Oktay Mahmuti

Re: Koçumuz Oktay Mahmuti

Oktay hoca yönetiminde bu sene hiç eksik kadroyla çıktık mı(sakatlık bazında)?

koçtan tek isteğim yeterli farkı yakaladıktan sonra genç oyunculara daha çok şans vermesi.Bugün ve geçen haftaki aliağa maçlarında dikkatimi çekti.Elbette işi sıkı tutmak istiyor ama hem aliğa hemde bugünkü maç 4. periyotun ikinci dakikalarında zaten bitmişti.Gençleri görmek istiyoruz koç :)

Emin Doğanca' Alıntı:
Oktay hoca yönetiminde bu sene hiç eksik kadroyla çıktık mı(sakatlık bazında)?

Tutku Açık Mersin maçında, Joshua Shipp de ligin ilk maçı olan Erdemir maçını sakatlıktan dolayı kaçırmışlardı o kadar. Evren Büker'in Trabzon maçında oynamayışını saymıyorum aradaki problemden dolayı oynamadı diye hatırlıyorum

Oktay Mahmudi bana kalırsa bu takımın en önemli parçası onun karakteristik kimliği şu an bizde olmasaydı ne eurocupta nede bbl bu durumda olamazdık

Merak ettiğim bir şey var. O da niye Ermal bu kadar mükemmel oynadığı maçın son dakikalarında oyunda değildi, acaba sakatlandı da ben mi kaçırdım...

Allah seni başımızdan eksik etmesin şu futbol takımını başındaki yöneticileri,antrenörleri,oyuncuları gördükten sonra kimimiz var Senden başka bu klüpte ???

Avrupa da yılın koçu seçilmek okadar kolay değil.Hemde bir Türk olarak.Örnek alsınla diğer yöneticilerimiz, tabi kıskananlarda vardır.Nazar değmesin hocam sana.Dualarımız seninle.

Oktay hocaya nazarlık değerinde bir eleştiri.. Luksa Andric niye uzatmada sahne almadı...

Sakatlık falan ise eyvallah ancak koç tercihiyse hata yapmış..

Yazmayayım diyorum da Oktay Hoca çoğu zaman iyi performans gösteren oyuncuları oyunun son dakikalarında benchte unutuyor. Vardır bir bildiği tabii ki ama bunu uzun zamandır gözlemliyorum.

Oktay Hoca'nın Efes zamanından beri yaptığı şeydir o.Ara sıra bu tür ayarlar yapar kendisi.Kazandığımız yada bu değişiklik daha olumlu sonuç verdiğinde göze çok çarpmaz ama bu tür maçlarda gözümüze girer.

Valla her şeyi yaparım koçluğuna karışmam,nasıl biliyorsa öyle yapsın,nasılsa vardır bir bildiği der geçerim ;)

Hocamıza küçük bir eleştiri de benden.

Erdemir maçında 4 kısamız sakat olunca kısa rotasyonunda çok sıkıntı yaşadık.

Burada asıl pozisyonu 3 numara olan Shumpert'ı 5-10 dk da olsa 3 numara oynatamaz mıydık?

hocamıza saygı duyuyorum işine karışmak haddim degil ama neden tranfer istemiyor merak etmiyor degilim hakan üstünberkin dedigine göre istemiyormuş hoca istese istedigi oyuncu alınırmış kendince bir açıklaması vardır tabiki imkanı olan biri sorarsa memnun olurum veya hakan üstünberkle yapılan röportaj gibi bir röportaj yapılsa çok faydalı olur