Oktay Mahmuti

Re: Koçumuz Oktay Mahmuti

Alperen Küçük' Alıntı:
[quote="Serkan Er":1qrq60b5]Uzun transferi yapmama konusunda daha ne kadar direneceğiz Oktay Hoca?

Lazım işte, çok net.

Böyle bi seçenek varda Oktay hoca mı yapmıyo?[/quote:1qrq60b5]

Hakan Üstünberk'e göre öyle. Transfer istemiyormuş.

İstese de yabancı oyuncu nasıl alacak ligde oynatamayacak o yüzden gereksiz olur yabancı almak Türk olur diyosanız da sanırım transfer dönemi sona erdi.

Rijkaard'a denenlerin aynısı bu adama da denecek ben size şimdiden söyliyeyim. E o zaman istediği oyuncualrı aldırsaydııııııı e aldırmadı o zaman afişe etseydiii denmeye başlar. Rijkaard başlığında Doğan gibi futbol bilgisine güvendiğim biri Rijkaard için bunu demiş. Arca gibi basketbol bilgisine güvendiğim biri de burda bunu diyebilir. Transfer olayalrının klüp bütçe işlerinin öyle kolay olmadığını anlamanızı sağlar sanırım. Oktay hoca gibi bir adamın inanıyormusunuz uzun transferi istemediğine? Gerçi sakal bıyık olayı. Uzun alsak gene türküler başlar. Dün şampiyonluk naraları atanlar bugün takıma ayar verme yarışında. Takımda sayıyorum, Caner, Tutku, Ermal, Evren, Shipp sakat Andriç hasta johnsson yeni gelmiş. 7 oyuncu saymışım bir çırpıda. Takımın yarısından fazlası sakat. Kİ sağlamım diyenlerinde sakat olup olmadığı belli değil. Ben Oktay Hoca'yı her maç dinliyorum. Dedikelrini de duyuyorum az çok. İnancını tepkisinide biliyorum. Güveniyorum bu adama. Sizlerde hayatınızda bir kere birine SALT güvenin. Oktay hocaya güveniyorum AMA diye başlarsanız o iş yaş. Bu tarz cümlelerde amadan önceki cümleyi okumasanda olur. %99 güven olmaz. ya güvenirsin ya güvenmezsin. Tarafınızı seçin arkadaşlar.

(isimler alınmasın birinin futbol birinin basketbol bilgisini beğeniyor ve güveniyorum)

Oktay Mahmuti uzun istese bile oynatamaz ki.Amerikalı ise uzun Shumpert-Rochestie-Shipp-Jerry'nin ikisi oynamamalı.Ki bu imkansız.Avrupalı alırsa Andric'in yerine alamaz çünkü pota altında duran başka oyuncumuz yok.Rancik giderse de yine 3 uzunla oynarız.Ama en sağlıklısı yine Rancik'in gitmesi.

Ayrıca kimse ben demiştim böyle olacak, şunu yapacaktık havasına girmesin boşuna.

Eleştiri sonuna kadar ama sınırı bilerek, sonuçta buraya yazılan iletiler ile Oktay Hocanın yerini kim alacak sınavı yapılmıyor...

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Hocamız bugün 1e 1ler konusundaki duygularını dışa kibar bir şekilde vurdu salondaki ani bir sessizlik esnasında :)
Ehehe çok iyiydi o ya. Gayet kibar ve narin bir yaklaşımda bulundu. Kibarlıktan kırılacak sandım :)

Yalnız Deniz benim bildiğim özel mesajdan da küfür yasak.Bunu yazdıktan sonra Onur Yavuz her an buraya bitebilir :) .

Erdal Avcı' Alıntı:
Yalnız Deniz benim bildiğim özel mesajdan da küfür yasak.Bunu yazdıktan sonra Onur Yavuz her an buraya bitebilir :) .
Özele girmek olmaz Onur Yavuz gibi seviyeli bir insan için :)