Oktay Mahmuti

Re: Koçumuz Oktay Mahmuti

Ben o kısmı kacırdım banada anlatırsanız sevinirim :) .

Sadece benmi duydum yoksa demiştim...Öyle değilmiş...

Reis ya kafası rahat yaptı gerekeni,akıllı olun ulan... :)
Reis severde,söverde...

Bende o an üst katlarda gezindiğim için özel misafirler yüzünden duyamadım heralde :) Ama reis dediyse doğru demiştir..

Hocanın dediğini taraftardan mı saklayacağız ya. : )

Farklı bir yerde buluşalım artık, gençlere kötü örnek oluyor Oktay Hoca. : ) Son yllarda hırslı hoca gördük, iyi hoca olup hırslı olmayanı da gördük ama uzun zamandır hem hırslı hem de iyi hocayı ilk kez görüyor bu tribünler.

Teşekkürler hocam...

Tam ben yazacaktım ki Enes yazmış. Özelden paylaşın arkadaşlar ne dediyse. Ben ne dediğini bilmiyorum açıkçası, tahmin edemiyorum ama adam küfür etse burada açık mı edeceksiniz? :)

Özelde yapalım geyiği lütfen. ;)

Oktay Hoca ile ilgili bende çok küfür var. Her maç inci döküyor.:) Bİr de ilginç yanı var en sinirli anında bile kendini kaybetmiyor. Ship'e kızdıysa İngilizce Evren'e kızdıysa türkçe Rancik'e kızdıysa makedonca konuşuyor.. Ermal'e her dilde konuşuyor :)) Bazılarının neyce olduğunu bilmiyorum.

Sühan Cem' Alıntı:
Oktay Hoca ile ilgili bende çok küfür var. Her maç inci döküyor.:) Bİr de ilginç yanı var en sinirli anında bile kendini kaybetmiyor. Ship'e kızdıysa İngilizce Evren'e kızdıysa türkçe Rancik'e kızdıysa makedonca konuşuyor.. Ermal'e her dilde konuşuyor :)) Bazılarının neyce olduğunu bilmiyorum.
Sühan Bey'in burda yazdıklarına kızınca da oyuncu değiştirme kutularını üzerine doğru tekmeliyor yada su şişesini üzerine doğru fırlatıyor :)
Şaka bir yana, bir küfrü bu kadar büyütecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Maç başından beri en az on kere gerek oyunculara gerekse teknik ekibe 1e 1de geçilmelerden rahatsız olduğunu söyledi ama rakip oyuncular 1e 1de bir türlü durdurulamayınca bunu söyleme şekli yavaş yavaş son haline kadar geldi. Kenardaki o stres altında doğal olarak karşılamak gerektiğini düşünüyorum.