz hangi seviyedeyiz de, iki senede gösterdiğimiz gelişimi göz ardı ediyoruz, bu sene Euroleague'deki yaptıklarımızı, ligi lider bitirmemizi es geçiyoruz da Oktay Mahmuti'ye ''başarısız'' diyoruz. Çok mu başarılı oldu desen, evet diyemem belki. Ama rahat rahat ''başarısız'' oldu demek de benim adıma olmuyor.